Створення інтернет магазину меблів

Створення інтернет магазину меблів
bg image

Інструмент для продажу меблів в інтернеті

Будь-який сайт – це не лише атрибут для бізнесу або спосіб надати інформацію інтернет-користувачу. Це інструмент, що дозволяє отримувати прибуток. Тому створення інтернет-магазину меблів – це насамперед робота аналітиків, маркетологів та дизайнерів, а вже потім програмістів.

image

Особливості розробки інтернет-магазину меблів

Меблеві інтернет-магазини відрізняються, крім іншого, великою кількістю товарів та фільтрів, які допомагають обрати ідеально адаптовані рішення та швидко знайти те, що шукає потенційний покупець. Інформація, доступна в інтернет-магазині, має бути правильно оформленою, щоб розвіяти сумніви й відповісти на будь-які запитання.

Під час створення сайту меблів важливо врахувати максимум факторів:

конкуренцію;
динаміку популярності товарів;
переваги ЦА;
мотиви споживача;
майбутні методи просування;
сильні та слабкі сторони власного підприємства.

Етапи розробки меблевого інтернет-магазину

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Аналітика та стратегія

Створення інтернет-магазину меблів починається з аналітики та визначення стратегії. Щоб створити якісний робочий проект, необхідно чітко розуміти, до чого йти. Аналітика дозволяє оцінити конкурентів, зрозуміти сильні та слабкі сторони, вивчити цільову аудиторію, її потреби. За підсумками зібраних даних розробляється стратегія. У результаті формується чітке бачення концепції, завдань та методів реалізації проекту.

Прототип

Прототип допомагає побачити, як виглядатиме сайт у результаті. Він містить дизайнерські елементи, кольори, форми, вид інтерфейсу, технічні можливості. По суті сайт повністю створюється схематично, визначаються всі ідеї. Для цього використовуються спеціальні програми. Після затвердження прототипу створюється технічне завдання, далі відбувається підключення технічних фахівців, які за завданням перетворюють сайт на робочий.

Дизайн

Графічний дизайнер створює елементи сайту та повністю малює його. Він підбирає потрібні кольори, форми, шрифти, визначає розміри елементів. Особлива увага приділяється зручності використання сайту. Він має бути зрозумілим, цікавим, простим, але водночас стильним та актуальним довгі роки. Наші фахівці готують проект під ключ, тому дизайну приділяється особлива увага.

Розробка та запуск

Програмісти пишуть код, відбувається технічне розроблення інтернет-магазину меблів. Враховуються всі особливості галузі бізнесу, впроваджуються необхідні інструменти, за необхідності інтегруються сторонні послуги. Після розробки виконується тестування, ми навчаємо ваших співробітників користуватися інтерфейсом та готуємо сайт під ключ. Допомагаємо запустити його, додатково надаємо технічну підтримку та забезпечуємо просування.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Причини створення інтернет-магазину меблів

  • Збільшення кількості клієнтів

Розробка меблевого сайту дозволяє розширити географію роботи компанії та продавати товари не лише у своєму місті, а й в інших регіонах. Завдяки цілеспрямованій рекламі про компанію дізнається цільова аудиторія, кількість клієнтів зростає.

  • Зниження навантаження на менеджерів

Докладний опис товару, якісні фотографії, відповіді на питання, що часто задаються, допоможуть зняти навантаження з менеджерів. Вказівка ​​адреси, позначки на карті, телефони та інша інформація, яка спрощує замовлення, допоможе клієнту швидше отримати бажане.

  • Автоматизація оформлення замовлення

Необхідно створити сайт для продажу меблів, якщо ви хочете продавати у будь-який час та приймати замовлення в автоматичному режимі. Функціонал сайту дозволяє без контакту з менеджером оформити заявку, вказавши всі дані. Це просто, зручно та практично.

