Створення сайту салону краси

Створення сайту салону краси
bg image

Сайт для салону краси – конкурентна перевага

Розробка сайту для салону краси дозволяє стати ближчими до власних клієнтів. У вас з'являється інструмент для комунікації, а також спосіб збільшення кількості заявок.

image

Як замовити сайт салону краси

Розробка сайтів для салонів краси – це відповідальний проект, адже відвідувачі такого ресурсу дуже вимогливі до оформлення та контенту. Тому дуже важливо перед тим, як замовити створення сайту для салону краси, провести дослідження аналогічних ресурсів, а також виділити та описати власну аудиторію. Це допоможе виявити підхід до користувачів.

Маркетингові дослідження – обов'язковий етап розробки. Ми рекомендуємо починати саме з нього. Ви можете залишити заявку або зателефонувати за номером, який бачите на сайті, і ми допоможемо вам провести дослідження ринку, а також відповімо на будь-які питання.

Ми допоможемо вам

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

ЕКОНОМИТИ ЧАС ТА ГРОШІ

Надання інформації вашим клієнтам потребує часу, будь то телефоном, віч-на-віч, у брошурі або в електронному листі. Сайт надасть всю необхідну інформацію миттєво та без вашої участі, заощаджуючи вам час.

ПІДВИЩИТИ КРЕДИТ ДОВІРИ

Маючи добре структурований сайт, ви можете сприяти миттєвій довірі ваших потенційних клієнтів, надавши їм усі докази реальності та серйозності вашої пропозиції.

ЗАЛУЧАТИ КЛІЄНТІВ

Сайт дає можливість залучати більше потенційних клієнтів за допомогою створення акцій, програм лояльності, що є дуже ефективним інструментом реклами та продажу.

РОЗШИРИТИ КЛІЄНТСЬКУ БАЗУ

Забезпечення доступності ваших товарів та послуг для ширшої аудиторії без збільшення витрат. Ви можете локалізувати сайт спеціально для різних географічних ринків та клієнтів із будь-якої локації з доступом до Інтернету.

ЗБИРАТИ ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Збирання та аналіз інформації каналами зворотного зв'язку дозволяє точніше визначити властивості цільової аудиторії, «портрет» клієнта, його інтереси, бажання та потреби.

БУТИ ДОСТУПНИМ

Ваш сайт доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Коли ви не можете відповісти на дзвінок, ви можете бути впевнені, що ваш сайт є доступним для відповіді на запитання ваших клієнтів.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Особливості сайтів для салонів краси

Як у будь-якій тематиці, створення сайту для салону краси має свої відмінні риси. Насамперед особливу увагу варто приділити фірмовому стилю. Якщо використовувати шаблонний дизайн, сайт мало чим відрізнятиметься від інших ресурсів, які десятки разів на день бачить користувач. На високу лояльність та залучення клієнта в цьому випадку можна не розраховувати.

Другий важливий фактор – контент. Інформація, яку ви надаєте, має бути цікавою та корисною для відвідувачів. Якщо пишете про компанію, обов'язково розкажіть про співробітників: досвід, навички, особисті риси. Відвідувачам салону важливо це знати. Не забувайте про фото, найкраще використати власні унікальні фотографії.

Етапи розробки

Створення сайту салону краси відбувається за наступним планом:

  1. Дослідження.
  2. Обговорення.
  3. Замальовка дизайну.
  4. Програмування.
  5. Тестування.
  6. Підтримка та просування.

Завдання наших фахівців врахувати не лише побажання власника бізнесу, а й знайти підхід до клієнтів салону. Зробити сайт, який їм сподобається та викличе бажання відвідати салон.

Вартість розробки

Визначити ціну створення сайту для салону краси не так просто. Вона розраховується індивідуально та залежить від особливостей сайту:

  • масштаб;
  • складність;
  • дизайн;
  • створення контенту.

Окрім цього, до бюджету розробки може входити оплата CMS, послуги хостингу та інше. Як правило, приблизну вартість розраховують на етапі обговорення. Якщо вам необхідно розрахувати вартість власного проекту, зверніться до нас за безплатною консультацією.

 

Відгуки клієнтів

Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations Dalnoboy
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Навіщо салону краси потрібний власний сайт?
Розробка сайту дозволяє салону краси стати ближчими до своїх клієнтів. Власники бізнесу отримують інструмент для комунікації, а також спосіб збільшувати заявки. Дуже важливим є фірмовий стиль, адже у цій сфері все вирішує візуальна складова. Не варто забувати й про контент - цікавий та корисний для відвідувачів. Все це збільшить охоплення аудиторії й, в результаті, прибуток бізнесу.

02.
Скільки часу знадобиться на створення сайту для салону краси?
Складно одразу визначити, скільки часу потрібно для розробки сайту краси. Це можливо лише після обговорення ідеї проекту, його цілей, завдань та способів реалізації. Але навіть у процесі розробки встановлені строки можуть змінитися. Це залежить від коректив та нових завдань. Також час розробки залежить від досвідченості та чисельності команди розробки. Зв'яжіться з нашими менеджерами й вони вас безплатно проконсультують.

03.
Скільки коштує розробка сайту салону краси?
Визначити вартість розробки сайту для салону краси непросто. Вона розраховується індивідуально й залежить від особливостей проектованого ресурсу. Серед них можна згадати складність, масштаб, дизайн та контент майбутнього сайту. Крім того, бюджет розробки може містити послуги хостингу, оплату CMS та інше. Як правило, приблизна вартість розробки визначається на етапі обговорення проекту.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.