0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Створення сайту транспортної компанії

Web ресурс для логістики

Створення сайту транспортної компанії відкриває нові можливості для бізнесу та дозволяє розширити географію клієнтів. Шлях диджиталізації допомагає випередити конкурентів, розкрити свої переваги та покращити позиціонування. Знижуються витрати на маркетинг, рекламу, підвищується рівень обслуговування клієнтів та відбувається зростання. Багато бізнес-процесів автоматизуються, що допомагає отримати ще більше клієнтів.

Навіщо транспортній компанії створення сайту

Ніша транспортного бізнесу досить велика, рівень конкуренції великий, а необхідність виділятися серед конкурентів вкрай необхідна. Крім того, потрібно показати клієнтам свою експертність, найкращі якості та переваги, щоб вплинути на їх вибір.

Створення сайту транспортної компанії допомагає налагодити комунікацію з клієнтом та зняти навантаження з менеджерів. На багато питань можна наперед відповісти, розповісти про особливості роботи компанії, надати документацію та іншу корисну інформацію. Це спосіб взаємодіяти з клієнтом у будь-який час. А проведення акцій, спеціальних пропозицій, збір відгуків та листів подяки допоможе підвищити лояльність клієнтів, представити транспортну компанію у вигідному світлі.

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Створення сайту транспортної компанії під ключ

Створення сайту для транспортної компанії – це великий крок до діджіталізації. Він відкриває нові можливості для бізнесу, допомагає масштабуватись і веде до зростання. Завдяки автоматизації бізнес-процесів, спрощенню документообігу, кращій взаємодії з клієнтами розширюються можливості транспортної компанії, що веде до збільшення прибутку.

Перед тим, як створити сайт транспортної компанії, необхідно чітко визначити завдання, які він має виконувати. Наші фахівці проводять детальну аналітику конкурентів, вивчають нішу, визначають найкращі якості вашого бізнесу та допомагають сформувати концепцію. Ми проведемо ваш проект від ідеї до готового функціонуючого сайту, який взаємодіятиме з клієнтами та переконуватиме їх користуватися послугами вашої транспортної компанії.

Етапи розробки сайту

Ми чітко дотримуємося плану розробки. Він допомагає швидко реалізувати проект та вибрати оптимальні інструменти для його запуску.

 1. Обговорення проекту та постановка цілей. Перш ніж замовити сайт транспортної компанії, подумайте, навіщо він потрібний. Це допоможе сформувати чіткі цілі та зрозуміти, які завдання він виконуватиме. Під час обговорення ми сформуємо спільне бачення.
 2. Аналітика. Дуже важливий етап, що дозволяє оцінити конкурентів, вивчити особливості бізнесу, зрозуміти потреби цільової аудиторії. Формуємо концепцію, яка допомагає зробити сайт транспортної компанії найефективнішим.
 3. Прототипування та дизайн. Після обговорення та аналітики створюється прототип, який дає чітке бачення кінцевого результату. Як тільки він стверджується, дизайнер малює всі елементи. Особливу увагу ми приділяємо UX. Важливо, щоб сайт був зручним та практичним.
 4. Програмування. Індивідуальна технологія передбачає використання унікальних модулів. Наші програмісти створюють унікальний сайт із інструментами та функціями, які визначаються на етапі прототипу. Ми використовуємо сучасний стек технологій, що дозволяє якнайшвидше і краще створити якісний сайт. Наприкінці розробки обов'язково проводиться тестування.
 5. Запуск. Після тестування ми навчаємо ваших співробітників користуватися інструментами на сайті та допомагаємо запустити проект.

Замовити сайт транспортної компанії у Wezom

Наш консультант відповість на ваші запитання, детальніше розповість про хід розробки, вартість та терміни. Чому замовити сайт транспортної компанії варто у нас:

 • індивідуальна розробка, всі інструменти унікальні та ефективні;
 • велика група фахівців, налагоджено взаємодію, тому реалізація проекту швидка;
 • ні додаткових або таємних платежів, всі витрати обговорюються, неприємні сюрпризи виключені;
 • ми чітко формуємо бачення, складаємо технічне завдання та слідуємо йому, тому очікування відповідає результату;
 • підбираємо індивідуальні рішення для вашого бізнесу;
 • навчаємо ваших співробітників, даємо гарантію та допомагаємо у технічних питаннях.

Зателефонуйте нам, і ми разом зможемо створити сайт транспортної компанії, який виведе ваш бізнес на новий рівень.

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором