0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Створення сайту для банку

Wezom пропонує індивідуальний підхід до розробки сайтів банків та фінансових організацій, UI/UX, унікальний дизайн з використанням сучасних веб-технологій.

Web рішення для банків та фінансових компаній

У сфері банківських послуг дуже важливо постійно залишатися на зв'язку із клієнтами. Інтернет-ресурс якнайкраще підходить для цієї мети:

 • ●     його легко знайти;
 • ●     на ньому можна розмістити будь-яку інформацію, потрібну користувачеві;
 • ●     більшість сучасних клієнтів банку звикли користуватися інтернетом.

Розробка та web інтеграції сайтів для банків

Окрім спілкування з клієнтом, розробка сайту банку надає власнику інші корисні можливості:

 • ●     підвищення охоплення та розширення клієнтської бази;
 • ●     формування іміджу банку;
 • ●     цифрова аналітика бізнес-процесів, яка унеможливлює помилки;
 • ●     маркетингові дослідження та A/B-тести, щоб краще зрозуміти своїх клієнтів.

Але щоб сайт надавав такі можливості, його слід розробляти індивідуально під вимоги підприємства.

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Особливості розробки сайту для банку

Створення сайту для банку відрізняється від розробки багатьох інших ресурсів тим, що тут важливо приділити особливу увагу безпеці. Йдеться не лише про SSL-сертифікат для шифрування особистих даних користувачів, який уже давно став нормою для всіх веб-проектів.

Слід максимально убезпечити доступ до адміністративної панелі. А для цього підійде не кожний CMS. Це може сильно вплинути на інструменти, які використовують фахівці для розробки.

Не менш важливо забезпечити безперебійність роботи сайту та виключити можливість помилки під час передачі даних. Досить часто під потреби одного такого ресурсу виділяються обчислювальні потужності цілого сервера, щоб убезпечити ресурс від DDos-атак.

Етапи розробки

Розробка сайту для банку включає такі етапи:

 1. Аналіз ринку. Маркетологи приступають до збору даних про основних конкурентів банку клієнта, особливості бізнесу, а також вивчають особливості поведінки майбутньої аудиторії сайту.
 2. Розробка прототипу. На основі отриманої інформації формується прототип, у якому формуються основні вимоги та особливості ресурсу, щоб врахувати їх під час розробки. За допомогою прототипу можна заздалегідь внести зміни до майбутнього проекту.
 3. Розробка дизайну. Дуже важливо забезпечити унікальний дизайн, завдяки якому банк простіше запам'ятатиме. Але важливо розуміти, що першорядна роль сайту – інструмент для роботи, а тому привабливість не слід ставити вище за зручність і функціональність.
 4. Програмна частина. Створення сайтів для банків потребує особливої ​​уваги до програмної частини. Не можна допустити, щоб ресурс працював некоректно, тому до розробки підключають найдосвідченіших програмістів, а після – тестувальників.
 5. Підключення систем збору статистики. Також є важливим етапом, в результаті якого ви зможете оцифровувати інформацію про взаємодії з клієнтами. 
 6. Тестування. Фінальна перевірка перед запуском. Тестувальники ретельно вивчають будь-які елементи ресурсу, де може бути помилка.
 7. Техпідтримка та масштабування. Під час роботи сайту необхідні фахівці, які його обслуговуватимуть: забезпечувати захист, адмініструвати, розвивати його. Якщо замовник не має таких фахівців, ці завдання бере на себе техпідтримка компанії розробника.

У цій сфері програмна помилка просто неприпустима, а тому не обійтися без комплексного тестування.

Вартість розробки

Бюджет на створення сайту банку можна розрахувати тільки після того, як буде сформовано основний перелік завдань. Але наші спеціалісти можуть допомогти вам визначити прогнозовану вартість під час консультації. Для цього просто зв'яжіться з нами за допомогою контактних даних, вказаних на сайті, будь-яким зручним для вас способом.

Як замовити розробку сайту для банку Wezom?

Розробку сайтів для банків слід розпочинати з досліджень. Якщо у вас вже є сайт, але він практично не дає результату, то потрібен також аудит, який дозволить з'ясувати його основні недоробки.

Ми завжди ретельно вивчаємо ринок перед тим, як створити програмний продукт. Розробка web-сайту банку – не виняток. А тому, ми зробили етап аналізу ринку обов'язковим та безкоштовним при створенні будь-якого сайту.

 

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором