0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Розробка програмного забезпечення для страхового ринку

Диджиталізація страхових компаній як спосіб отримати конкурентну перевагу

Розробка програмного забезпечення для страхування

Програмні рішення для страхового ринку відрізняються особливою точністю, окремою структурою, набором правил, яких необхідно дотримуватись та іншими особливостями цієї ніші. Отже, вимагають особливого підходу до розробки.

Такі рішення можуть зробити бізнес більш автоматизованим, допоможуть вирішити ваші проблеми, мінімізувати ризики і навіть закрити певні заперечення клієнтів, допомагаючи витримати дедалі більшу конкуренцію.

Щасливі клієнти

Індивідуальні рішення InsurTech від WEZOM

Ми у WEZOM знаємо, що не існує універсальних продуктів, які підійдуть для будь-якої компанії та будь-яких завдань. Тому ми пропонуємо індивідуальну розробку, де ви самі вибираєте, які рішення вам потрібні, як їх об'єднати та наскільки диджиталізувати ваш бізнес.

 • Корпоративні сайти - ресурс, який стає обличчям вашої компанії в інтернеті для всіх співробітників та клієнтів.
 • Сайти - можливість взаємодії з вашою страховою компанією онлайн, у будь-який час навіть якщо немає можливості зателефонувати менеджеру.
 • B2B портали - взаємодія бізнесів та компаній між собою може стати автоматичною та зручним, якщо його також автоматизувати.
 • Розробка ПЗ - будь-які програмні рішення для страхового ринку можливі, приходьте , і ми реалізуємо ваш індивідуальний проект.
 • Додатки - можливість взаємодії клієнтів з вашою компанією навіть у момент настання страхового випадку з будь-якої точки на карті, де є доступ в інтернет.
 • CRM - система для обліку клієнтської бази, побудови та підтримки відносин з ними, щоб підвищити лояльність до вашої компанії та зменшити відтік клієнтів.
 • Інтеграція - можливість об'єднати відразу кілька корпоративних ресурсів або сторонніх рішень в єдину систему, яка працюватиме на вас.

Це ще не всі можливі рішення, але є основними з них. Зв'яжіться з нами, і ми обговоримо інструменти, які вам підійдуть.

Процес
як ми це робимо
ЕТАП
РОБОТИ
Результат
Аналіз
Вивчаємо вашу цільову аудиторію, ринок, конкурентів, їх сильні та слабкі сторони.
Розробляємо ідеальну стратегію розвитку вашого бізнесу в онлайні.
Дизайн та прототипування
Створюємо привабливий зовнішній вигляд вашого програмного забезпечення для страхування, розробляємо структуру і малюємо прототип.
Ви отримуєте повне уявлення про майбутній продукт, наочно бачите його структуру та дизайн.
Розробка
Створюємо програмну та інтерфейсну частину вашого рішення для страхування, тестуємо на зручність, наявність помилок та інші фактори.
Готовий повністю робочий сайт або програму для страхування, який вирішує ваші завдання.
Запуск та підтримка
Виводимо продукт ринку, допомагаємо вашій команді освоїтися з нею і надаємо гарантійну техпідтримку.
Ваш інструмент для страхової приносить вам прибуток, вирішує завдання вашого бізнесу та допомагає йому розвиватися.
2000+ успішних проектів у IT

Останні 
проекти

За 21 рік ми набули крутого досвіду і краще за інших знаємо, на чому фокусуватися, як не допустити фатальних помилок і як визначити маршрут та інструменти для руху вперед
faq
FAQ

Часто
ЗАДАНІ
питання

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Чому вибирають WEZOM?

WEZOM - це IT компанія з більш ніж 20 роками досвіду. У нас багато успішних проектів у різних нішах, зокрема на страховому ринку. З нашими роботами ви можете ознайомитись у нашому портфоліо.

Для нас дуже важливі відгуки наших клієнтів, адже зазвичай це дуже важливий та корисний зворотний зв'язок. І виходячи з цих відгуків можемо стверджувати, що WEZOM це:

 • Якість: адже наш досвід дозволяє нам заздалегідь прорахувати, яке рішення буде доречнішим, як його краще втілити і як впровадити.
 • Команда: наші фахівці завжди відрізнялися чудовою взаємодією між собою та з клієнтами, адже клієнт - теж частина команди.
 • Швидкість: ми не розробляємо проекти за півдня, адже ми беремо лише індивідуальні проекти, проте ми завжди заздалегідь затверджуємо терміни розробки та завжди вкладаємось у них.
 • Експертиза: за багато років досвіду наші фахівці працювали у різних сферах, і багато з них стали експертами у певних нішах ринку, сюди входить і створення страхових проектів.
 • Прозорість: ми нічого не приховуємо від наших клієнтів, завжди заздалегідь говоримо про вартість, не ховаємо жодних виплат, і готові дати звіт про статус проекту на будь-якому етапі.
 • Спокій: безліч організаційних процесів, пов'язаних з розробкою, ми беремо на себе, вам не потрібно шукати команду, налагоджувати її взаємодію або надто глибоко вникати в технічну частину.
 • Партнерство: ми вважаємо, що будь-які ділові відносини повинні бути взаємовигідними, а також підтримуємо зв'язок з нашими клієнтами і після закінчення розробки завжди готові до подальших проектів та інших видів взаємодії.

Якщо ви вже готові обговорити розробку вашого проекту - залиште заявку на сайті, або зв'яжіться з нами будь-яким іншим зручним для вас способом. Наш менеджер надасть вам безкоштовну консультацію, відповість на всі запитання та зорієнтує на спектр рішень, які ми можемо вам запропонувати.

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором