0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Розробка програмного забезпечення для FinTech

Впровадження технологічних фінансових рішень для автоматизації та трансформації компаній

Диджиталізація фінансових послуг

Фінтех індустрія - сфера, що потребує максимальної точності та безпеки всіх операцій. І діджиталізація допомагає цього досягти. За допомогою програмного забезпечення фінансових рішень компаніям вдається підвищити продуктивність співробітників, задоволеність клієнтів та ефективність бізнесу загалом.

Правильно підібрані фінтех рішення полегшать життя всім сторонам взаємодії та зроблять більшість процесів автоматичними.

Щасливі клієнти

Індивідуальні FinTech рішення від WEZOM

 • Особисті кабінети - кожна сторона процесу може авторизуватися та зручно керувати всією своєю діяльністю зі свого кабінету.
 • Сайти - фінтех рішення, які показують вас у вигідному світлі, наводять нових клієнтів і роблять можливу роботу онлайн.
 • MVP - доречне рішення, коли у вас немає повного детального бачення продукту або ресурсів на його розробку, але хочеться вже запустити бізнес і отримувати прибуток, також добрий спосіб протестувати якусь гіпотезу.
 • B2B-портали - майданчики для взаємодії бізнесу з бізнесом, роблять партнерство ще зручніше, простіше та доступніше.
 • Розробка ПЗ - програмне забезпечення, яке автоматизує будь-яке завдання та вирішить будь-яку проблему бізнесу.
 • Додатки - можливість доступу до всіх необхідних ресурсів з будь-якої точки світу з доступом в інтернет як для співробітників, так і для клієнтів компанії.
 • CRM - відносини з клієнтами підтримують бізнес на плаву, тому важливо грамотно їх вибудовувати та підтримувати, і це завдання теж можна автоматизувати.
 • Big data - великі дані криють у собі тенденції та закономірності, які можуть стати основою переломних рішень, ця технологія допоможе зібрати всі можливі дані, проаналізувати їх та наочно побачити статистики.
 • Machine Learning - коли дані тільки в процесі збору, а якісь алгоритми ще навіть не існують, доречно наказувати машинам вчитися, щоб рівень вашої автоматизації та продуктивності ваших систем зростав з кожним днем. \

При всій різноманітності рішень, ми наполягаємо на індивідуальному доборі інструментів, щоб ваш бізнес отримав найбільшу вигоду і уникнув зайвих витрат.

Процес
як ми це робимо
ЕТАП
РОБОТИ
Результат
Аналіз
З'ясовуємо потреби та завдання вашого бізнесу, визначаємо цільову аудиторію, шукаємо способи виділити вас серед конкурентів.
Готова стратегія розробки та просування фінтех проекту.
Дизайн та прототипування
Проробляємо досвід користувача та повну структуру фінтех програми, малюємо його зовнішній вигляд.
Наочна демонстрація майбутнього ресурсу для вас та керівництво для розробників.
Розробка
Створюємо програмну та інтерфейсну частину вашого фінтех рішення, компілюємо код, тестуємо та чистимо продукт.
Програмне забезпечення фінансів готове до запуску.
Запуск та підтримка
Виводимо продукт ринку, навчаємо співробітників роботі з ресурсом, надаємо технічну підтримку.
Ваше FinTech рішення готове, запущене та приносить дохід.
2000+ успішних проектів у IT

Останні 
проекти

За 21 рік ми набули крутого досвіду і краще за інших знаємо, на чому фокусуватися, як не допустити фатальних помилок і як визначити маршрут та інструменти для руху вперед
faq
FAQ

Часто
ЗАДАНІ
питання

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Чому вибирають WEZOM?

Вибираючи компанію для розробки фінансових додатків, необхідно звернути увагу на безліч факторів, щоб підрядник здійснив усе необхідне в належній якості і кінцевий інструмент допомагав вам рости і розвиватися, а не просто існував.

 1. Досвід

Ми вже понад 20 років займаємося розробкою різних IT-продуктів та диджиталізацією бізнесу. За нашою спиною багато успішних проектів, у тому числі й у фінансовій сфері. Ми не соромимося показувати свої кейси світу, і ви можете ознайомитись з ними у нашому портфоліо.

 1. Підхід

Ми супроводжуємо наших клієнтів від першої ітерації до переможного, робимо продукти з нуля і під ключ, щоб вам не довелося шукати додаткові рішення і намагатися налагодити взаємодію безлічі команд.

Наші менеджери завжди готові допомогти вам і відповісти на всі питання. На всьому процесі взаємодії у вас буде виділено персонального менеджера, який за руку проведе вас через весь процес.

Наша цінова політика проста і прозора, ви завжди знаєте, за що платите, і на якому етапі знаходиться розробка вашого рішення.

 1. Цінності

Для нас головне – результат. Ми занурюємося у бізнес своїх клієнтів і робимо як для себе, щоб наші продукти приносили максимальну користь нашим партнерам.

 1. Експертиза

Ми працюємо у сфері фінансових технологій не перший день, добре знаємо, які рішення працюють, а на які не варто витрачати час, як правильно підібрати технології, щоб вийшов якісний інструмент, і як правильно здійснювати рішення, щоб уникнути помилок, недоліків та переробок.

 1. Вартість послуг

Ми дотримуємося розумного співвідношення ціни та якості, завжди попереджаємо клієнтів про вартість та можливі додаткові витрати. Ціну на розробку вашого ресурсу ви дізнаєтеся, як тільки розкажете всі подробиці про нього і ми погодимо структуру та функціонал вашого фінтеху інструменту.

Щоб розпочати розробку в WEZOM або уточнити неясні деталі, просто залиште заявку на сайті, або зв'яжіться з нами будь-яким іншим зручним для вас способом. Наші менеджери проконсультують вас, дадуть відповіді на всі запитання та розкажуть, що робити далі.

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором