Розробка продуктів зі штучним інтелектом (AI)

Аналізуйте дані та прогнозуйте ризики за допомогою нейромереж!
Розробка продуктів зі штучним інтелектом (AI)
bg image

Послуга розробки штучного інтелекту

Штучний інтелект – це сукупність технологій створення диджитал-систем, які можуть вирішувати інтелектуальні та творчі завдання не гірше за людину. Просто зараз ми спостерігаємо вибуховий розвиток ШІ, який змінює світ. Наведемо лише декілька напрямків створення штучного інтелекту, які вже сьогодні доступні бізнесу.

01/
Застосування машинного навчання (ML)
Це область розробки алгоритмів, здатних до навчання та самовдосконалення без прямого втручання людини. Вони опрацьовують величезні обсяги даних та визначають у них закономірності, аби давати більш точні результати. Сьогодні засоби ML впроваджуються в усіх сферах, що передбачають роботу з великими обсягами інформації.
02/
Використання глибокого навчання (DL)
Це область штучного інтелекту, яка передбачає розвиток машинного навчання на базі штучних нейромереж, які наслідують роботу людського мозку. Відтак глибоке навчання охоплює шари абстрактного аналізу даних та ієрархічні методи. Сьогодні DL дозволяє створювати найпотужніші моделі ШІ, які можуть виконувати комплексні завдання не гірше за людину.
03/
Впровадження генеративного ШІ
Різновид штучного інтелекту на базі великих мовних моделей (LLM), який здатен розпізнавати мову та генерувати новий контент, включно із текстом, програмним кодом, відео-, аудіоматеріалів тощо. Сьогодні генеративний ШІ стрімко трансформує освіту, науку, креативні індустрії та бізнес.
04/
Комп’ютерний зір
Прикладний штучний інтелект для бізнесу, що розпізнає та інтерпретує будь-яку візуальну інформацію. Системи комп’ютерного зору дозволяють реалізувати функціонал розпізнавання облич, створювати розумні телематичні системи, контролювати якість продуктів на виробничих лініях, аналізувати зображення та знімки тощо.
image

Переваги розробки штучного інтелекту для бізнесу

Які переваги може надати розробка штучного інтелекту для бізнесу просто зараз? Перспективи та можливості розвитку цього сектору безмежні. Та ми наведемо ті, що лежать на поверхні.

Глибока автоматизація. Засоби машинного та глибокого навчання дозволяють частково або повністю автоматизувати рутинні завдання, які раніше потребували людської уваги. Алгоритм може за лічені хвилини сформувати графік робочих змін чи згенерувати бухгалтерську звітність. Людині на це знадобилося б декілька годин.
Нова якість взаємодії з клієнтами. Засоби розпізнання природної мови та генеративного ШІ дозволяють створювати чат-ботів нового покоління, які практично ні в чому не поступаються звичайним операторам кол-центрів. Такий чат-бот працює в режимі 24/7 і витримує величезний трафік, тож ваші клієнти завжди зможуть отримати гідний рівень сервісу.
Автоматизована генерація контенту. Великі мовні моделі і генеративні ШІ можуть спростити створення будь-яких матеріалів – від листів HR до співробітників, до створення прототипів дизайну веб-сторінок та контенту для маркетингу. Використання ШІ дозволяє прискорити створення будь-якого контенту в рази.
Предиктивна аналітика. Методи машинного навчання відмінно демонструють себе в аналізі великих масивів історичних даних щодо ринку, попиту, цін тощо. Правильно налаштована модель ШІ дозволяє з високою точністю прогнозувати тенденції на ринку й коригувати стратегію компанії відповідно.
Ухвалення рішень на основі даних. Моделі машинного та глибокого навчання врешті дозволяють проаналізувати уривчасті дані із сотень джерел та об’єднати їх в єдину, цілісну картину для бізнесу. Це підвищує керованість бізнесу й загальну якість ухвалення рішень в компанії.

Чому варто обрати WEZOM для розробки продукту на базі ШІ?

