Створення сайту транспортної компанії

Створення сайту транспортної компанії
bg image

Розробка сайту транспортної компанії під ключ

Створення сайту для транспортної компанії – це великий крок до диджиталізації. Він відкриває нові можливості для бізнесу, допомагає масштабуватись й призводить до зростання. Завдяки автоматизації бізнес-процесів, спрощенню документообігу, кращій взаємодії з клієнтами розширюються можливості транспортної компанії, що призводить до збільшення прибутку.

Перед тим, як створити сайт транспортної компанії, необхідно чітко визначити завдання, які він має виконувати. Наші фахівці проводять детальну аналітику конкурентів, вивчають нішу, визначають найкращі якості вашого бізнесу та допомагають сформувати концепцію. Ми проведемо ваш проект від ідеї до готового функціонального сайту, який взаємодіятиме з клієнтами та переконуватиме їх користуватися послугами вашої транспортної компанії.

image

Навіщо транспортній компанії створення сайту

Створення сайту транспортної компанії відкриває нові можливості для бізнесу та дозволяє розширити географію клієнтів. Шлях диджиталізації допомагає випередити конкурентів, розкрити свої переваги та покращити позиціонування. Знижуються витрати на маркетинг, рекламу, підвищується рівень обслуговування клієнтів та відбувається зростання. Багато бізнес-процесів автоматизуються, що допомагає залучити ще більше клієнтів.

Ніша транспортного бізнесу досить велика, рівень конкуренції великий, а необхідність виділятися серед конкурентів вкрай необхідна. Крім того, потрібно продемонструвати клієнтам свою експертність, найкращі якості та переваги, щоб вплинути на їх вибір.

Створення сайту транспортної компанії допомагає налагодити комунікацію з клієнтом та зняти навантаження з менеджерів. На багато питань можна наперед відповісти, розповісти про особливості роботи компанії, надати документацію та іншу корисну інформацію. Це спосіб взаємодіяти з клієнтом у будь-який час. А проведення акцій, спеціальних пропозицій, збір відгуків та листів подяки допоможе підвищити лояльність клієнтів, представити транспортну компанію у вигідному світлі.

Ми допоможемо вам

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Збільшення кількості клієнтів

Географія впливу транспортної компанії розширюється, заявки можуть прийматися у будь-який час, збільшується кількість способів взаємодії з клієнтами. Все це призводить до їхнього збільшення.

Зниження навантаження та витрат

Завдяки створенню сайтів транспортних компаній знижується навантаження на менеджерів, а також знижуються витрати на маркетинг завдяки цілеспрямованій рекламі.

Автоматизація бізнес-процесів

Управління документацією, автоматичне підтвердження угод, розрахунки маршрутів та процеси логістики можна виконувати за допомогою спеціальних інструментів, які можна реалізувати на сайті.

Підвищення рівня експертності

Ведення блогу, розділу новин, виставлення фотогалерей, листів подяки допомагають підвищити рівень експертності та показати, що ваша компанія націлена на серйозні результати.

Контроль робочих процесів

Виконання кількох угод одночасно, об'єднання співробітників у CRM, контроль звітів допомагають покращити робочі процеси та повністю розуміти, що відбувається у компанії.

Випередження конкурентів

Сайтів транспортних компаній чимало, але ми виявляємо сильні сторони, унікальні особливості та пропозиції, які ваш бізнес надає клієнтам. Це допомагає випередити конкурентів та виділитися на їхнім фоні.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Етапи розробки сайту

Ми чітко дотримуємося плану розробки. Він допомагає швидко реалізувати проект та вибрати оптимальні інструменти для його запуску.

 1. Обговорення проекту та встановлення цілей. Перш ніж замовити сайт транспортної компанії, подумайте, навіщо він потрібний. Це допоможе сформувати чіткі цілі та зрозуміти, які завдання він виконуватиме. Під час обговорення ми сформуємо спільне бачення.
 2. Аналітика. Дуже важливий етап, що дозволяє оцінити конкурентів, вивчити особливості бізнесу, зрозуміти потреби цільової аудиторії. Формуємо концепцію, яка допомагає зробити сайт транспортної компанії найефективнішим.
 3. Прототипування та дизайн. Після обговорення та аналітики створюється прототип, який дає чітке бачення кінцевого результату. Щойно він затверджується, як дизайнер малює всі елементи. Особливу увагу ми приділяємо UX. Важливо, щоб сайт був зручним та практичним.
 4. Програмування. Індивідуальна технологія передбачає використання унікальних модулів. Наші програмісти створюють унікальний сайт з інструментами та функціями, які визначаються на етапі прототипу. Ми використовуємо сучасний стек технологій, що дозволяє якнайшвидше та якнайкраще створити якісний сайт. Наприкінці розробки обов'язково виконується тестування.
 5. Запуск. Після тестування ми навчаємо ваших співробітників користуватися інструментами на сайті та допомагаємо запустити проект.

Замовити сайт транспортної компанії у Wezom

Наш консультант відповість на ваші запитання, детальніше розповість про перебіг розробки, вартість та строки. Чому замовити сайт транспортної компанії варто саме у нас:

 • індивідуальна розробка, всі інструменти унікальні та ефективні;
 • велика група фахівців, в якій налагоджена взаємодія, тому реалізація проекту швидка;
 • жодних додаткових або прихованих платежів, всі витрати обговорюються, неприємні сюрпризи виключені;
 • ми чітко формуємо бачення, складаємо технічне завдання та слідуємо йому, тому очікування відповідає результату;
 • обираємо індивідуальні рішення для вашого бізнесу;
 • навчаємо ваших співробітників, надаємо гарантію та допомагаємо у технічних питаннях.

Зателефонуйте нам, і ми разом зможемо створити сайт транспортної компанії, який виведе ваш бізнес на новий рівень.

Відгуки клієнтів

Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Для яких транспортних компаній або для яких завдань підійдуть наші сайти?
Створення власного сайту – це великий крок до диджиталізації бізнесу. Він відкриває бізнесу нові можливості, дозволяє йому масштабуватись та розвиватися. Завдяки оптимізації бізнес-процесів, спрощенню обороту документів та кращій взаємодії з клієнтами розширюються можливості компанії, що означає збільшення замовлень та зростання прибутку.

02.
Які завдання можна вирішити, якщо замовити сайт транспортної компанії?
Створення сайту буде корисним не лише для логістичних компаній, але й для всього бізнесу, що має службу доставлення. Технологія допомагає налагодити комунікацію з клієнтами та розвантажити менеджерів. Крім того, сайт допоможе бізнесу завжди бути на зв'язку, а також збирати відгуки, підвищувати лояльність клієнтів та презентувати транспортну компанію у вигідному світлі.

03.
Від чого залежать строки створення сайту?
Строки розробки сайту транспортної компанії залежать від складності поставлених перед розробниками завдань. Час, необхідний для розробки, можна визначити лише після обговорення ідеї та складання технічного завдання. Але навіть після цього період розробки може коригуватися, залежно від нових завдань та внесення правок. Зв'яжіться з нашими менеджерами й вони зорієнтують вас щодо строків.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.