0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Розробка системи ERP

Створюємо ERP-системи для управління підприємством на основі індивідуальних рішень.

Що таке система ERP?

ERP – це система планування ресурсів підприємства. Компанія має безліч підрозділів. Кожна з них може мати свою систему управління та набір інструментів для оптимізації роботи. Але щоб вони всі взаємодіяли між собою, потрібна розробка та впровадження систем ERP. Це інструмент, що дозволяє створити єдиний організм керування компанією. Вона дозволяє керувати всіма ресурсами компанії, а чи не окремими частинами. Поєднуються всі завдання, бази даних, створюється єдине інформаційне середовище. Розробка системи ERP дозволяє бізнесу автоматизувати процеси.

Коли потрібна розробка своєї ERP системи

Створення системи ERP є оптимальним рішенням для компаній різного масштабу, незалежно від наявності філій. Звичайно, якщо компанія складається з 1-2 відділів, а всередині працює 10 співробітників, то розробка систем ERP не виправдана. Але якщо потрібно прискорити документообіг усередині компанії між відділами, автоматизувати процеси оформлення замовлення, вести єдину базу клієнтів, мати швидкий доступ до корпоративної інформації, забезпечити управління філій, віддалених співробітників та поєднати фінансові потоки в одну систему, то впровадження рекомендується.

ERP дозволяє грамотно планувати розподіл ресурсів усередині компаній та більш точно управляти бізнесом. Найчастіше використовується для великих підприємств. Для малого бізнесу розробка та впровадження ERP систем коштує дорого. Але розробка потрібна в тому випадку, якщо співробітники витрачають багато часу на рутинні завдання, недостатньо даних по залишках на складі, складно контролювати операції, є необхідність прийняття термінових рішень, відділи важко взаємодіють між собою, потрібний повний контроль над роботою персоналу. У такому випадку розробка систем ERP необхідна.

Які завдання для бізнесу вирішує ERP?

faq

Часто задаваемые вопросы

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Що являє собою система ERP?

ERP є комп'ютерним програмним забезпеченням. Архітектура складається з платформи та модулів ERP системи. Платформа – своєрідний фундамент, що дозволяє працювати всім компонентам. Вона також містить мінімальний базовий функціонал. Модулі – це компоненти, які встановлюються додатково залежно від потреб бізнесу.

Кожен модуль має власний функціонал. Перш, ніж виробляти використання, необхідно визначитися, яким буде функціонал ERP системи. Не кожній компанії потрібні ті чи інші інструменти. У деяких випадках, навпаки, потрібно розробити унікальні модулі. Від цього залежить швидкість розробки та вартість запровадження ERP на підприємство.

Які компоненти може містити ERP-система?

Функціонал ERP системи може бути різним. Він підбирається індивідуально та залежить від потреб бізнесу. Але найчастіше є базовий набір компонентів, необхідних компанії, незалежно від сфери діяльності:

  • інструменти планування продажів та виробничих ресурсів, які допомагають регулювати обсяг продукції, визначати необхідні розміри партій та формувати виробництво залежно від потреб ринку;
  • ведення бази технологічних карток, якщо компанія займається виробництвом будь-яких виробів;
  • контроль та аналіз витрат на підприємство, на кожен відділ та інструменти для повної фінансової звітності;
  • інструменти контролю терміну виконання завдань, постановки задач та визначення плану робіт, що дозволяють чітко розуміти вектор розвитку компанії та реалізацію плану;
  • інструменти керування закупівлею та запасами на складі, що дозволяють мінімізувати додаткові витрати;
  • програми бухгалтерського та податкового обліку, що дозволяють повністю контролювати фінансові потоки компанії та збирати всі звітності в одну базу;
  • інструмент управління бізнесом, постановка завдань, контролю ефективності співробітників, комунікації між відділами;
  • контроль та управління ресурсами виробництва, від відділів та конкретних цехів та верстатів.

Функціонал ERP системи потужний, він значно відрізняється від інших систем контролю та управління підприємством. Це інструмент, який дозволяє великому бізнесу повністю регулювати діяльність підприємства незалежно від масштабів.

Етапи розробки ERP

Розробка ERP систем у компанії Wezom складається з кількох етапів. Кожен етап ретельно контролюється, ви отримуєте докладні звіти про виконану роботу та розумієте, на якому етапі зараз знаходиться розробка. Завдяки чіткому алгоритму дій ми реалізуємо впровадження максимально швидко та правильно.

Аналіз завдання та складання ТЗ

Проводиться аналіз діяльності компанії, завдяки якому визначаються завдання, які має вирішувати розробка систем ERP. Дуже важливо зрозуміти виробничі процеси, принципи взаємодії відділів компанії, масштаби бізнесу. Після аналізу формується звіт, на основі якого складається план подальших робіт та технічне завдання для фахівців.

Прототипування та UI/UX-дизайн

Дизайнери розпочинають розробку інтерфейсу та логіки ERP системи. Вважається, що вона дуже складно. Наше завдання полягає в тому, щоб зробити складний механізм зрозумілим та робітником. Щоб кожен співробітник легко розібрався з функціями, а інтерфейс був дружнім та інтуїтивно зрозумілим. Тому ми приділяємо особливу увагу зовнішньому вигляду, розміщенню елементів, колірним рішенням. Створення ERP включає не лише технічну, а й візуальну частину.

Програмне забезпечення

Технічні фахівці підбирають стек технологій, завдяки яким вирішуються бізнес-завдання компанії. У деяких випадках це можуть бути шаблонні рішення, що дозволяють знизити витрати на розробку, але ми намагаємося для кожного бізнесу підібрати унікальні унікальні рішення. Це найдовший і найскладніший етап. Іноді змінюються завдання чи інструменти реалізації задуманого плану. Ми підбираємо фахівців відповідно до досвіду та необхідних вимог, щоб реалізація проекту була максимально швидкою та безпомилковою.

Тестування

Розробка систем ERP не обходиться без тестування, причому воно проводиться в кілька етапів. Спочатку фахівці тестують модулі ще під час їхньої розробки. Коли всі модулі зібрані, перевіряється зручність використання, імітується діяльність звичайного користувача. Нам важливо, щоб усе працювало безвідмовно, у разі виявлення проблем ми відразу їх усуваємо. Ми впевнені у нашій роботі, тому надаємо гарантійну технічну підтримку.

Інтеграція та впровадження

При необхідності підключаються сторонні модулі та системи. Далі починається впровадження ERP у бізнес. Ми навчаємо ваших співробітників користуватися системою, створюємо інструкції, проводимо консультації. Далі налаштовуємо всі параметри обліку, перевіряємо коректність роботи системи і вводимо її у виробництві. в.

Супровід та підтримка

Ми надаємо гарантійну технічну підтримку, супроводжуємо певний час роботи системи у вашій компанії. Ми хочемо переконатися, що все працює правильно, немає проблем та складнощів, а розробка та впровадження ERP систем пішли на користь підприємству. Окремо ми надаємо послуги повного технічного забезпечення та контролю за роботою ERP.

Як замовити розробку та впровадження ERP у компанії WEZOM?

Замовити розробку ERP у Wezom просто: зателефонуйте нам, і ми домовимося про консультацію. Приїжджайте в офіс або ми домовимося про місце зустрічі, обговоримо проект, зрозуміємо завдання. Після цього нам потрібен час, щоб запропонувати рішення. У ході подальших консультацій ми сформуємо завдання, розрахуємо вартість, терміни та зможемо розпочати реалізацію проекту. Кожен етап ви легко зможете контролювати, ми надаємо докладні звіти про виконану роботу. Розширюйте можливості бізнесу разом із Wezom.

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором