Створення інтернет магазину меблів

Інструмент для продажу меблів в інтернеті

Будь-який сайт – це не лише атрибут для бізнесу або спосіб надати інформацію інтернет-користувачу. Це інструмент, що дозволяє отримувати прибуток. Тому створення інтернет-магазину меблів – це насамперед робота аналітиків, маркетологів та дизайнерів, а вже потім програмістів.

Особливості розробки інтернет-магазину меблів

Під час створення сайту меблів важливо врахувати максимум факторів:

 • - конкуренцію;
 • - динаміку популярності товарів;
 • - переваги ЦА;
 • - мотиви споживача;
 • - майбутні методи просування;
 • - сильні та слабкі сторони власного підприємства.

Меблеві інтернет-магазини відрізняються, крім іншого, великою кількістю товарів та фільтрів, які допомагають обрати ідеально адаптовані рішення та швидко знайти те, що шукає потенційний покупець. Інформація, доступна в інтернет-магазині, має бути правильно оформленою, щоб розвіяти сумніви й відповісти на будь-які запитання.

Етапи розробки меблевого інтернет-магазину

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення
Аналітика та стратегія
Створення інтернет-магазину меблів починається з аналітики та визначення стратегії. Щоб створити якісний робочий проект, необхідно чітко розуміти, до чого йти. Аналітика дозволяє оцінити конкурентів, зрозуміти сильні та слабкі сторони, вивчити цільову аудиторію, її потреби. За підсумками зібраних даних розробляється стратегія. У результаті формується чітке бачення концепції, завдань та методів реалізації проекту.
Прототип
Прототип допомагає побачити, як виглядатиме сайт у результаті. Він містить дизайнерські елементи, кольори, форми, вид інтерфейсу, технічні можливості. По суті сайт повністю створюється схематично, визначаються всі ідеї. Для цього використовуються спеціальні програми. Після затвердження прототипу створюється технічне завдання, далі відбувається підключення технічних фахівців, які за завданням перетворюють сайт на робочий.
Дизайн
Графічний дизайнер створює елементи сайту та повністю малює його. Він підбирає потрібні кольори, форми, шрифти, визначає розміри елементів. Особлива увага приділяється зручності використання сайту. Він має бути зрозумілим, цікавим, простим, але водночас стильним та актуальним довгі роки. Наші фахівці готують проект під ключ, тому дизайну приділяється особлива увага.
Розробка та запуск
Програмісти пишуть код, відбувається технічне розроблення інтернет-магазину меблів. Враховуються всі особливості галузі бізнесу, впроваджуються необхідні інструменти, за необхідності інтегруються сторонні послуги. Після розробки виконується тестування, ми навчаємо ваших співробітників користуватися інтерфейсом та готуємо сайт під ключ. Допомагаємо запустити його, додатково надаємо технічну підтримку та забезпечуємо просування.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Причини створення інтернет-магазину меблів

 • Збільшення кількості клієнтів

Розробка меблевого сайту дозволяє розширити географію роботи компанії та продавати товари не лише у своєму місті, а й в інших регіонах. Завдяки цілеспрямованій рекламі про компанію дізнається цільова аудиторія, кількість клієнтів зростає.

 • Зниження навантаження на менеджерів

Докладний опис товару, якісні фотографії, відповіді на питання, що часто задаються, допоможуть зняти навантаження з менеджерів. Вказівка ​​адреси, позначки на карті, телефони та інша інформація, яка спрощує замовлення, допоможе клієнту швидше отримати бажане.

 • Автоматизація оформлення замовлення

Необхідно створити сайт для продажу меблів, якщо ви хочете продавати у будь-який час та приймати замовлення в автоматичному режимі. Функціонал сайту дозволяє без контакту з менеджером оформити заявку, вказавши всі дані. Це просто, зручно та практично.

 • Масштабування бізнесу

Розробка сайту для меблевої компанії дозволяє масштабувати бізнес. Розширюється географія впливу, оптимізуються рекламні витрати. Легко знайти партнерів, постачальників та розширювати асортимент. Можна продавати суміжні товари. Масштабувати бізнес з інтернет-магазином легко.

Ключові елементи продає інтернет-магазин меблів

Існує низка критеріїв, які слід врахувати під час розробки інтернет-магазину меблів, щоб користувачі здійснювали покупки:

 • привабливе оформлення;
 • зручна навігація;
 • можливість пошуку та порівняння товарів;
 • зрозумілий інтерфейс;
 • інформативний контент;
 • технічна оптимізація.

Сайт для магазину меблів може також мати додаткові переваги. Наприклад, інтерактивні 3D-моделі, за допомогою яких можна переглянути різні варіанти кольору товару, або матеріалу. Побачити приклади ви можете у нашому портфоліо.

Вартість та строки розробки

На вартість та час для створення інтернет-магазину меблів впливає насамперед спосіб розробки, який ви обрали. Якщо ви обрали шаблонний сайт, результат отримаєте досить скоро (існують вже готові рішення, які можна орендувати та запустити вже наступного дня).

Розробка індивідуальних проектів триває не менше 3 місяців. За цей час створюють унікальний ресурс, безпосередньо під запити замовника.

Чому варто замовити розробку інтернет-магазину меблів від WEZOM

Ми займаємося розробкою з 2000-го року, за цей час розробка інтернет-магазинів стала одним з наших ключових напрямків. Наші спеціалісти реалізують проекти будь-якої складності й серед них немає жодного невдалого. Якщо ви замовили у нас створення інтернет-магазину меблів, то можете бути впевнені, що результат вас не розчарує.

 

відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Навіщо потрібно створення інтернет-магазину меблів?
Інтернет-магазин меблів дозволяє компанії просувати свої товари без прив'язки до свого фактичного місцеперебування, тобто практично по всьому світі. Також онлайн-торгівля автоматизує всі процеси просування, продажу та доставлення, дозволяючи бізнесу працювати щодня та цілодобово без наймання додаткових співробітників. Це збільшує охоплення та продаж, а відповідно й прибуток компанії.

02.
Який рівень кваліфікації ваших програмістів?
Компанія має понад 20 років досвіду на ринку IT-рішень, створюючи сайти, портали та мобільні додатки для найрізноманітніших сфер економіки. Більше того, по допомогу до експертів компанії зверталися й з інших країн, зокрема США. Завдяки цьому WEZOM накопичив великий досвід успішних розробок, з кейсами яких можна ознайомитись в окремому портфоліо.

03.
Чому варто замовити розробку меблевого сайту саме у нас?
На реалізацію кожного проекту WEZOM виділяє цілу команду професіоналів – програмістів, маркетологів, дизайнерів, фахівців SEO та тестувальників. Подібний підхід забезпечує максимально швидке створення, запуск та просування інтернет-магазину меблів. Це дозволяє бізнесу максимально швидко окупити отриману розробку та вийти з нею у прибуток.

Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Драгомирова, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.