click fraud detection
0 800 751 017
(Безкоштовно по Україні)

Експертиза

МИ НЕ ПРОСТО СТВОРЮЄМО САЙТИ АБО ЗАСТОСУНКИ, МИ ВИКОНУЄМО ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ З РЕКЛАМИ, ПРОСУВАННЮ ТА МАРКЕТИНГУ
Ми більш як 20 років розробляємо інструменти для наших клієнтів у різних сферах. Щоразу занурюючись в особливості бізнесів, ми стали експертами у різних галузях. І продовжуємося занурюватися та вивчати дедалі більше напрямків.
5.0
B2B / B2C eCommerce

Ми не лише створюємо технічні інструменти для управління продажами та взаємодії з клієнтами, але й допомагаємо виконувати дослідження, підбирати максимально прийнятне рішення, вдосконалювати продукт та сервіс, та трансформувати бізнес за допомогою діджитал-продуктів.

Системи та сервіси

Ми розробляємо не просто сайти, ми створюємо цілеспрямовані системи та сервіси, які розв'язуватимуть проблеми вашого бізнесу, роблячи його ефективнішим та прибутковішим. Розробляючи кастомні інструменти для розв'язання ваших завдань, ми створюємо цілі взаємопов'язані механізми диджиталізації вашого підприємства.

Розробка застосунків

Зручність та доступність ваших інструментів - на першому місці. Ми допомагаємо підібрати тип застосунку, який закриє ваші потреби та розв'яже завдання, вдосконалюємо логістику, створюємо бездоганний продукт, щоб ваш бізнес міг зростати та вдосконалюватися.

Детальніше
EMERGING TECH

Нові технології постійно вдосконалюються та набирають дедалі більших обертів. Наша команда опановує технології щойно вони починають з'являтися, щоб йти в ногу з часом. І тому ми можемо застосувати будь-яке ультрасучасне рішення для створення ідеального інструменту для вас.

Як ми працюємо
01
Strategy
Стратегічна сесія
Customer Discovery
Market Research
Product Strategy
02
Design
UX Design
Vision
UI Design
Front-end/Верстка
03
Engineering
Програмування
Інтеграція CRM/ERP
Підключення сервісів
Тестування та запуск
04
Support
Моніторинг безпеки
Технічна підтримка 24/7
Моніторинг доступності
Понад 2000+ задоволених клієнтів за 20+ років роботи
Готові почати ваш проект?
2000+ успішних проектів у IT

Останні 
проекти

За 21 рік ми набули крутого досвіду і краще за інших знаємо, на чому фокусуватися, як не допустити фатальних помилок і як визначити маршрут та інструменти для руху вперед
Технології
Стек 
технологій
Ми вивчаємо нові технології в міру їх появи, щоб можливості нашої команди зі створення інструментів для вас нічим не обмежувалися. Для кожного проекту ми підбираємо індивідуальний набір технологій, який стане оптимальним інструментом створення продукту.
Web
JavaScript
SASS
React.js
Next.js
ant.design
PWA
GoogleMap
Laravel
AWS
MySQL
PostgreSQL
Redis
GraphQL
Node.js
Adonis.js
Electron.js
Mobile
Swift
Kotlin
Flutter
Індустрії
Напрямки 
роботи
У нас великий досвід роботи у великій кількості напрямків. Але є ті, в яких ми розробили не один проект, та занурилися настільки глибоко, що тепер пропонуємо вам не лише створення сайтів, але й підбір та реалізацію рішень ваших завдань.

Кастомна розробка ПЗ для eCommerce

Створюємо інструменти для успішних продажів, управління взаємодіями з клієнтами та підвищення прибутковості бізнесу, допомагаємо вдосконалювати процеси та зростати.

Кастомна розробка ПЗ для Real Estate

Розробляємо системи та сервіси для управління нерухомістю, які оптимізують та спрощують на кожному етапі, як з продажів, так і зі здачі об'єктів в оренду.

Кастомна розробка ПЗ для Logistics

Оптимізуємо та автоматизуємо логістичні процеси, допомагаємо скоротити витрати, підвищити продуктивність вантажоперевезень, а також встановити взаємовигідні відносини з клієнтами.

Кастомна розробка ПЗ для FMCG

Робимо продаж щоденних товарів, які мають найбільший попит, ще зручнішим та вигіднішим, як для продавців, так і для покупців. Допомагаємо стати ближчими для вашої аудиторії та масштабуватися.

Кастомна розробка ПЗ для Retail

Створюємо рішення для оптимізації як онлайн, так і офлайн продажів, допомагаємо трансформувати процеси таким чином, щоб компанія отримала ще більший прибуток та можливість розвиватися.

Кастомна розробка ПЗ для Manufacturing

Диджиталізуємо процеси на виробництві, допомагаємо скоротити ризики та додаткові витрати, підвищити ефективність, налаштувати процеси закупівель та збуту.

ПРИПИНІТЬ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Дзвоніть, пишіть,
поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua