Розробка продуктів зі штучним інтелектом (AI)
Аналізуйте дані та прогнозуйте ризики за допомогою нейромереж!
Послуга розробки штучного інтелекту
Штучний інтелект – це сукупність технологій створення диджитал-систем, які можуть вирішувати інтелектуальні та творчі завдання не гірше за людину. Просто зараз ми спостерігаємо вибуховий розвиток ШІ, який змінює світ. Наведемо лише декілька напрямків створення штучного інтелекту, які вже сьогодні доступні бізнесу.
01
Застосування машинного навчання (ML)
Це область розробки алгоритмів, здатних до навчання та самовдосконалення без прямого втручання людини. Вони опрацьовують величезні обсяги даних та визначають у них закономірності, аби давати більш точні результати. Сьогодні засоби ML впроваджуються в усіх сферах, що передбачають роботу з великими обсягами інформації.
02
Використання глибокого навчання (DL)
Це область штучного інтелекту, яка передбачає розвиток машинного навчання на базі штучних нейромереж, які наслідують роботу людського мозку. Відтак глибоке навчання охоплює шари абстрактного аналізу даних та ієрархічні методи. Сьогодні DL дозволяє створювати найпотужніші моделі ШІ, які можуть виконувати комплексні завдання не гірше за людину.
03
Впровадження генеративного ШІ
Різновид штучного інтелекту на базі великих мовних моделей (LLM), який здатен розпізнавати мову та генерувати новий контент, включно із текстом, програмним кодом, відео-, аудіоматеріалів тощо. Сьогодні генеративний ШІ стрімко трансформує освіту, науку, креативні індустрії та бізнес.
04
Комп’ютерний зір
Прикладний штучний інтелект для бізнесу, що розпізнає та інтерпретує будь-яку візуальну інформацію. Системи комп’ютерного зору дозволяють реалізувати функціонал розпізнавання облич, створювати розумні телематичні системи, контролювати якість продуктів на виробничих лініях, аналізувати зображення та знімки тощо.
Приклади робіт
Переваги розробки штучного інтелекту для бізнесу
Які переваги може надати розробка штучного інтелекту для бізнесу просто зараз? Перспективи та можливості розвитку цього сектору безмежні. Та ми наведемо ті, що лежать на поверхні.
Глибока автоматизація
Засоби машинного та глибокого навчання дозволяють частково або повністю автоматизувати рутинні завдання, які раніше потребували людської уваги. Алгоритм може за лічені хвилини сформувати графік робочих змін чи згенерувати бухгалтерську звітність. Людині на це знадобилося б декілька годин.
Нова якість взаємодії з клієнтами
Засоби розпізнання природної мови та генеративного ШІ дозволяють створювати чат-ботів нового покоління, які практично ні в чому не поступаються звичайним операторам кол-центрів. Такий чат-бот працює в режимі 24/7 і витримує величезний трафік, тож ваші клієнти завжди зможуть отримати гідний рівень сервісу.
Автоматизована генерація контенту
Великі мовні моделі і генеративні ШІ можуть спростити створення будь-яких матеріалів – від листів HR до співробітників, до створення прототипів дизайну веб-сторінок та контенту для маркетингу. Використання ШІ дозволяє прискорити створення будь-якого контенту в рази.
Предиктивна аналітика
Методи машинного навчання відмінно демонструють себе в аналізі великих масивів історичних даних щодо ринку, попиту, цін тощо. Правильно налаштована модель ШІ дозволяє з високою точністю прогнозувати тенденції на ринку й коригувати стратегію компанії відповідно.
Ухвалення рішень на основі даних
Моделі машинного та глибокого навчання врешті дозволяють проаналізувати уривчасті дані із сотень джерел та об’єднати їх в єдину, цілісну картину для бізнесу. Це підвищує керованість бізнесу й загальну якість ухвалення рішень в компанії.
Етапи розробки штучного інтелекту
01
Аналіз вимог
На цьому етапі визначається мета проєкту, функціональність, обсяг та характеристики IT-платформи, яку необхідно створити. Вимоги можуть бути сформульовані в тісній комунікації з клієнтом, через дослідження ринку, аудиторії тощо. Вимоги мають бути чіткими, однозначними та вимірюваними.
02
Проєктування
Розробники опрацьовують загальну архітектуру та дизайн IT-платформи. Команда визначає її складники, їх взаємозв’язки, протоколи, технології, стандарти безпеки тощо. Архітектура має бути ефективною, масштабованою, гнучкою та сумісною з існуючими системами.
03
Розробка компонентів
Розробники реалізують окремі компоненти IT-платформи, які відповідають за функціонал на базі ШІ. Наприклад, налагоджуються алгоритми та моделі машинного навчання, системи обробки природної мови, комп’ютерного зору, генеративного ШІ тощо. Кодери використовують, фреймворки, бібліотеки та інші засоби для створення бекенду та фронтенду.
04
Тестування та валідація
На цьому етапі перевіряється якість та працездатність IT-платформи. Команда QA використовує різні методи та техніки тестування, такі як функціональне, навантажувальне, інтеграційне, регресійне, приймальне тощо. Тестування дозволяє виявити та виправити абсолютну більшість помилок і технічних недоліків до релізу.
05
Розгортання та інтеграція
Коли IT-платформа готова до використання, її впроваджують в середовище замовника. Розгортання включає встановлення, налаштування, міграцію даних, підключення до інших систем тощо. Інтеграція включає забезпечення сумісності, взаємодії, обміну даними, координації процесів між IT-платформою та іншими системами бізнесу.
06
Пострелізна підтримка
На цьому етапі здійснюється моніторинг, оновлення, вдосконалення, налагодження, консультування, навчання та інші послуги, пов’язані з експлуатацією та розвитком IT-платформи. Супровід та підтримка допомагають підтримувати продуктивність, надійність, безпеку, адаптацію та гідний UX.
Стек технологій
Ми вивчаємо нові технології в міру їх появи, щоб можливості нашої команди зі створення інструментів для вас нічим не обмежувалися. Для кожного проекту ми підбираємо індивідуальний набір технологій, який стане оптимальним інструментом створення продукту.
Усі технологіїДавайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Що кажуть клієнти
Максим Савчук
Максим Савчук
Керівник департаменту E-Commerce в STVOL
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністюWEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністюЧасті питання
Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення
01
Які види штучного інтелекту ви розробляєте?
Наша команда може реалізувати будь-який функціонал із засобами машинного та глибокого навчання, генеративного ШІ для генерації контенту, засобами розпізнавання природної мови, комп’ютерного зору, data-аналітики тощо. Усе залежить від того, який саме штучний інтелект для бізнесу потрібен саме вам.
02
Як обрати тип моделі штучного інтелекту для конкретного бізнесу?
На ринку вже сьогодні існують безліч сервісів та інструментів ШІ: від безплатних засобів генеративного ШІ до потужних аналітичних систем на базі Deep Learning. При виборі треба зважати на безліч факторів: масштаб і складність завдання проєкту, наявність бази даних, доступні ресурси на розробку, правові аспекти, етичні перестороги щодо ШІ тощо. Аби уникнути помилок на старті, рекомендуємо проконсультуватися з фахівцями перед тим, як замовити розробку штучного інтелекту.
03
Чи можливо інтегрувати розроблені системи штучного інтелекту з існуючими бізнес-процесами?
Так, це необхідно. Адже наявні на ринку системи ШІ при розгортанні в компанії потребуватимуть складного та тривалого процесу налаштування і навчання під специфіку ваших бізнес-процесів. Це додатковий аргумент на користь індивідуальної розробки системи з нуля, адже кастомна платформа від початку буде створюватись під усі особливості вашого бізнесу.
04
Скільки часу займає процес розробки та впровадження рішень зі штучним інтелектом?
Загалом розробка штучного інтелекту потребує дещо більше часу, ніж створення більш традиційного ПЗ. Усе залежить від складності і масштабів проєкту. Невеликі інноваційні MVP можно створити за 5-6 місяців. А створення комплексної платформи із просунутим функціоналом ШІ може затребувати рік та більше.
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
ваш бізнес!
Київ
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!