Комплекс рішень для промислового гіганта

Комплекс рішень для промислового гіганта
Web
Створили п'ять цифрових платформ, що надали клієнту нові можливості управління продажами та сервісу.
Клієнт
Industrial projects

До нас звернувся регіональний офіс західного промислового гіганта — виробника техніки. Хоча ми й не можемо говорити про характер виробництва через NDA, йдеться про технічно складну продукцію. В Україні виробник покладається на незалежні дистриб’юторські компанії, роботу з якими йому треба було привести до єдиного та сучасного стандарту.

Location
Ukraine
Status
Активний
Використані послуги:
Попередня версія
Нова версія
Цілі і завдання
З якими проблемами зіткнувся клієнт? Назвемо їх:
01/
1) Облік продажів через дистриб’юторів став надто трудомістким, його треба було стандартизувати та зробити прозорим.
02/
2) Клієнт приділяє величезну увагу навчанню своїх співробітників. Усі регулярно проходять додаткове навчання, курси, або обов’язкове тестування за своїм напрямом роботи. Цей процес потрібно було спростити.
03/
3) Дистриб’юторські центри проводять для покупців демонстрацію техніки виробника і готують за її підсумками детальні звіти. Цей процес необхідно було автоматизувати.
04/
4) Потрібен був інструмент для контролю роботи інженерів, які займаються гарантійним обслуговуванням та ремонтом.
05/
5) Потрібен був засіб, який допоміг би дистриб’юторам створювати та продавати пакети післяпродажного обслуговування.
Solution
Створили з нуля п'ять цифрових платформ - CRM з мобільними додатками.
solution mobile image 1
solution mobile image 2
Комплексна CRM для контролю воронки продажів

Система складається з web-адмінпанелі та мобільніх додатків для менеджерів. Це платформа для управління продажами на всіх етапах, із сімома користувацькими ролями. Вона дозволяє вести статистику, формувати плани та відстежувати їх виконання, планувати продажі в розрізі фінансового року, дистриб’юторів, філій, команд.

additional block vertical image 1
Додаток для корпоративної освіти

Кросплатформна мобільна платформа для тестування співробітників. Залежно від своєї ролі користувачі можуть не лише проходити, але й створювати власні тести. У тому числі є ролі й для дистриб’юторів, партнерів клієнта.

additional block base image 1
additional block base image 2
Інструмент для демонстрації продукту

Мобільний додаток, що допомагає менеджерам проводити демонстрацію техніки покупцеві та документувати її. Нова платформа дає змогу швидко та легко створювати звіти — без скрупульозного заповнення електронних таблиць. Показники демонстрації зберігаються для аналізу та порівняння.

additional block vertical image 1
Платформа для управління сервісним відділом

Окрема CRM-система, що схожа на офісний планувальник: адмінпанель для менеджерів та мобільний додаток для інженерів. У кожного завдання є свій статус, відповідальні особи та тайм-стемпи. Менеджери можуть «бачити» роботу інженерів у режимі реального часу, за статусом призначених завдань.

additional block vertical image 1
additional block base image 1
additional block base image 2
Засіб для продажу пакетів післяпродажного обслуговування

CRM-система із мобільним додатком для кінцевих покупців - власників техніки. Клієнт бачить там свою техніку, всю доступну інформацію щодо неї, а також активні і доступні пакети послуг.

additional block vertical image 1
Result
Нова якість роботи з дистриб'юторами та покупцями

Завдяки новий платформі, клієнт упорядкував роботу з дистриб’юторами, знизив навантаження на менеджерів, досягнув прозорості в моніторингу сервісу, покращив клієнтський досвід своїх кінцевих споживачів. Додатки для корпоративних тестів та демонстрації техніки привернули увагу за межами України, адже наш клієнт представив їх своїм закордонним колегам з філій у Німеччині, Бразилії, США.

Чимало закордонних офісів виробника усе ще ведуть облік через електронні таблиці та pdf-файли, тож український досвід став для них революційним. Нині команда вже готує підґрунтя для локалізації продуктів на інших ринках.

Team
result image 1
Якщо ви маєте намір діяти, ми готові допомогти!
Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.