0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Створення сайту автосалону

Wezom пропонує індивідуальний підхід до розробки сайтів автосалонів, UI/UX, унікальний дизайн з використанням сучасних веб-технологій.

УНІКАЛЬНІСТЬ РЕСУРСУ

До розробки сайту  автосалону слід відноситься з особливою ретельністю. Як правило, клієнти салонів дуже вимогливі до тих, хто має намір купити авто. Будь-який недолік на сайті може стати причиною того, що потенційний покупець піде до конкурентів.

ВЗАЄМОДІЯ З КЛІЄНТАМИ

Тому, починаючи розробку, слід дуже ретельно вивчити своїх покупців. Скласти їхній портрет, зрозуміти, які потреби та болі керують ними при покупці авто.

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Етапи розробки

При створенні сайту автосалону потрібно кожен із етапів розробки проводити на найвищому рівні. Весь процес створення сайту можна умовно поділити на наступні стадії:

  1. маркетингові дослідження.
  2. проектування;
  3. дизайн;
  4. програмування;
  5. тестування;
  6. запуск.

Назва кожної з них говорить сама за себе. У ході досліджень маркетологи вивчають нішу, в якій доведеться боротися з конкурентами. Виділяють основні групи ЦА, складають їхній портрет. Також проводиться SWOT-аналіз самого підприємства, щоб на основі сильних сторін бізнесу створити позиціонування.

Під час проектування схематично створюється інтерфейс сторінок, розташування у яких контенту і логіка перелінковки. Такий прототип дозволяє замовнику та команді виконавців краще зрозуміти один одного, заздалегідь обговорити правки та деякі особливості проекту.

На стадії створення дизайну найкраще малювати оформлення з нуля, а не використовувати шаблон. Таким чином, ви отримаєте ще одну конкурентну перевагу ще на стадії знайомства з потенційним клієнтом. Саме дизайн сайту відвідувач оцінює насамперед.

Тестування дозволяє усунути програмні помилки ще до того, як вони негативно позначаться на роботі сайту. Тому ми зробили цей етап обов'язковим у розробці будь-якого сайту. Таким чином, ви не втрачаєте фінансів через те, що сайт буде деякий час працювати не коректно.

При розробці сайту для автосалону ці стадії слідують не строго одна за одною, а можуть виконуватися паралельно. Таким чином можна в рази заощадити час на роботу, але лише за умови, що над проектом працює команда, а не один фахівець.

Вартість створення

Дізнатися ціну на створення сайтів для автосалонів можливо лише того, як сформовано фронт робіт. До цього вартість можна розрахувати лише приблизно. Вона залежить від часу роботи фахівців, рівня їхньої кваліфікації та технологій, які використовуються при розробці.

З точки зору вимог до сайту, його вартість залежить від функціоналу, дизайну та розміру. Чим складніший проект – тим більше бюджет на його розробку.

Ви можете проконсультуватися у наших фахівців, щоб дізнатися, як максимально точно розрахувати вартість ще до оцінки робіт фахівцями.

Як замовити сайт для автосалону у Wezom?

Ми рекомендуємо перед замовленням обов'язково провести маркетингові дослідження власного сегменту ринку. Для створення сайту для автосалону потрібно вивчити потенційних клієнтів, яких ви хочете отримувати із мережі. Таким чином ви зможете зрозуміти, який формат взаємодії буде найбільш ефективним і внести зміни до майбутнього проекту.

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором