click fraud detection

СТВОРЕННЯ САЙТУ КАТАЛОГУ

РОЗРОБКА САЙТУ КАТАЛОГУ ДЛЯ ВІЗУАЛЬНО-ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПРЕЗЕНТАЦІЇ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЇ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ В ІНТЕРНЕТІ

ЗБІЛЬШІТЬ ПРОДАЖІ ЗАВДЯКИ РОЗРОБЦІ САЙТУ-КАТАЛОГУ

Створення корпоративного сайту-каталогу – це найкращий спосіб розповісти інтернет-аудиторії про власні товари або послуги. Таким чином, потенційним покупцям значно простіше знайти вас і дізнатися всю необхідну інформацію. Окрім цього, веб-ресурс дозволяє підвищити впізнаваність вашого бренду та збільшити кількість клієнтів
ЯК ЗАМОВИТИ СТВОРЕННЯ САЙТУ-КАТАЛОГУ?

Перш, ніж замовити розробку сайту-каталогу товарів, ми рекомендуємо провести маркетингові дослідження усім нашим клієнтам. Це дозволяє розробити ефективне позиціонування ресурсу й краще зрозуміти цільову аудиторію. Часто аналіз ринку дозволяє уникнути витрат на розробку неефективних інструментів.

Якщо вас зацікавили можливості такого виду сайтів, то ви можете звернутися до нас за безкоштовною консультацією. Наші спеціалісти проінформують вас щодо особливостей сайту-каталогу та допоможуть розрахувати бюджет на його розробку

ПРОЦЕС
ЯК МИ ЦЕ РОБИМО
Використовуємо низку перевірених методик, системно побудованих процесів й алгоритмів у комплексі з інноваційними технологіями, задля створення якісного продукту, який ефективно вирішує бізнес-задачі та однаково подобається як вам, так і користувачам.
ОСТАННІ ПРОЕКТИ
МИ ДОПОМАГАЄМО РОСТИ
Наш 20-ти річний досвід роботи й багата експертиза у різних бізнес-сферах дозволяють створювати IT-інструменти, які трансформують та прискорюють ваш бізнес
Create
today
СТВОРИТИ
САЙТ СЬОГОДНІ
Перестаньте замовляти просто сайти
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 751 251
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Веб-каталог - це сайт для презентації товарів і послуг, які реалізує компанія. На ньому немає можливості здійснити купівлю онлайн, але користувач легко може дізнатися більше про умови замовлення та ваші контакти.

Під час розробки каталогу важливі наступні складові:

  • дизайн;
  • зручність навігації;
  • якість контенту.

Тут немає складного функціоналу чи надмірних об'ємів даних, тому його нескладно реалізувати з технічної точки зору. Але також важливо зробити ресурс ефективним для бізнесу, а тому варто приділити особливу увагу усім елементам, що продаються.

Що включає в себе розробка сайту-каталогу

Створення сайту інтернет-каталогу відбувається поетапно, кожна стадія роботи відповідає за певні властивості ресурсу. А зараз більш докладно.

  1. Маркетинговий аналіз. Перед початком будь-якого виду робіт варто визначити, на який результат можна розраховувати. Іншими словами, аналітики визначають, наскільки ефективним буде веб-ресурс у конкретній ніші, і як його покращити.
  2. Створення прототипу. Не менш важливо узгодити кожний аспект роботи й сформувати єдине бачення того, яким повинен бути сайт. Тому перед стартом розробки створюють проект, що відображає логіку роботи каталогу, структуру сторінок та описує їхній зміст.
  3. Вимальовка дизайну. Дизайн є найбільш важливим аспектом при першому контакті з користувачем. Чим краще враження про сайт сформується у нього одразу після переходу, тим вища вірогідність того, що він здійснить покупку.
  4. Верстка. На цій стадії сайт роблять адаптивним –налаштовують коректне відображення на будь-яких типах пристроїв і браузерів. Завдяки цьому каталог буде зручним для мобільних користувачів, а це в свою чергу може в два рази підвищити трафік.
  5. Програмування. Налаштовується серверна частина ресурсу. Від даного етапу залежить коректність і швидкість роботи різноманітних активних елементів ресурсу.
  6. Тестування. Комплексна перевірка готового каталогу. Дозволяє знайти й усунути будь-які баги до того, як сайт розпочне свою роботу.
  7. Підтримка. Після розробки спеціалісти техпідтримки займаються обслуговуванням ресурсу: забезпечують захист, навчають власника адмініструванню і т.д.

Не менш важливим є наповнення сайту. Чим докладніше описаний кожен із товарів, тим корисніший ресурс для користувача. Тому варто приділити увагу контенту на сайті. Важливим є не лише текст, а й наявність фотографій.

Вартість і терміни розробки

Створення сайту-каталогу товарів триває відносно недовго. Мінімальний термін на розробку якісного ресурсу – два місяці. Авжеж, використовуючи шаблонний дизайн, або взагалі, збірку сайту на конструкторі, створення можна прискорити в рази. Але й ефективність такого ресурсу буде в рази меншою.

Вартість же розраховується індивідуально. Для її прорахунку ви можете проконсультуватися з нашими менеджерами або відправити запит на прорахунок вартості, заповнивши форму на сайті.