Розробка програмних рішень для рітейлу

АВТОМАТИЗАЦІЯ ОФЛАЙН-ПРОДАЖІВ ЯК КРОК УПЕРЕД

КАСТОМНА РОЗРОБКА ПЗ ДЛЯ РІТЕЙЛУ

Програмне забезпечення в роздрібній торгівлі стає незамінним помічником, коли йдеться про організацію закупівель, доставки, зберігання, управління персоналом та інші види діяльності, пов'язані з офлайн продажами. Автоматизація всіх цих процесів допомагає підвищити продуктивність вашого бізнесу та зосередити людський ресурс на головному – продажах. А ваші відвідувачі отримають покращений досвід та захочуть знову і знову повертатися до вас у магазин.

ЩАСЛИВІ КЛІЄНТИ

ІНДИВІДУАЛЬНІ RETAIL РІШЕННЯ ВІД WEZOM

Ми завжди обираємо індивідуальний підхід до розробки. Важливо, аби отриманий інструмент вирішував завдання і проблеми бізнесу, отже і набір інструментів буде обрано для кожного бізнесу виходячи з його особливостей, і буде унікальним.

 • Особисті кабінети – ваші клієнти зможуть керувати усіма своїми покупками з особистого кабінету, а кабінети менеджерів дозволять вести управлінську діяльність швидше та зручніше.
 • Інтернет магазини – інструмент, який допоможе розширити вашу цільову аудиторію та вийти на нові ринки, а продажі зробити зручними та безпечними у будь-якій ситуації.
 • Маркетплейс - ресурс для організації продажів для різних продавців, який збирає в одному місці всіх клієнтів і приносить прибуток своєму власнику.
 • B2B портали - спосіб організації зручної та послідовної взаємодії з постачальниками та оптовими покупцями, вся інформація точна, зберігається в одному місці, а угоди - безпечні.
 • UI/UX Дизайн - зовнішній вигляд та досвід користувача відіграють ключову роль у будь-якому програмному продукті, адже саме вони роблять взаємодію зручною та переконують користувача повернутися до вас.
 • Додатки - спосіб завжди бути на зв'язку та в доступі для своїх клієнтів, а також зробити їх досвід покупок значно зручнішим і простіше, доступним з будь-якої точки світу з доступом в інтернет.
 • ERP – управління ресурсами підприємства – важлива та складна частина ведення будь-якого бізнесу, але якщо їх автоматизувати, ризики значно знижуються, процеси прискорюються, а у вас є можливість зосередитись на важливіших речах.
 • TMS - організація оптових поставок, доставки у межах міста, будь-яких процесів пов'язаних із перевезеннями товарів.
 • WMS - актуальна інформація про складські залишки, організація роботи співробітників на складах, допомагає прискорити процес прийому та відправлення товарів.
Процес
ЯК МИ ЦЕ РОБИМО
ЭТАП
РОБОТИ
РЕЗУЛЬТАТ
АНАЛІЗ
З'ясовуємо цілі та завдання вашого бізнесу, аналізуємо конкурентів та цільову аудиторію.
Продумане індивідуальне рішення під ваші потреби.
РОЗРОБКА
Створюємо та інтегруємо інструменти для вашого підприємства.
Програмне забезпечення для роздрібної торгівлі готове до дій.
ТЕСТУВАННЯ
Переконуємося в якості продукта, безперервність його роботи і точність інтеграцій.
Продукт удосконалений та готовий до запуску.
ЗАПУСК ТА ПІДТРИМКА
Всі розроблені інструменти приводимо в дію і допомагаємо впровадити їх у процеси вашого бізнесу.
Ваш механізм автоматизації та оптимізації рітейлу налаштований, запущений та приносить результати.
ЯКЩО Є СУМНІВИ
ДАВАЙТЕ ОБГОВОРИМО
ПРОЕКТ
Залиште заявку – наші менеджери розберуть вашу поточну ситуацію й допоможуть підібрати ефективне рішення для масштабування бізнесу.
faq
FAQ

ПОШИРЕНІ
ПИТАННЯ

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 755 007
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Чому вибирають WEZOM?     

WEZOM - компанія з більш ніж 20-річним досвідом у сфері розробки програмних продуктів. Ми взаємодіяли з різними сферами та різними категоріями бізнесу, багато чому навчилися, зробили висновки та здобули експертність у багатьох сферах.          

Наші клієнти цінують нас за те, що ми знаємо, як потрібно здійснювати потрібні їм рішення, але при цьому знаємося на їхньому бізнесі, отже підбираємо лише потрібні інструменти, і радимо, як можна покращити процеси.           

Серед наших позитивних якостей відзначають:         

 • здатність глибоко зрозуміти замовника та покращити вже існуючі ідеї та плани;    
 • вміння продуктивно працювати в команді, при цьому роблячи частиною команди й вас; 
 • гнучкість, адже ми завжди готові до будь-яких ваших змін у процесі роботи, але просимо враховувати, що це вплине на фінальні терміни та вартість розробки;    
 • прозорість та можливість контролю, ви завжди знаєте, за що ви платите, як йдуть справи на проекті, де виникають труднощі, а чим можна похвалитися;                      
 • і, звичайно, людський підхід, ми супроводжуємо вас на кожному кроці взаємодії, з розумінням ставимося до змін і вболіваємо за ваш результат, як за свій власний.                          

Щоб розпочати розробку з WEZOM, достатньо зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом. Наш менеджер передзвонить і проконсультує вас з усіх питань. Розкажіть якнайбільше про вашу компанію та плани на диджиталізацію, щоб ми могли запропонувати найрелевантніші рішення та якомога точніше зорієнтувати вас за вартістю та термінами.             

Если по какой-то причине вы не можете позвонить или дозвониться, оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Оставьте свой номер и мы сами вам перезвоним в течение дня

Номер вказуйте разом з кодом країни. Наприклад + 380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка прийнята і найближчим часом ми з вами обов'язково зв'яжемося!

Дякуємо! Ваш коментар з'явиться на сайті після перевірки адміністратором