Створення сайту автосалону

Створення сайту автосалону
bg image

УНІКАЛЬНІСТЬ РЕСУРСУ

До розробки сайту  автосалону слід поставитися з особливою ретельністю. Як правило, клієнти салонів дуже вимогливі до тих, у кого мають намір придбати авто. Будь-який недолік на сайті може стати причиною того, що потенційний покупець піде до конкурентів.

image

ВЗАЄМОДІЯ З КЛІЄНТАМИ

Тому, починаючи розробку, слід дуже ретельно вивчити своїх покупців. Скласти їхній портрет, зрозуміти, які потреби та болі керують ними під час придбання авто.

Ми допоможемо вам

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

ЕКОНОМИТИ ЧАС ТА ГРОШІ

Надання інформації вашим клієнтам потребує часу, будь то телефоном, віч-на-віч, у брошурі або в електронному листі. Сайт надасть всю необхідну інформацію миттєво та без вашої участі заощаджуючи час.

ПІДВИЩИТИ КРЕДИТ ДОВІРИ

Маючи добре структурований сайт, ви можете сприяти миттєвій довірі ваших потенційних клієнтів, надавши їм усі докази реальності та серйозності вашої пропозиції.

ЗАЛУЧАТИ КЛІЄНТІВ

Сайт надає можливість залучати більше потенційних клієнтів за допомогою створення акцій, програм лояльності, що є дуже ефективним інструментом реклами та продажу.

РОЗШИРИТИ КЛІЄНТСЬКУ БАЗУ

Забезпечення доступності ваших товарів та послуг для ширшої аудиторії без збільшення витрат. Ви можете локалізувати сайт спеціально для різних географічних ринків та клієнтів із будь-якої локації з доступом до Інтернету.

ЗБИРАТИ ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Збирання та аналіз інформації по каналах зворотного зв'язку дозволяє точніше визначити властивості цільової аудиторії, «портрет» клієнта, його інтереси, бажання та потреби.

БУТИ ДОСТУПНИМ

Ваш сайт доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Коли ви не можете відповісти на дзвінок, ви можете бути впевнені, що ваш сайт є доступним для відповіді на запитання ваших клієнтів.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Етапи розробки

При створенні сайту автосалону потрібно кожен з етапів розробки виконувати на найвищому рівні. Весь процес створення сайту можна умовно розділити на наступні стадії:

  1. маркетингові дослідження.
  2. проектування;
  3. дизайн;
  4. програмування;
  5. тестування;
  6. запуск.

Назва кожної з них говорить сама за себе. У ході досліджень маркетологи вивчають нішу, в якій доведеться боротися з конкурентами. Виділяють основні групи ЦА, складають їхній портрет. Також проводиться SWOT-аналіз самого підприємства, щоб на основі сильних сторін бізнесу створити позиціювання.

Під час проектування схематично створюється інтерфейс сторінок, розташування у яких контенту та логіка перелінковки. Такий прототип дозволяє замовнику та команді виконавців краще зрозуміти один одного, заздалегідь обговорити правки та деякі особливості проекту.

На стадії створення дизайну найкраще малювати оформлення з нуля, а не використовувати шаблон. Таким чином, ви отримаєте чергову конкурентну перевагу ще на стадії знайомства з потенційним клієнтом. Саме дизайн сайту відвідувач оцінює насамперед.

Тестування дозволяє усунути програмні помилки ще до того, як вони негативно позначаться на роботі сайту. Тому ми зробили цей етап обов'язковим у розробці будь-якого сайту. Таким чином, ви не втрачаєте гроші через те, що сайт деякий час працюватиме не коректно.

Під час розробки сайту для автосалону ці стадії йдуть не чітко одна за одною, а можуть виконуватися паралельно. Таким чином можна в рази заощадити час на роботу, але це лише за умови, що над проектом працює команда, а не один фахівець.

Вартість створення

Дізнатися ціну на створення сайтів для автосалонів можливо лише після того, як сформовано фронт робіт. До цього вартість можна розрахувати лише приблизно. Вона залежить від часу роботи фахівців, рівня їхньої кваліфікації та технологій, які використовуються при розробці.

З точки зору вимог до сайту, його вартість залежить від функціонала, дизайну та розміру. Чим складніший проект – тим більший знадобиться бюджет на його розробку.

Ви можете проконсультуватися у наших фахівців, щоб дізнатися, як максимально точно розрахувати вартість ще до оцінки робіт фахівцями.

Як замовити сайт для автосалону у Wezom?

Ми рекомендуємо перед замовленням обов'язково виконати маркетингові дослідження власного сегмента ринку. Для створення сайту для автосалону потрібно вивчити потенційних клієнтів, яких ви хочете залучити із мережі. Таким чином ви зможете зрозуміти, який формат взаємодії буде найефективнішим та внести зміни до майбутнього проекту.

Відгуки клієнтів

Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations TireRoute
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
На що звернути увагу під час створення ресурсу для автосалону?
До створення сайту автосалону треба підійти з особливою пильністю. Як правило, клієнти автосалонів дуже вимогливі до продавців, коли прагнуть придбати машину. Будь-який недолік може стати причиною переходу потенційного покупця до конкурентів. Тому перед початком розробки слід ретельно вивчити своїх покупців. Скласти їхній портрет, зрозуміти, чим вони керуються під час придбання авто.

02.
Як визначити вартість створення веб-ресурсу?
Хоча розробка веб-ресурсу коштує й не дешево, але це інвестиція у бізнес, яка дуже швидко доведе свою ефективність. Фіксованої ціни немає, оскільки на неї впливає низка факторів. Більшу частину вартості розробки веб-ресурсу становить технічна реалізація проекту. Розробка складається з кількох етапів й виконання кожного з них впливає на фінальну вартість товару.

03.
Як замовити сайт для автосалону в Wezom?
Замовити сайт для автосалону можна у нас в офісі. Компанія WEZOM працює на ринку IT-рішень вже понад 20 років й має багато успішних кейсів. Зателефонуйте до нас або прийдіть до офісу для детальної консультації. Наш менеджер відповість на всі ваші запитання й розрахує попередню вартість майбутнього проекту. Звертайтеся й ми разом виведемо ваш бізнес на новий рівень розвитку.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.