Ми маємо низку переваг, які гарантують нашим партнерам якість та ефективність кінцевого продукту.

Розуміння потреб бізнесу

Ми вже понад 20 років розробляємо цифрові продукти для таких галузей як ритейл, eCommerce, логістика, виробництво тощо. Окрім володіння технологіями розробки, наші фахівці мають чітке уявлення про бізнес-процеси в реальному секторі. І це дуже важлива складова успіху.

Кейси роботи з технологіями ШІ

Попри те, що доба масового поширення ШІ тільки починається, наша команда вже має досвід роботи з цими інструментами. В нас є кейси реалізації функціонала розпізнавання природної мови, комп'ютерного зору та генеративного ШІ для компаній міжнародного рівня. Ви можете оцінити ці проєкти в портфоліо на сайті.

Data-орієнтований підхід

Наші фахівці добре розуміють, що ефективність будь-якого алгоритму машинного навчання можна звести нанівець через некомпетентну роботу з даними. Тож будь-яка розробка ШІ починається для нашої команди з підготовки даних для навчання алгоритмів – вони мають бути якісними, добре структурованими та репрезентативними.

Інноваційна культура

Постійний розвиток та корпоративна освіта є частиною внутрішньої культури WEZOM. Наші розробники пильно слідкують за новими технологіями та інструментами, що є критично важливим при роботі з такими cutting-edge галузями як ШІ.

Етапи розробки штучного інтелекту


01/

Аналіз вимог

На цьому етапі визначається мета проєкту, функціональність, обсяг та характеристики IT-платформи, яку необхідно створити. Вимоги можуть бути сформульовані в тісній комунікації з клієнтом, через дослідження ринку, аудиторії тощо. Вимоги мають бути чіткими, однозначними та вимірюваними.
Аналіз вимог

02/

Проєктування

Розробники опрацьовують загальну архітектуру та дизайн IT-платформи. Команда визначає її складники, їх взаємозв’язки, протоколи, технології, стандарти безпеки тощо. Архітектура має бути ефективною, масштабованою, гнучкою та сумісною з існуючими системами.
Проєктування

03/

Розробка компонентів

Розробники реалізують окремі компоненти IT-платформи, які відповідають за функціонал на базі ШІ. Наприклад, налагоджуються алгоритми та моделі машинного навчання, системи обробки природної мови, комп’ютерного зору, генеративного ШІ тощо. Кодери використовують, фреймворки, бібліотеки та інші засоби для створення бекенду та фронтенду.
Розробка компонентів

04/

Тестування та валідація

На цьому етапі перевіряється якість та працездатність IT-платформи. Команда QA використовує різні методи та техніки тестування, такі як функціональне, навантажувальне, інтеграційне, регресійне, приймальне тощо. Тестування дозволяє виявити та виправити абсолютну більшість помилок і технічних недоліків до релізу.
Тестування та валідація

05/

Розгортання та інтеграція

Коли IT-платформа готова до використання, її впроваджують в середовище замовника. Розгортання включає встановлення, налаштування, міграцію даних, підключення до інших систем тощо. Інтеграція включає забезпечення сумісності, взаємодії, обміну даними, координації процесів між IT-платформою та іншими системами бізнесу.
Розгортання та інтеграція

06/

Пострелізна підтримка

На цьому етапі здійснюється моніторинг, оновлення, вдосконалення, налагодження, консультування, навчання та інші послуги, пов’язані з експлуатацією та розвитком IT-платформи. Супровід та підтримка допомагають підтримувати продуктивність, надійність, безпеку, адаптацію та гідний UX.
Пострелізна підтримка

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Ключові індустрії яким потрібні продукти на базі ШІ

Поява штучного інтелекту – це революція, яку можна порівняти із появою Інтернету 30 років тому. Вона змінить світ і зачепить усі галузі без винятку. Ми назвемо лише ті галузі, які стрімко трансформуються завдяки ШІ просто зараз.

Медицина

Інструменти ШІ допомагають в діагностиці, лікуванні, прогнозуванні стану здоров’я пацієнтів, демонструють величезну ефективність в медичних дослідженнях і розробці новітніх ліків. Зокрема, алгоритми комп'ютерного зору аналізують медичні знімки для точної діагностики раку. Водночас науковці використовують алгоритми ML для аналізу генетичної інформації та пошуку нових антибіотиків.

Освіта

Засоби ШІ допомагають побудувати гнучкий та цілком індивідуальний процес навчання для кожного студента. Сучасні платформи онлайн-навчання зі штучним інтелектом можуть аналізувати інтереси, результати та вмотивованість студента, аби пропонувати йому цікаві та ефективні навчальні матеріали, чи навіть генерувати їх з нуля.

Логістика

ШІ допомагає в плануванні зберігання та перевезень, в управлінні складськими площами та автопарком, у координації зусиль різноманітних логістичних гравців. Сучасні логістичні системи із можливостями ШІ дозволяють прогнозувати попит в режимі реального часу, враховувати широке коло факторів при побудові економічного та екологічного ланцюжка постачання.

Виробництво

Інструменти ШІ допомагають налагодити процеси превентивного технічного обслуговування обладнання та активів. Інструменти комп’ютерного зору вже стали важливим компонентом будь-якої виробничої лінії, адже забезпечують автоматизований контроль якості товарів, що сходять з конвеєра. Розвиток ШІ також закладає базу для глибокої роботизації виробництва.

Фінанси

Технології ШІ допомагають фінансовим установам прогнозувати ринкові тренди, боротися з шахрайством та вести фрод-моніторинг, автоматизувати та оптимізувати фінансові процеси, прискорювати транзакції. Мобільний банкінг на базі ШІ дозволяє покращити сервіс та персоналізувати фінансові послуги для кожного клієнта.

Ритейл

Інструменти ШІ допомагають ритейлерам підвищити свою ефективність та рівень сервісу. Зокрема, машинне навчання допомагає в прогнозуванні попиту та ринкових трендів; голосові помічники та розумні чат-боти покращують комунікацію з клієнтами, інструменти розпізнавання голосу та облич спрощують безконтактну оплату.

Відгуки клієнтів

Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Можливо у вас залишились такі питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Які види штучного інтелекту ви розробляєте?
Наша команда може реалізувати будь-який функціонал із засобами машинного та глибокого навчання, генеративного ШІ для генерації контенту, засобами розпізнавання природної мови, комп’ютерного зору, data-аналітики тощо. Усе залежить від того, який саме штучний інтелект для бізнесу потрібен саме вам.

02.
Як обрати тип моделі штучного інтелекту для конкретного бізнесу?
На ринку вже сьогодні існують безліч сервісів та інструментів ШІ: від безплатних засобів генеративного ШІ до потужних аналітичних систем на базі Deep Learning. При виборі треба зважати на безліч факторів: масштаб і складність завдання проєкту, наявність бази даних, доступні ресурси на розробку, правові аспекти, етичні перестороги щодо ШІ тощо. Аби уникнути помилок на старті, рекомендуємо проконсультуватися з фахівцями перед тим, як замовити розробку штучного інтелекту.

03.
Чи можливо інтегрувати розроблені системи штучного інтелекту з існуючими бізнес-процесами?
Так, це необхідно. Адже наявні на ринку системи ШІ при розгортанні в компанії потребуватимуть складного та тривалого процесу налаштування і навчання під специфіку ваших бізнес-процесів. Це додатковий аргумент на користь індивідуальної розробки системи з нуля, адже кастомна платформа від початку буде створюватись під усі особливості вашого бізнесу.

04.
Скільки часу займає процес розробки та впровадження рішень зі штучним інтелектом?
Загалом розробка штучного інтелекту потребує дещо більше часу, ніж створення більш традиційного ПЗ. Усе залежить від складності і масштабів проєкту. Невеликі інноваційні MVP можно створити за 5-6 місяців. А створення комплексної платформи із просунутим функціоналом ШІ може затребувати рік та більше.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.