click fraud detection

СТВОРЕННЯ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛУ

Створення веб-порталів – логічне продовження процесу розвитку структури
комунікаційних каналів для великого бізнесу й компаній

ВЕБ-РЕСУРС ДЛЯ ПРОДАЖІВ Й ОТРИМАННЯ
ІНФОРМАЦІЇ

Існує клас багатофункційних ресурсів, який отримав назву «веб-портали». Це різновид сайтів, які містять велику кількість корисної для користувача інформації та інструментів. Найбільш відомими прикладами інтернет-порталів можна вважати пошукові системи.

Розробка веб-порталу – доволі трудомісткий процес. Від команди спеціалістів потребується вміння проектувати й створювати складні за функціоналом сайти, які будуть працювати швидко й без помилок. Більш того, важливо зробити такий ресурс простим і зручним для користувача.

ЗАДАЧІ ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛУ

Такий різновид сайтів – один із найбільш складних за функціоналом, оскільки не обмежується виконанням декількох задач для користувача. Його мета – бути максимально корисним для максимальної кількості відвідувачів, а тому він може здійснювати наступні функції:

 • архів – велике й структуроване сховище різного виду даних;
 • агрегатор – наприклад, зберігає посилання на інші ресурси, які містять потрібну інформацію;
 • обмін даними;
 • засіб спілкування користувачів;
 • пошукова система;
 • корисний сервіс для роботи в певній ніші (розрахунки, автоматизація збору даних тощо).
HOW
DO WE DO IT
процес
ЯК МИ ЦЕ РОБИМО
"Використовуємо низку перевірених методик, системно вишикуваних процесів та алгоритмів у комплексі з інноваційними технологіями, аби створити якісний продукт, який подобається і вам, і користувачам, а також ефективно вирішує бізнес-задачі.
останні проекти
МИ ДОПОМАГАЄМО 
ЗРОСТАТИ
Наш 20-річний досвід роботи й широка експертиза в різних бізнес-сферах дозволяють створювати IT-інструменти, які трансформують і прискорять ваш бізнес.
Create
today
створити
САЙТ СЬОГОДНІ
Перестаньте замовляти просто сайти
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 751 251
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Особливості інтернет-порталу

Розробка веб-порталу – це складний, але цікавий для багатьох спеціалістів проект. Головне завдання – поєднати складний функціонал із інтуїтивно зрозумілим і простим користувацьким інтерфейсом. Для цього кожний аспект розробки повинен виконувати професіонал, а саме команда, до якої входять наступні спеціалісти: аналітик, front- та backend-розробники, маркетолог, UI/UX-дизайнер, SEO-оптимізатор.

Етапи розробки веб-порталу

Створення веб-порталу охоплює такі етапи:

 1. Дослідження ніші й розробка маркетингової стратегії. Аналітики шукають аналоги вашого майбутнього ресурсу, визначають основних конкурентів і розробляють ефективний спосіб позиціонування, заснований на конкурентних перевагах.
 2. Проектування. Чим складніший сайт, тим важливіший цей етап, а під час розробки інтернет-порталу він, як правило, обов’язковий. Створюється прототип ресурсу, в якому видно структуру майбутніх сторінок, а також логіку роботи сайту. Кожний з учасників розробки, в тому числі й клієнт, завдяки йому може зрозуміти, яким повинен бути результат, що непогано спрощує комунікацію.
 3. Створення дизайну. Першочергова мета дизайнера – зробити сайт зручним, а вже в другу чергу – привабливим, легко запам’ятовуваним і оформленим у фірмовому стилі.
 4. Програмування. На основі затвердженої версії прототипу й макетів дизайнерів створюється користувацька й серверна частина ресурсу. Мета програмістів – зробити сайт цілком робочим, швидким й адаптивним.
 5. SEO на етапі розробки. Здійснюється внутрішня пошукова оптимізація. Це необхідно для того, аби сайт почав підвищувати позиції в пошуку вже в перші місяці після запуску.
 6. Тестування. Тестувальники шукають і надсилають на дороблення будь-які неточності й баги.
 7. Супроводження. Спеціалісти з техпідтримки слідкують за коректністю роботи сайту, допомагають в адмініструванні й оновлюють його захист.

Вартість розробки

Під час створення веб-порталів практично неможливо назвати точну вартість без попередньої консультації з клієнтом. Такі ресурси сильно відрізняються один від одного. Тільки після того, як вдасться визначити, який саме результат потрібен клієнтові, розробник може підрахувати час й трудовитрати на його створення.

Як замовити інтернет-портал у Wezom?

Створення веб-порталу ми завжди розпочинаємо з дослідження ніші. Тільки після того, як ми будемо переконані, що сайт буде корисним для користувачів і власника, ми укладаємо договір і розпочинаємо роботи.

Аби замовити такий вид ресурсу в нас, просто зв’яжіться з менеджерами по телефону, пошті або в месенджерах. Всі контакти присутні на сайті. З радістю вам допоможемо.