Створення інтернет-порталу

Створення WEB порталів – логічне продовження процесу розвитку структури комунікаційних каналів для великого бізнесу та компаній.
Створення інтернет-порталу
bg image

Web ресурс для продажу та отримання інформації

Існує клас багатофункціональних ресурсів, який отримав назву веб-портали. Це вид сайтів, що містять велику кількість корисної для користувача інформації та інструментів. Найвідомішими представниками інтернет-порталів можна вважати пошукові системи.

01/
Залучення та утримання аудиторії
Якщо вашої компанії немає онлайн, вашого бізнесу немає ніде. Сайт - це інструмент, який дозволяє вам з мінімальними витратами залучати та утримувати клієнтів. Розробка веб порталу посилює ваш бренд і пропонує клієнтам зручні послуги (особистий кабінет, каталоги, чат-боти, платіжні системи). Завдяки розробці інтернет-порталів маркетологи можуть скласти портрет покупця і знайти до нього правильний підхід.
02/
Концентрація інформації в одному місці
Сайт допомагає компанії розповісти про себе, вибудувати довірчі відносини з клієнтом, отримати від нього зворотний зв'язок і вирішити відповісти на питання, що у нього виникли. Завдяки цьому рівень довіри до компанії зростає, що приваблює нових і нових клієнтів. Довідкова інформація, каталог та чат-боти на сайті дозволяють потенційному клієнту обійтися без дзвінків менеджеру, що економить кошти компанії та знижує навантаження на її співробітників.
03/
Спілкування та взаємодія користувачів
На відміну від фізичного магазину або офісу сайт працює в цілодобовому режимі, без вихідних і перерв на обід. Інтеграція в ресурс чат-ботів та платіжних систем дозволяє потенційним клієнтам контактувати, вибирати та замовляти товари та послуги компанії у будь-який час доби. Розробка web порталу дає можливість компанії постійно отримувати від клієнтів зворотний зв'язок, збирати відгуки клієнтів на товар та вести систему рейтингів.
04/
Універсальний рекламний інструмент
Створення інтернет-порталу дозволяє компанії розширювати цільову аудиторію через просування в пошукових системах. Веб-портал - це універсальний інструмент, що дозволяє бізнесу голосно заявити про себе, не вливаючи неймовірні бюджети в маркетинг. Крім того, сайт можна інтегрувати із CRM-системою, яка дозволить вам формувати індивідуальну стратегію буквально під кожного окремого клієнта. Все це працює на конверсію та забезпечує постійне зростання продажів.

Як відбувається розробка веб порталу?


01/

Аналіз та складання техзавдання

Комунікація з клієнтом за специфікою, логікою та функціоналом проектованого сайту. Збір та валідація ідей. Готове техзавдання та чітко визначені обсяги робіт.
Аналіз та складання техзавдання

02/

UI дизайн проекту

Підбір оптимальних візуальних рішень для проекту, затвердження інтерфейсу користувача на сайті. Затверджений UI дизайн.
UI дизайн проекту

03/

Розробка Backend та Frontend проекту

Написання програмістами коду та верстка сторінок згідно з отриманими вимогами та встановленими термінами. Код проєкту готовий до тестування.
Розробка Backend та Frontend проекту

04/

QA - Тестування

Тестування розробниками готового функціоналу, перевірка стабільності роботи ресурсу перед запуском. Готовий до релізу ресурс.
QA - Тестування

05/

Реліз та розвиток продукту

Реліз сайту, його гарантійне обслуговування та пострілизна підтримка, з можливістю подальшого розвитку проєкту. Клієнт задоволений новим продуктом.
Реліз та розвиток продукту

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Види інтернет-порталів

Залежно від роду діяльності компанії, її ресурс може надавати послуги у сферах eCommerce, business-to-business, інформації, медіа чи нерухомості. Розробка інтернет порталів може переслідувати різні цілі.

  • Ecommerce портал - будь-який сайт, що дозволяє здійснювати операції купівлі-продажу. У цьому плані масштаби та різноманітність рішень під час розробки web порталу майже нічим не обмежені, все залежить від ваших ідей та ресурсів. Такий сайт може бути як звичайним інтернет-магазином, так і великим маркетплейсом з незвичайним функціоналом.
  • B2B портал - оскільки будь-який бізнес зав'язаний на комунікацію, використання порталу B2B виводить його на новий рівень, спрощуючи та прискорюючи взаємодію з іншими компаніями. Розробка web-порталу може бути орієнтована на створення ресурсу для роботи з оптовими замовленнями або інтернет-магазинами
  • Портал послуг - орієнтоване на надання різноманітних сервісних можливостей своїм відвідувачам. Одні платформи надають послуги фізичним особам, інші – компаніям. За допомогою порталів послуг бізнес може отримати інформацію про специфіку роботи держорганів, потенційних постачальників та замовників тощо
  • Портал для ринку real estate дозволяє вирішувати безліч завдань оренди, купівлі або продажу об'єктів. Це може бути платформа для ріелторів, відкрита дошка оголошень, сайт РК або будівельного холдингу.
  • Медіа Портал ресурс, де користувач може дивитися та слухати різний контент: відео, фото, музику. Розробка такого веб-порталу насамперед орієнтована на високу якість технологій відтворення онлайн різних відео та аудіоформатів.

Відгуки клієнтів

Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Andrii Svyrydov
Co-founder & CEO, Corpsoft.io
Наша співпраця з WEZOM щодо розробки інтерактивної навчальної платформи для Corpsoft.io була виключно позитивною. З самого початку WEZOM продемонстрував глибоке розуміння наших вимог і цілей проекту. Їхня команда активно пропонувала інноваційні рішення та забезпечувала відповідність платформи нашим потребам у цікавій та ефективній онлайн-освіті. Протягом усього процесу розробки спілкування з WEZOM було чітким і прозорим. Вони регулярно інформували про прогрес, оперативно вирішували будь-які проблеми чи занепокоєння та шукали відгуків, щоб забезпечити узгодженість із нашим баченням. Проект було завершено в узгоджені терміни та бюджет, демонструючи прагнення WEZOM досягати результатів.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Що таке інтернет-портал?
Інтернет-портал - один із найскладніших за функціоналом сайтів, який може вирішувати безліч завдань для користувачів. Такі майданчики концентрують довідкову інформацію та різні сервіси, можуть вирішувати найрізноманітніші завдання користувачів. Ідея інтернет-порталу полягає в тому, щоб користувач якомога рідше йшов з нього на інші ресурси подібної тематики.

02.
Чи потрібний моєму бізнесу інтернет-портал?
В наш час заведено вважати, що бізнесу, не представленого в мережі хоча б маленьким веб-сайтом, просто не існує. Наявність свого сайту не лише надає компанії солідності, але й вирішує для неї найважливіші завдання комунікації та просування.

03.
Скільки коштує розробка інтернет-порталу?
Оскільки розробка веб-порталу - це трудомісткий процес, то його вартість обговорюється індивідуально під кожен проект. Ціна розробки залежить від функціонала, складності та строків виконання проекту. Зазвичай вартість базового інтернет-порталу стартує з 10 тисяч доларів.

04.
Як замовити інтернет портал у Wezom?
Створення веб-порталу ми починаємо з дослідження ніші. Тільки після того, як ми будемо впевнені, що сайт буде корисним для користувачів та власника, ми укладаємо договір та розпочинаємо роботи. Щоб замовити такий вид ресурсу, у нас просто зв'яжіться з менеджерами по телефону, поштою або в месенджерах. Усі контакти є на сайті. Будемо раді допомогти.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.