Розробка веб-сервісів

Використовуйте інструменти, що можуть працювати безпосередньо з браузера!
Розробка веб-сервісів
bg image

Наші веб-сервіси

Веб-сервіс є сучасним продуктом, який допомагає бізнесу вирішити завдання та надати ефективні інструменти для клієнтів. Завдяки впровадженню інтернет сервісу автоматизуються процеси, прискорюється взаємодія між клієнтами та співробітниками та масштабується компанія.

Головна особливість інтернет сервісу полягає в тому, що він може і працювати як незалежний продукт, і інтегруватися в вже готові системи. Це унікальна технологія, яка впроваджується в конкретний бізнес для вирішення конкретних завдань.

01/
Інтернет-магазини
Наша команда спеціалізується на розробці потужних та ефективних інтернет-магазинів. Ми створюємо рішення для вашого бізнесу, допомагаючи залучати клієнтів та збільшувати продажі онлайн.
02/
Корпоративні сайти
Наша команда надає послуги з розробки корпоративних веб-сайтів, які відображають професіоналізм та унікальність вашого бренду. Ми допомагаємо підкреслити вашу компанію в інтернеті та забезпечити зручний доступ до важливої інформації.
03/
Особисті кабінети
Ми розробляємо інтерфейси для особистих кабінетів, які дозволяють вашим користувачам зручно управляти своїм профілем, послугами або продуктами. Наші рішення спрощують взаємодію із клієнтами та забезпечують високий рівень комфорту.
04/
WEB-додатки
Ми розробляємо веб-додатки, які забезпечують потужні можливості та відмінну продуктивність. Незалежно від складності завдань, наша команда забезпечить найкращі рішення для вашого бізнесу.
05/
Односторінкові додатки (SPA)
Ми створюємо веб-додатки з використанням концепції Single Page Application, що дозволяє покращити швидкість завантаження та зробити веб-додаток більш динамічним і інтерактивним.
06/
Прогресивні веб-додатки (PWA)
Ми розробляємо прогресивні веб-додатки, які працюють на різних платформах і надають високий рівень користувацького досвіду. PWA дозволяють забезпечити оффлайн-доступ та покращити продуктивність.
07/
Розробка сайтів
Ми спеціалізуємося на розробці веб-сайтів, які відображають вашу унікальність та вирізняють вас серед конкурентів.

Переваги розробки веб-сервісів

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Зниження витрат компанії

Розробка веб-сервісу дозволяє зменшити витрати на обслуговування компанії. Багато процесів автоматизуються, завдяки чому скорочується час роботи співробітників та знижуються матеріальні витрати.

Автоматизація бізнес-процесів

Прискорює робочі цикли, виключає помилки через людський фактор. Співробітники позбавляються рутинної роботи, а взаємодія між ними спрощується. Аналогічно між компанією та клієнтами.

Збільшення ефективності

Створення web сервісу передбачає розробку інструменту, який вирішує кілька завдань. Тому ефективність компанії зростає, а функціональність значно розширюється.

Масштабованість компанії

Онлайн сервіс можна впроваджувати до готового продукту, об'єднувати кілька сервісів, легко масштабувати компанію, розширюючи можливості. Клієнтам надаються нові послуги та нові можливості.

Універсальність впровадження

Веб-сервіси налаштовують спільну роботу корпоративних програм, мають універсальний протокол, який дозволяє одразу приєднатися до кількох веб-проектів.

Клієнтоорієнтованість

Залежно від потреб клієнтів впроваджується необхідний інструмент. Розробка веб сервісів - це індивідуальне рішення під конкретні бізнес-завдання. Тому взаємодія із клієнтами спрощується.

Етапи розробки web сервісів у Wezom


01/

Консультантація та аналітика

Консультанти та аналітики компанії Wezom спочатку збирають необхідні дані: особливості бізнесу, ідеї, вимоги та побажання. На основі цієї інформації формується загальне бачення майбутнього інтернет-сервісу. Далі вивчаються конкуренти, ринок, цільова аудиторія, її потреби та бажання. Під час вивчення формується детальний план розробки веб сервісу. Все обговорюється з клієнтом.
Консультантація та аналітика

02/

UI UX дизайн

Дизайнер приступає до розробки логіки онлайн сервісу і зовнішнього вигляду. Особлива увага приділяється UX-дизайну, оскільки веб сервіс працює з великою кількістю даних. Щоб не допустити виникнення помилок надалі, слід ретельно продумати всі деталі. На основі отриманих даних створюється прототип, затверджується із замовником, після чого створюється технічне завдання, і програмісти приступають до його реалізації. Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)
UI UX дизайн

03/

Технічне розроблення веб сервісу

Проєктується архітектура, програмуються модулі та ідеї починають втілюватися в реальність. У підсумку формується готовий продукт. Ми ретельно перевіряємо веб сервіс на наявність помилок і запускаємо його в роботу. Ми впевнені в якості своєї роботи, тому надаємо гарантії. У підсумку, ви отримуєте готовий робочий продукт, впроваджений у бізнес.
Технічне розроблення веб сервісу

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Стек технологій веб-сервісу

Розробка веб сервісу здійснюється за допомогою сучасних технологій та інструментів, що дозволяють реалізувати практично будь-які завдання. Головна мета – отримати ефективний інструмент для бізнесу, який допоможе масштабувати компанію, спростити багато бізнес-процесів та автоматизувати частину завдань.

Тому використовуються лише передові технології, що забезпечують високу швидкість роботи інтернет-сервісу та гарантують безпеку даних. Залежно від типу проекту та поставлених завдань визначаються технології.

Команда досвідчених розробників впроваджує інструменти бізнесу, спираючись на можливості даних технологій. Як правило, за їх допомогою можна реалізувати будь-який проект. Тому створення web сервісу – чудова ідея для будь-якого бізнесу, який вибрав шлях діджіталізації.

Відгуки клієнтів

Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Що таке веб-сервіс?
Веб-сервіс - це сучасний інноваційний продукт, що допомагає бізнесу вирішувати завдання та пропонує ефективні інструменти його клієнтам. Впровадження веб-сервісу в бізнес дозволяє автоматизувати процеси, прискорити взаємодію між компанією та клієнтами. Інакше кажучи, інтернет-сервіс дозволяє вивести бізнес на якісно новий рівень.

02.
Як замовити створення сервісу?
Ви можете замовити створення сервісу в компанії WEZOM. Напишіть нам, а краще - зателефонуйте або прийдіть особисто для отримання детальної консультації. Фахівець відповість на всі ваші запитання та розрахує приблизну вартість вашого майбутнього проекту. Звертайтеся, давайте разом виведемо ваш бізнес на новий рівень розвитку.

03.
Як формується вартість у розробці веб-сервісів?
Ціна розробки веб-сервісу залежить від багатьох факторів. І питання тут не лише в майстерності дизайну та розмаїтті функціонала ресурсу. Ще вартість залежить від складності проекту, інтегрованих сторонніх сервісів, оптимізації. А ще на ціну впливає розмір та досвідченість залученої команди розробників. Зателефонуйте нам й менеджери розрахують ціну вашого проекту.

04.
Чому варто звернутися до WEZOM?
Розробка індивідуального проекту може бути як легкою, так і непіднімною справою – все залежить від виконавців. Тому її найкраще замовити у WEZOM, компанії з 20-річним досвідом на ринку та професійними командами розробки. До кожної команди входять не лише програмісти, але й дизайнери, тестувальники та маркетологи. Це дозволяє створювати успішні проекти, приклади яких є на сайті WEZOM.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.