TMS-система для економії палива: кейс

TMS-система для економії палива: кейс
Software
Розробка користувальницької TMS-системи для відображення на маршруті всіх АЗС з поточними цінами на паливо
Клієнт
Транспортна компанія

Клієнт – логістична компанія зі США. Вони звернулися до нас, щоб отримати онлайн рішення, яке надасть можливість знизити вартість палива для своїх вантажівок, дозволивши водіям обирати оптимальну заправку з урахуванням цін на паливо, поточного місцеперебування вантажівки та запасів палива в баку.

Industry
Logistics
Status
Активний
Використані послуги:
Попередня версія
Нова версія
Цілі і завдання
З якими викликами зіткнулися розробники? Назвемо їх:
01/
Найцікавішою та водночас найскладнішою частиною проекту додатка для допомоги водію була його інтеграція зі сторонніми сервісами. Зокрема, найбільшою проблемою під час розробки продукту став вибір сервісу для надання актуальних цін на паливо на АЗС з необхідним функціоналом для пошуку за заданими критеріями. Переважна більшість таких сервісів не мають публічного доступу, вимагають дотримання певних умов з боку користувача та не надають необхідного API для інтеграції. Зрештою ми обрали Barchart.
02/
Ще одним важливим завданням для нас стало забезпечити необхідну швидкість розробки з одночасним дотриманням всіх побажань клієнта. Причини затримок були різними: від довгих пошуків ідей назви та логотипу до частих мозкових штурмів. У результаті ми вирішили, що на цьому етапі оптимальним варіантом буде створити MVP.
Solution
Створили додаток для скорочення витрат на паливо
Скорочення витрат компанії

Це рішення було замислене для оптимізації робочих процесів компанії та зниження витрат, пов'язаних із закупівлею палива.

additional block vertical image 1
additional block base image 1
additional block base image 2
Розумне планування маршрутів

Додаток дозволяє водіям планувати свій маршрут з урахуванням найближчих заправок.

additional block vertical image 1
additional block base image 1
Result
На якому етапі ми зараз?

Наразі наш відділ R&D працює над проектом. Також доповнили наявну MVP аналітикою, яка допоможе заощадити гроші, пропонуючи заправки з найнижчими цінами на паливо. І вже в перший квартал роботи, клієнтам вдалося скоротити витрати користувачів на 17% завдяки найнижчим цінам на паливо.

У перспективі ми додамо до рішення функції, які перетворять його на повноцінну TMS для управління всіма внутрішніми процесами компанії: відображення водіїв у режимі реального часу, обмін маршрутами між мобільним додатком та адмінкою, а також доступ до сервісу для інших компаній та водіїв.

Team
Читайте подробиці у нашому блозі
Якщо ви маєте намір діяти, ми готові допомогти!
Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.