click fraud detection

Корпоративні сайти

Іміджеві, брендові, промо-сайти, каталоги
РОЗРОБКА Й РОЗВИТОК 
КОРПОРАТИВНИХ 
WEB-САЙТІВ
Створення корпоративного сайту в компанії WEZOM - це ідеальний вибір, якщо вам потрібно заявляти про свою компанію, використовувати інтернет для комунікації з потенційними покупцями, інформувати клієнтів про діяльність і бізнес-цілі вашої компанії
Стоимость зависит от целей и задач вашего бизнеса
ПОЛУЧИТЕ 
ИНДИВИДУАЛЬНЫЙ 
ПРОСЧЕТ
ЩО МИ РОБИЛИ Й ДЛЯ КОГО
ОСТАННІ ПРОЄКТИ
Наш 20-ти річний досвід роботи та широка експертиза у різних бізнес-сферах дозволяють створювати IT інструменти, які трансформують та пришвидшують ваш бізнес.
ОСНОВНІ
ЕТАПИ РОЗРОБКИ
Ми готові взяти проект на будь-якому з етапів
result
ЩО В РЕЗУЛЬТАТІ
СУЧАСНІ САЙТИ ДЛЯ 
ПІДСИЛЕННЯ ПОЗИЦІЙ 
КОМПАНІЇ ТА БРЕНДІВ
Перестаньте замовляти просто сайти
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 751 251
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Корпоративний сайт - це веб-ресурс, на якому користувач може знайти повну інформацію про компанію, її послуги, новини й особливості роботи. Завдання такого сайту - полегшити пошук інформації для клієнтів та партнерів підприємства, завоювати їхню довіру й розповісти про товари або послуги.

Корпоративний сайт надає власнику значно більше можливостей, ніж однобічні ресурси на кшталт сайту-візитки або landing page. У ньому ви можете презентувати не один товар чи послугу, а повний асортимент. Ви можете розповісти про свою компанію, поділитися актуальними новинами про знижки або акції, та взаємодіяти з потенційними клієнтами.

Близько 60% населення землі — інтернет-користувачі. У більшості країн СНД цей показник перевищує 75%. Це кілька поколінь платоспроможних користувачів, які звикли отримувати більшу частину інформації з всесвітньої мережі. Розробка сайтів компанії є необхідною для того, щоб взаємодіяти з поточними клієнтами за допомогою інтернету та залучати нових.

Основні переваги:

 • вас легше знайти;
 • ви підвищуєте споживчу лояльність;
 • збільшуєте рівень довіри потенційних клієнтів;
 • отримуєте в своє розпорядження інструменти інтернет-маркетингу, задля розширення охоплення;
 • економите час на консультації та спілкування;
 • отримуєте зворотній зв'язок.

Після створення корпоративного сайту будь-яка людина з доступом до мережі інтернет, у будь-якій точці землі та у будь-який час дня й ночі зможе вас знайти та отримати всю необхідну інформацію: умови співпраці, контактні дані, розширену інформацію про власне підприємство.

Таким чином ви не лише стаєте ближче до клієнтів, але й розповідаєте про власні переваги, підвищуєте охоплення та впізнаваність бренду та залучаєте нові заявки, використовуючи інструменти digital-маркетингу.

Також, сайт компанії є джерелом інформації про цільову аудиторію. Ви можете оцінювати популярність різноманітних товарних позицій, аналізуючи поведінкові фактори, отримувати зворотній зв'язок від клієнтів за допомогою коментарів й електронних опитувань.

Складові успішного корпоративного сайту

Задля отримання результату, необхідні дві основні складові: якісний ресурс і комплексне просування. У першу чергу потрібне грамотне розроблення сайту для бізнесу. До нього належать:

 1. Дизайн, створений з урахуванням фірмового стилю;
 2. Адаптивна верстка для зручності мобільних користувачів;
 3. Оптимізація часу завантаження сторінок;
 4. Контент, що продається (УТП, офери, повне описання товарів та/або послуг);
 5. Продумана структура й зручний інтерфейс;
 6. Інтеграція інструментів аналітики (відстежування поведінки користувачів, збір статистики).

Якщо все зробити правильно, то корпоративний ресурс стане не ще одним, а основним джерелом клієнтів для компанії. З його допомогою ви зможете в рази швидше збирати заявки, отримувати зворотній зв'язок і збирати дані про ефективність роботи підприємства.

Як розпочати розроблення корпоративного сайту

Для того, щоб створити дійсно ефективний веб-ресурс, необхідно врахувати особливості ніші й аудиторії, для якої він створюється. Для цього потрібні передпроектні дослідження, які допоможуть зібрати всі необхідні дані про ваших клієнтів, конкурентів й особливості бізнесу.

Дуже часто маркетингові дослідження дозволяють виявити більш глобальні можливості й потенційні ризики для підприємства. Наприклад, відстежуючи динаміку популярності різноманітних товарів у пошукових системах, можна вчасно передбачити попит і скоректувати продуктову лінійку. Досліджуючи активність конкурентів, ви можете завчасно визначити провальні та успішні маркетингові рішення у власній ніші.

Для того, щоб дізнатися більше про особливості розробки корпоративного сайту, ви можете проконсультуватися з нашими спеціалістами. Просто заповніть форму, або зателефонуйте за номером, який вказаний на сайті. Ми займаємося розробкою більше 20 років, за цей час було створено немало крутих корпоративних ресурсів, які ви можете побачити у нашому портфоліо. Саме тому ми впевнені, що зможемо надати вам багато корисної інформації.