Розробка інтернет магазину одягу

Розробка інтернет магазину одягу
bg image

Інструмент для продажу одягу в інтернеті

Існує кілька видів товарів, які завжди будуть актуальними. Одяг – один з них. Потреба одягатися у людей навряд чи колись зникне, не дивно, що в онлайн-торгівлі це один із найпопулярніших напрямків. І не забувайте про модні тренди. Вони постійно змінюються, примушуючи щорічно оновлювати частину гардероба, аби не відставати від моди. Тому відкриття інтернет-магазину одягу - це ідеальний варіант увійти до eCommerce. Створення інтернет-магазину одягу дозволить у найкоротші терміни розширити клієнтську базу, залучити партнерів та підвищити довіру до бренду, заощадивши при цьому час та гроші.

Конкуренція у сфері продажу одягу дуже висока і чим більший асортимент та сегмент ЦА, на який ви розраховуєте, тим сильніше доведеться постаратися. Щоб привернути увагу покупців, знадобиться якісний інструмент для онлайн-продажів. Оптимальним рішенням стала розробка інтернет-магазинів одягу, з кожним роком все більш популярна та необхідна. Але це очікувано, адже створення інтернет-магазинів одягу дозволяє бізнесу не залежати від часу та місця, торгуючи з усім світом - цілодобово та у будь-який день тижня. Завдяки цьому ви будете на крок попереду конкурентів, які досі не зробили головний наголос на онлайн-торгівлю.

Ми допоможемо вам

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

ЕКОНОМИТИ ЧАС ТА ГРОШІ

Надання інформації вашим клієнтам потребує часу, будь то телефоном, віч-на-віч, у брошурі або в електронному листі. Інтернет-магазин одягу надасть всю необхідну інформацію миттєво та без вашої участі, заощаджуючи вам час.

ПІДВИЩИТИ КРЕДИТ ДОВІРИ

Маючи добре структурований каталог та приємний дизайн інтернет-магазину одягу, ви можете сприяти миттєвій довірі ваших потенційних клієнтів, надавши їм усі докази реальності та серйозності вашої пропозиції.

ЗАЛУЧАТИ ПАРТНЕРІВ

Інтернет-магазин одягу надає можливість залучати партнерів для реалізації товарів за допомогою створення партнерських програм, що є дуже ефективним інструментом реклами та продажів.

РОЗШИРИТИ КЛІЄНТСЬКУ БАЗУ

Забезпечення доступності ваших товарів для широкої аудиторії без збільшення витрат. Ви можете локалізувати інтернет-магазин спеціально для різних географічних ринків та клієнтів з будь-якої локації з доступом до Інтернету.

ЗБИРАТИ ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Збирання та аналіз інформації по каналах зворотного зв'язку дозволяє точніше визначити властивості цільової аудиторії, «портрет» клієнта, його інтереси, бажання та потреби.

БУТИ ДОСТУПНИМ

Ваш інтернет-магазин одягу доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Коли ви не можете відповісти на дзвінок, ви можете бути впевнені, що ваш сайт є доступним для відповіді на запитання ваших клієнтів.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Етапи розробки інтернет-магазину одягу

Створення інтернет-магазину одягу складається з трьох основних етапів:

 1. Дослідження;
 2. Розробка;
 3. Просування.

Саме так, щоб інтернет-магазин працював, його недостатньо просто створити, вам необхідне просування. А щоб зробити його якісним, потрібні дослідження ринку.

Розглянемо докладніше перші 2 етапи, оскільки просуванням розробники не займаються (їх завдання – зробити ресурс готовим до просування). Передпроектні дослідження містять:

 • аналіз динаміки популярності товарів (сезонність, загальна тенденція до зростання чи падіння);
 • аналіз конкурентів (визначення переваг та слабких сторін конкурентів, оцінка результативності їх методів просування);
 • клієнтське дослідження (складання портрета ЦА, визначення основних мотивів покупки);
 • створення стратегії позиціювання.

Дослідження необхідні, щоб зробити проект, який буде актуальним та популярним на ринку.

Розробка містить:

 • записування дизайну;
 • програмування;
 • наповнення контентом;
 • тестування;
 • техпідтримку.

У процесі розробки фахівці використовують дані, отримані в ході маркетингових досліджень і створюють сайт, який зможе досягти бізнес-цілей його власника.

Вартість розробки інтернет-магазину одягу

Не існує універсальних цін на створення сайтів-магазинів одягу. Кожен проект оцінюється індивідуально, його ціна залежить:

 • від масштабності ресурсу;
 • складності технічної реалізації;
 • кількості та фахівців та часу на роботу;

Чим більший асортимент або середній чек товару, тим вимогливішими покупці будуть до сайту. Наприклад, для магазинів із брендовим одягом потрібен унікальний дизайн, який підкреслить імідж компанії (це сильно впливає на вибір користувачів у високому ціновому сегменті). Інтернет-магазини, з тисячами товарних позицій (чоловічий одяг, жіночий, дитячий, будь-яких сезонів тощо) конкурують з величезною кількістю більш вузькоспеціалізованих сайтів, тому їм також необхідно виділити себе з-поміж конкурентів.

Переваги створення інтернет-магазину одягу від Wezom

Ми вважаємо, що якісна розробка сайтів – це не лише досвідчені програмісти та креативні дизайнери. Це насамперед уміння знайти підхід до потенційних клієнтів сайту, зробити так, щоб ресурс приносив прибуток. Тому під час створення сайту для магазину одягу ми виділяємо досвідчену команду аналітиків та маркетологів, які допомагають зробити сайт таким, що продає.

Якщо ви хочете дізнатися більше про розробку, можете замовити безплатну консультацію. Для цього заповніть форму, яку ви бачите внизу екрана.

 

Відгуки клієнтів

Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Скільки часу триває розробка інтернет-магазин одягу?
Точний час розробки сайту можна назвати лише після обговорення проекту, визначення його завдань та цілей, а також шляхів їх реалізації. Але навіть під час розробки терміни можуть змінюватись. Потрібно враховувати додаткові зміни, корективи, нові завдання. Також на терміни впливає професіоналізм розробників та чисельність їхньої команди. Зв'яжіться з нами, і ми детально проконсультуємо вас.

02.
Які етапи містить розробка інтернет-магазину одягу?
Замовляючи створення інтернет-магазину одягу, завжди треба розуміти, що відбувається між ідеєю та вже готовим проектом. Все починається з розробки стратегії сайту, далі слідує UX/UI дизайн, Front-End та Back-End розробка. Завершується процес розробки створенням адмінпанелі, підключенням сторонніх сервісів, тестуванням та запуском. Усі етапи потребують часу та впливають на вартість сайту.

03.
Скільки коштує розробка іниернет-магазину одягу?
Створення інтернет-магазину одягу – це індивідуальний проект, і його вартість залежить від багатьох факторів. Серед них – тип онлайн-магазину, його структура, розмір, дизайн та інше. На ціну впливає склад залученої команди розробників. Чим більше залучено фахівців та чим вища їхня кваліфікація - там вищою буде вартість робіт. Напишіть нам і менеджер допоможе розрахувати вартість вашого проекту.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.