  • Масштабування бізнесу

Розробка сайту для меблевої компанії дозволяє масштабувати бізнес. Розширюється географія впливу, оптимізуються рекламні витрати. Легко знайти партнерів, постачальників та розширювати асортимент. Можна продавати суміжні товари. Масштабувати бізнес з інтернет-магазином легко.

Ключові елементи продає інтернет-магазин меблів

Існує низка критеріїв, які слід врахувати під час розробки інтернет-магазину меблів, щоб користувачі здійснювали покупки:

  • привабливе оформлення;
  • зручна навігація;
  • можливість пошуку та порівняння товарів;
  • зрозумілий інтерфейс;
  • інформативний контент;
  • технічна оптимізація.

Сайт для магазину меблів може також мати додаткові переваги. Наприклад, інтерактивні 3D-моделі, за допомогою яких можна переглянути різні варіанти кольору товару, або матеріалу. Побачити приклади ви можете у нашому портфоліо.

Вартість та строки розробки

На вартість та час для створення інтернет-магазину меблів впливає насамперед спосіб розробки, який ви обрали. Якщо ви обрали шаблонний сайт, результат отримаєте досить скоро (існують вже готові рішення, які можна орендувати та запустити вже наступного дня).

Розробка індивідуальних проектів триває не менше 3 місяців. За цей час створюють унікальний ресурс, безпосередньо під запити замовника.

Чому варто замовити розробку інтернет-магазину меблів від WEZOM

Ми займаємося розробкою з 2000-го року, за цей час розробка інтернет-магазинів стала одним з наших ключових напрямків. Наші спеціалісти реалізують проекти будь-якої складності й серед них немає жодного невдалого. Якщо ви замовили у нас створення інтернет-магазину меблів, то можете бути впевнені, що результат вас не розчарує.

 

Відгуки клієнтів

Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Andrii Svyrydov
Co-founder & CEO, Corpsoft.io
Наша співпраця з WEZOM щодо розробки інтерактивної навчальної платформи для Corpsoft.io була виключно позитивною. З самого початку WEZOM продемонстрував глибоке розуміння наших вимог і цілей проекту. Їхня команда активно пропонувала інноваційні рішення та забезпечувала відповідність платформи нашим потребам у цікавій та ефективній онлайн-освіті. Протягом усього процесу розробки спілкування з WEZOM було чітким і прозорим. Вони регулярно інформували про прогрес, оперативно вирішували будь-які проблеми чи занепокоєння та шукали відгуків, щоб забезпечити узгодженість із нашим баченням. Проект було завершено в узгоджені терміни та бюджет, демонструючи прагнення WEZOM досягати результатів.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Навіщо потрібно створення інтернет-магазину меблів?
Інтернет-магазин меблів дозволяє компанії просувати свої товари без прив'язки до свого фактичного місцеперебування, тобто практично по всьому світі. Також онлайн-торгівля автоматизує всі процеси просування, продажу та доставлення, дозволяючи бізнесу працювати щодня та цілодобово без наймання додаткових співробітників. Це збільшує охоплення та продаж, а відповідно й прибуток компанії.

02.
Який рівень кваліфікації ваших програмістів?
Компанія має понад 20 років досвіду на ринку IT-рішень, створюючи сайти, портали та мобільні додатки для найрізноманітніших сфер економіки. Більше того, по допомогу до експертів компанії зверталися й з інших країн, зокрема США. Завдяки цьому WEZOM накопичив великий досвід успішних розробок, з кейсами яких можна ознайомитись в окремому портфоліо.

03.
Чому варто замовити розробку меблевого сайту саме у нас?
На реалізацію кожного проекту WEZOM виділяє цілу команду професіоналів – програмістів, маркетологів, дизайнерів, фахівців SEO та тестувальників. Подібний підхід забезпечує максимально швидке створення, запуск та просування інтернет-магазину меблів. Це дозволяє бізнесу максимально швидко окупити отриману розробку та вийти з нею у прибуток.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.