0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Створення сайту автосервісу

Wezom пропонує індивідуальний підхід до розробки сайту автосервісу, UI/UX, унікальний дизайн із використанням сучасних веб-технологій.

Навіщо потрібний сайт автосервісу?

Як більшість автовласників шукають сервіс для ремонту? Зараз 2020 року, а значить відповідь проста – за допомогою Інтернету. Всесвітня мережа може стати основним джерелом для вашого підприємства. Але щоб досягти цього, необхідний якісний сайт, який наводитиме клієнтів.

Професійний сайт для автосервісу

При створенні сайту автосервісу немає незначних дрібниць. На думку потенційного клієнта впливає все: від часу, який він очікував завантаження сторінки до розташування кнопки «Залишити заявку». Тому слід ретельно ставитися до кожного етапу створення ресурсу.

Сайт автосервісу має бути корисним для відвідувача, нести цінну інформацію, наприклад, про особливості ремонту різних типів автомобілів. Це основний спосіб здобути лояльність автовласників. Тому слід особливу увагу приділяти наповненню ресурсу. Для цього потрібні копірайтери, які професійно розуміються на авто, а ще краще писати тексти самостійно.

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

 

Етапи розробки

Створення сайту для автосервісу включає:

  1. Маркетингові дослідження. Цей етап включає три основні складові: дослідження конкурентів, цільової аудиторії та самого бізнесу. Збір даних конкурентів дозволяє оцінити ефективність різних підходів до залучення клієнтів у вашій ніші. Збір даних про ЦА необхідний для того, щоб зрозуміти, як саме найкраще конвертувати відвідувачів у покупців. Аналіз бізнесу дозволяє визначити, стан підприємства на даний момент і те, яким воно може стати.
  2. Проектування. На стадії проектування створюється прототип ресурсу зі схематично сформованим інтерфейсом користувача. Це дозволяє заздалегідь продумати всі сценарії взаємодії з користувачем та підвищити юзабіліті сайту.
  3. Обрисування дизайну. Завдяки проектуванню, основна структура сторінок готова і дизайнер може зосередитись виключно на стилістиці візуального оформлення. Важливо, щоб сайт відповідав фірмовому стилю, а для цього, як правило, найкраще малювати його з нуля.
  4. Програмування. Завдання програмістів – реалізувати технічну частину проекту: верстку, адмін. панель, серверну частину і т. д. Всі елементи сайт повинен працювати без помилок, він повинен швидко завантажуватися і коректно відображатися на будь-якому типі пристроїв у будь-якому браузері – це три основні критерії, яких прагне будь-який фахівець. Також на цьому етапі ми залучаємо SEO-фахівців для пошукової оптимізації ресурсу на стадії розробки.
  5. Тестування. Комплексна перевірка всіх елементів сайту Етап тестування дозволяє гарантувати якість готового продукту. Завдяки тестувальникам будь-які баги усуваються ще до того, як ресурс розмістять на хостингу.
  6. Старт роботи сайту. Фінальний етап: розробники навчають власника адмініструвати сайт, підключають наскрізну аналітику, послуги для збору статистики. Також сайт реєструють у пошукових системах.

Вартість розробки

Ціна на розробку сайту для автосервісу розраховується після того, як виконавець сформує перелік завдань для команди. Для кожного сайту вартість вважається індивідуально, тому знати її наперед неможливо.

Щоб попередньо підрахувати бюджет для створення сайту автосервісу, ви можете звернутися до наших менеджерів за номером, вказаним на сайті.

Як замовити сайт автосервісу в Wezom?

Перш ніж розпочати створення сайту для автосервісу, слід ретельно вивчити конкурентів, з якими вам належить змагатися в мережі. Чим більше ви дізнаєтеся про те, якими маркетинговими інструментами вони користуються, щоб отримати цільових відвідувачів, тим простіше буде створити індивідуальний сайт, який сподобається вашим клієнтам.

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором