Створення інтернет магазину будівельних матеріалів

Створення інтернет магазину будівельних матеріалів
bg image

Онлайн магазин - спосіб розширити бізнес

Можливість онлайн-покупки в рази заощаджує час інтернет-користувачам. Для підприємців же створення інтернет-магазину будівельних матеріалів – це спосіб розширити власний бізнес та залучити стабільний потік покупців зі всесвітньої мережі. Створення інтернет-магазину будівельних матеріалів дозволяє в рази розширити видимість вашої компанії та отримати у власне розпорядження ефективні інструменти digital-маркетингу, щоб залучати та утримувати клієнтів.

image

Переваги створення інтернет-магазин будматеріалів

Розробка інтернет-магазину будівельних матеріалів, який ефективно працюватиме – досить складне завдання. Через високу конкуренцію у цій ніші, вам необхідний сайт, який зможе утримувати відвідувачів та конвертувати їх, а не просто працювати без помилок.

Це дозволяє виділити ваше підприємство з-поміж конкурентів. Якщо відвідувач перейде до такого інтернет-магазину, він вже не захоче шукати аналогічні пропозиції.

Для цього ми використовуємо максимум доступних конкурентних переваг:

фірмовий стиль;
зручний інтерфейс;
якісний та цікавий для користувача контент;
функціонал, який максимально спрощує роботу з сайтом.

Ми допоможемо вам

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Економити час та гроші

Зручний каталог дозволить клієнту зробити замовлення у будь-який час. Менеджерам не доведеться працювати понаднормово, адже рутинні процеси будуть автоматизовані. Проект магазину будівельних матеріалів передбачає диджиталізацію всіх етапів продажів.

Підвищити кредит довіри

Якісний сервіс та гідне оформлення магазину будматеріалів приваблює нових клієнтів та зміцнює лояльність старих. Ціни та знижки завжди будуть актуальними, так само як і вказані на сайті складські запаси. Будь-які непорозуміння з клієнтами залишаться у минулому.

Залучення партнерів

Створення партнерських програм дає можливість розширювати спектр послуг та асортимент, домовлятися з новими постачальниками та пропонувати постійним клієнтам кращі ціни. Проект магазину будівельних матеріалів може включати розробку інструментів для партнерської мережі та персональних розрахунків.

Розширити клієнтську базу

Онлайн-магазин не визнає меж та відстаней - важлива лише наявність мережі та інфраструктура для доставки. Ви можете без особливих витрат розширити зону впливу та залучати нових клієнтів. Гнучкі програми лояльності дозволять здобути більший сегмент ринку.

Збирати відгуки клієнтів

Важливо отримувати від користувачів зворотний зв'язок, щоб покращувати бізнес. У цьому допоможе модуль збору відгуків та коментарів, який обов'язково входить до проекту магазину будівельних матеріалів. Знайте думку ваших покупців, сегментуйте цільову аудиторію, покращуйте маркетинг.

Бути доступним

Ваш бізнес працює, навіть якщо ви відпочиваєте. Автоматична реєстрація замовлень, розрахунок залишків, автовідповідач – це лише невелика частина інструментів для роботи 24/7. Оформлення магазину будматеріалів реалізується так, щоб клієнт без допомоги менеджера міг отримати відповіді на всі запитання.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Основні етапи розробки

Як і в будь-якому web-проекті, найважливіший етап створення сайту будматеріалів – це аналітика. Фахівці насамперед мають зібрати інформацію про те, як розподіляються сегменти аудиторії між основними конкурентами, які мотиви та болі у потенційних покупців сайту, сильні та слабкі сторони підприємства замовника, особливості сайтів конкурентів, а також багато іншого. Лише після ретельної аналітики можна братися до проектування та розробки.

Наступний крок – це проектування. Виконавці створюють прототип сторінок майбутнього ресурсу, де наочно видно структуру розташування інформаційних блоків та функціоналу. На даному етапі дуже важлива якісна комунікація виконавця та замовника. Необхідно затвердити загальний вигляд майбутнього сайту, а також обговорити та у разі необхідності внести правки.

Після того, як проект готовий, беруться за створення дизайну. Це можна зробити у два способи: налаштувати готовий шаблон або зробити унікальний дизайн. У першому випадку можна заощадити кошти й завершити роботу швидше, ресурс вийде робочим, але мало чим відрізнятиметься від конкурентів. У другому варіанті візуальне оформлення створюють відповідно до фірмового стилю компанії, а інтерфейс роблять максимально зручним та зрозумілим для цільового користувача.

Програмування. Фахівці працюють над технічною частиною проекту: забезпечують потрібний функціонал, налаштовують серверну частину та адмін. панель.

Супровід. Після завершення робіт ресурсу потрібне обслуговування. Важливо регулярно підтримувати захист від шкідливого ПЗ, оновлювати, усувати помилки. Якщо замовник не має спеціалістів з необхідними навичками, супроводом займається техпідтримка.

Вартість створення інтернет-магазину будматеріалів

Ціна створення інтернет-магазину будматеріалів включає:

  • послуги розробників (дизайнери, програмісти, верстальники, тестувальники);
  • створення контенту;
  • SEO на етапі розробки;
  • послуги менеджера.

На вартість кожного з перерахованих пунктів, своєю чергою, впливає ще безліч факторів. Тому навіть для дуже схожих між собою ресурсів вартість розробки може відрізнятися. Щоб розрахувати її, потрібна консультація з розробниками.

Відгуки клієнтів

Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Andrii Svyrydov
Co-founder & CEO, Corpsoft.io
Наша співпраця з WEZOM щодо розробки інтерактивної навчальної платформи для Corpsoft.io була виключно позитивною. З самого початку WEZOM продемонстрував глибоке розуміння наших вимог і цілей проекту. Їхня команда активно пропонувала інноваційні рішення та забезпечувала відповідність платформи нашим потребам у цікавій та ефективній онлайн-освіті. Протягом усього процесу розробки спілкування з WEZOM було чітким і прозорим. Вони регулярно інформували про прогрес, оперативно вирішували будь-які проблеми чи занепокоєння та шукали відгуків, щоб забезпечити узгодженість із нашим баченням. Проект було завершено в узгоджені терміни та бюджет, демонструючи прагнення WEZOM досягати результатів.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Які особливості доставлення будматеріалів?
Особливістю цієї категорії інтернет-магазинів є широкий асортимент товарів. При цьому кількість самих товарів та їх категорій залежить від бізнес-моделі, за якою працюватиме сайт. Ще однією рисою таких магазинів є дороге доставлення товарів, що потребує наявності власного транспорту. Але це стане вигідним за умови великих замовлень, для чого знадобиться якісний сайт.

02.
Скільки коштує створення сайту інтернет-магазину будматеріалів?
Вартість розробки інтернет-магазину будматеріалів залежить не лише від складності дизайну та каталогу, але й вбудованого функціонала. Ціна створення сайту залежить від його складності, набору вбудованих інструментів, інтеграції сторонніх сервісів, оптимізації та просування на ринку. Кожен етап розробки впливає на вартість розробки. Напишіть нам й менеджери розрахують вартість вашого проекту.

03.
Чому варто замовити розробку меблевого сайту в нас?
Розробка меблевого сайту потребуватиме залучення не лише досвідчених програмістів, але й дизайнерів з маркетологами. Тому WEZOM на кожен проект виділяє не окремих фахівців, а цілу команду професійних розробників. Серед них програмісти, маркетологи, дизайнери, спеціалісти з SEO та тестувальники. Таким чином створюються успішні кейси, з прикладами яких можна ознайомитися у портфоліо.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.