0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Розробка програмного забезпечення для управління ланцюжками постачання

Логістичні рішення для підвищення ефективності та зниження витрат

Забезпечте управління ланцюжком поставок за допомогою найкращих ІТ-фахівців

На шляху товару від виробника до кінцевого споживача є безліч етапів та процесів, і керувати цією системою досить складно та трудомістко. Наша команда пропонує розробку програмного забезпечення для управління ланцюжками поставок, щоб допомогти вам автоматизувати та оптимізувати ці процеси, знизити витрати та підвищити якість обслуговування ваших клієнтів. Програмні рішення для управління ланцюжками постачання допоможуть вашій компанії підвищити ефективність, збільшити прибуток і вийти на новий рівень.

Щасливі клієнти

Рішення для управління ланцюжками поставок від WEZOM

 • MVP - коли  рішення необхідно вже зараз, запускати потрібно відразу і вдосконалювати по ходу, мінімально життєздатний продукт стане найкращим помічником.
 • Виділена команда - наші фахівці готові приступити до роботи над вашим проектом під вашим початком будь-якої миті.
 • Додатки - можливість зробити управління поставками та логістичним ланцюжком зручним та доступним з будь-якого пристрою та будь-коли, особливо актуально для водіїв.
 • Особисті кабінети - у кожного учасника процесів є свій рівень доступу та своя інформація, доступ до якої потрібний, і все це учасник може обробляти у своєму особистому кабінеті.
 • SAAS - логістичні рішення приносять вигоду не тільки шляхом прямого використання, їх також можна продавати як пакетні рішення іншим компаніям та отримувати додатковий прибуток.
 • IoT - інтернет речей допомагає підтримувати автопарк у належному стані, знижувати витрати на амортизацію та завжди бути в курсі подій.
 • AR - доповнена реальність стане незамінним помічником для розвитку вашого бізнесу та покращення клієнтського досвіду ваших користувачів.
 • tms - система керування транспортом допоможе грамотно вибудовувати маршрути, розподіляти вантаж, керувати автопарком та водіями.

Ми рекомендуємо розробляти комплекс рішень, щоб закрити одразу всі проблеми вашого бізнесу та вийти на новий рівень. Проте, яке рішення ви не обрали, воно допоможе вам автоматизувати та оптимізувати процеси, і тому збільшити прибуток.

Процес
З чого складається розробка
ЕТАП
РОБОТИ
Результат
Поглиблений аналіз та дослідження потреб бізнесу
Вивчаємо процеси вашого бізнесу, його сильні та слабкі сторони, а також проблеми та завдання, які потрібно вирішити.
Підбираємо продукт, який підійде саме для вашого бізнесу, та допоможе оптимізувати його та вивести на новий рівень.
UI/UX прототипування та дизайн з нуля
Розробляємо структуру та зовнішній вигляд ПЗ для управління ланцюжками поставок.
Готовий наочний дизайн і продуманий досвід користувача, щоб ви відразу розуміли, яким буде кінцевий продукт.
Розробка програмного забезпечення повного циклу
Створення рішення для управління ланцюжками постачання від першого рядка коду до готового продукту.
Ваш інструмент для диджиталізації керування постачанням готовий до запуску.
Супровід програмного забезпечення та технічна підтримка
Ми допомагаємо навчити персонал, налаштувати процеси та грамотно інтегрувати програмне рішення, щоб воно якнайшвидше стало приносити прибуток.
Ваш інструмент працює, процеси налагоджені, бізнес росте та розвивається.
2000+ успішних проектів у IT

Останні 
проекти

За 21 рік ми набули крутого досвіду і краще за інших знаємо, на чому фокусуватися, як не допустити фатальних помилок і як визначити маршрут та інструменти для руху вперед
faq
FAQ

Часто
ЗАДАНІ
питання

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Чому вибирають WEZOM?

Ми пропонуємо свої послуги з розробки рішень для управління ланцюжками постачання. І ось кілька причин, чому варто вибрати нас:

 1. У нас великий досвід. Ми вже понад 20 років на ринку, за цей час розробили багато проектів, серед них також і для логістичних компаній.
 2. Ми є експертами. Не лише у своїй справі, хоч і присвятили розробці багато років свого життя, а й у логістиці. З кожним проектом ми все глибше й глибше вивчаємо сферу, і в результаті вже розуміємося на проблемах та рішеннях для бізнесу з вантажоперевезення не лише з погляду технологій.
 3. Ми прагнемо вирішити проблему. Так, насамперед ми з'ясовуємо логіку процесів вашого бізнесу, його проблеми та потреби. А потім створюємо інструменти, які вирішуватимуть проблеми бізнесу та допомагатимуть йому зростати.
 4. Ми супроводжуємо усім шляхом. Наша компанія не тільки бере на себе розробку продукту. Ми також допомагаємо визначитися з ідеєю, правильно скласти ТЗ перед розробкою, а потім налагодити процеси та освоїти новий інструмент у компанії. 
 5. Ми команда. Ні для кого не секрет, що лише злагоджена командна робота дає найкращі результати. Наші фахівці звикли працювати в команді та разом йти до мети, тому вам не доведеться витрачати час на те, щоб скоординувати роботу кожного окремого співробітника.

Щоб замовити розробку у WEZOM, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. Наш менеджер проконсультує вас, дізнається подробиці про проблему, для якої потрібне рішення, і запропонує варіанти, а також зможе зорієнтувати вас за вартістю та термінами розробки.

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором