Створення сайту для банку

Створення сайту для банку
bg image

Web рішення для банків та фінансових компаній

У сфері банківських послуг дуже важливо постійно залишатися на зв'язку із клієнтами. Інтернет-ресурс якнайкраще підходить для цієї мети:

  • його легко знайти;
  • на ньому можна розмістити будь-яку інформацію, потрібну користувачеві;
  • більшість сучасних клієнтів банку звикли користуватися інтернетом.
 
image

Розробка та web інтеграції сайтів для банків

Для того, аби сайт надавав такі можливості, його слід розробляти індивідуально під вимоги підприємства.

Окрім спілкування з клієнтом, розробка сайту банку надає власнику інші корисні можливості:

 
підвищення охоплення та розширення клієнтської бази;
формування іміджу банку;
цифрова аналітика бізнес-процесів, яка унеможливлює помилки;
маркетингові дослідження та A/B-тести, щоб краще зрозуміти своїх клієнтів.

Ми допоможемо вам

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

ЕКОНОМИТИ ЧАС ТА ГРОШІ

Надання інформації вашим клієнтам потребує часу, будь то телефоном, віч-на-віч, у брошурі або в електронному листі. Сайт надасть всю необхідну інформацію миттєво та без вашої участі, заощаджуючи вам час.

ПІДВИЩИТИ КРЕДИТ ДОВІРИ

Маючи добре структурований сайт, ви можете сприяти миттєвій довірі ваших потенційних клієнтів, надавши їм усі докази реальності та серйозності вашої пропозиції.

ЗАЛУЧАТИ КЛІЄНТІВ

Сайт дає можливість залучати більше потенційних клієнтів за допомогою створення акцій, програм лояльності, що є дуже ефективним інструментом реклами та продажу.

РОЗШИРИТИ КЛІЄНТСЬКУ БАЗУ

Забезпечення доступності ваших товарів та послуг для ширшої аудиторії без збільшення витрат. Ви можете локалізувати сайт спеціально для різних географічних ринків та клієнтів із будь-якої локації з доступом до Інтернету.

ЗБИРАТИ ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Збирання та аналіз інформації по каналах зворотного зв'язку дозволяє точніше визначити властивості цільової аудиторії, «портрет» клієнта, його інтереси, бажання та потреби.

БУТИ ДОСТУПНИМ

Ваш сайт доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Коли ви не можете відповісти на дзвінок, ви можете бути впевнені, що ваш сайт є доступним для відповіді на запитання ваших клієнтів.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Особливості розробки сайту для банку

Створення сайту для банку відрізняється від розробки багатьох інших ресурсів тим, що тут важливо приділити особливу увагу безпеці. Йдеться не лише про SSL-сертифікат для шифрування особистих даних користувачів, який уже давно став нормою для всіх веб-проектів.

Слід максимально убезпечити доступ до адміністративної панелі. А для цього підійде не кожний CMS. Це може сильно вплинути на інструменти, які використовують фахівці для розробки.

Не менш важливо забезпечити безперебійність роботи сайту та виключити можливість помилки під час передачі даних. Досить часто під потреби одного такого ресурсу виділяються обчислювальні потужності цілого сервера, щоб убезпечити ресурс від DDos-атак.

Етапи розробки

Розробка сайту для банку містить такі етапи:

  1. Аналіз ринку. Маркетологи приступають до збору даних про основних конкурентів банку клієнта, особливості бізнесу, а також вивчають особливості поведінки майбутньої аудиторії сайту.
  2. Розробка прототипу. На основі отриманої інформації формується прототип, у якому формуються основні вимоги та особливості ресурсу, щоб врахувати їх під час розробки. За допомогою прототипу можна заздалегідь внести зміни до майбутнього проекту.
  3. Розробка дизайну. Дуже важливо забезпечити унікальний дизайн, завдяки якому банк буде простіше запам'ятати. Але важливо розуміти, що першорядна роль сайту – інструмент для роботи, а тому привабливість не слід ставити вище за зручність та функціональність.
  4. Програмна частина. Створення сайтів для банків потребує особливої ​​уваги до програмної частини. Не можна допустити, щоб ресурс працював некоректно, тому до розробки підключають найдосвідченіших програмістів, а після – тестувальників.
  5. Підключення систем збирання статистики. Також є важливим етапом, в результаті якого ви зможете зацифровувати інформацію про взаємодії з клієнтами. 
  6. Тестування. Фінальна перевірка перед запуском. Тестувальники ретельно вивчають будь-які елементи ресурсу, де може бути помилка.
  7. Техпідтримка та масштабування. Під час роботи сайту необхідні фахівці, які його обслуговуватимуть: будуть забезпечувати захист, адмініструвати, розвивати його. Якщо замовник не має таких фахівців, ці завдання бере на себе техпідтримка компанії розробника.

У цій сфері програмна помилка просто неприпустима, а тому не обійтися без комплексного тестування.

Вартість розробки

Бюджет на створення сайту банку можна розрахувати лише після того, як буде сформовано основний перелік завдань. Але наші спеціалісти можуть допомогти вам визначити прогнозовану вартість під час консультації. Для цього просто зв'яжіться з нами за допомогою контактних даних, вказаних на сайті, будь-яким зручним для вас способом.

Як замовити розробку сайту для банку Wezom?

Розробку сайтів для банків слід розпочинати з досліджень. Якщо ви вже маєте сайт, але він практично не дає результату, то потрібен також аудит, який дозволить з'ясувати його основні недоробки.

Ми завжди ретельно вивчаємо ринок перед тим, як створити програмний продукт. Розробка web-сайту банку – не виняток. А тому, ми зробили етап аналізу ринку обов'язковим та безплатним при створенні будь-якого сайту.

 

Відгуки клієнтів

Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations Dalnoboy
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
У чому ключова відмінність сайту банку від інших?
Розробка сайту для банку відрізняється від створення інших ресурсів тим, що в ній особлива увага приділяється безпеці. Також слід максимально убезпечити доступ до адмінпанелі. А для цього підійде не кожний CMS. Ще дуже важливо забезпечити безперебійну роботу сайту та унеможливити ризик помилки під час передачі даних. Це може обмежити вибір інструментів, які використовуються спеціалістами для розробки.

02.
Як відбувається розробка банківського сайту?
Розробка сайту для банків поділяється на кілька етапів. Спершу маркетологи аналізують ринок. На підставі цього створюється прототип з основними вимогами та особливостями ресурсу. Після цього розробляється унікальний дизайн сайту. Потім йде розробка програмної частини, підключення систем збирання статистики, тестування та запуск. Після запуску компанія надає сервіс техпідтримки.

03.
Чому варто замовити створення банківського сайту у нас?
WEZOM вже понад 20 років спеціалізується на розробці індивідуальних рішень для ІТ-ринку. Під кожен проект компанія виділяє окрему команду розробників, куди входять не лише програмісти, але й дизайнери, маркетологи, SEO та тестувальники. Це забезпечує створення вдалих цифрових проектів. З кейсами розробок компанії можна ознайомитися на сайті WEZOM.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.