Розробка додатків для мобільних пристроїв

Смарт-годинники, фітнес-браслети та трекери можуть стати інструментом вашого бізнесу
Розробка додатків для мобільних пристроїв
bg image

Розширте можливості свого бізнесу за допомогою мобільних пристроїв

Інтернет речей уже став звичною частиною нашої повсякденності. Ми оплачуємо продукти на касі смартфоном, ходимо на пробіжку з фітнес-трекерами, завжди залишаємося на зв'язку за допомогою лише смарт-годин. 

Використовуйте це, щоб вивести свій бізнес на новий рівень! Застосунки для пристроїв нададуть вашому бізнесу цінні дані про аудиторію, допоможуть таргетовано просувати свій продукт або сервіс. Такі платформи допоможуть вирішити низку завдань:

01/
ЗАБЕЗПЕЧИТИ ДОДАТКОВУ ЦІННІСТЬ ДЛЯ ВАШИХ КЛІЄНТІВ.
Розробка мобільного застосунку може відкрити новий етап у розвитку вашого бізнесу. Це інструмент, який міцно увійде до повсякденного життя вашої цільової аудиторії, і при цьому міцно асоціюватиметься з вашим брендом.
02/
ЗБІЛЬШИТИ СВОЮ ПРИСУТНІСТЬ НА РИНКУ.
Мобільні застосунки та пристрої стали популярними не випадково - вони спрощують нашу рутину й надають нових можливостей. Apple, Amazon, Aliexpress успішно використовують застосунки для просування своїх сервісів.
03/
ПІДВИЩИТИ ОСВІТОМІСТЬ СПОЖИВАЧІВ.
Одна з головних фішок мобільного додатка - можливість персонального інформування клієнтів про діючі акції, знижки, івенти, програму лояльності. Носімі гаджети посилюють ці можливості, підвищуючи залучення споживачів до вашого сервісу.
04/
ПІДТРИМАЙТЕ ЗВ'ЯЗОК ІЗ СВОЇМИ КЛІЄНТАМИ ВЕСЬ ЧАС.
Не секрет, що успішність бізнесу залежить від уміння налагодити комунікацію та емоційний зв'язок із клієнтами. Якщо цього контакту немає, клієнти можуть залишати цільову аудиторію, або “перетікати” до конкурентів. Мобільний додаток дозволяє вирішити цю проблему.
image

Створення застосунків для мобільних пристроїв

Мобільний застосунок для девайса може вирішувати цілу низку завдань. Крім очевидної корисності для користувача, він може надати бізнесу цінні дані про аудиторію, виступати як фактор просування продукту чи бренду. Успіх програми (наприклад, розробка під smart watch) визначається тонким балансом між функціональністю, ергономікою та дизайном. 

Фітнес-трекери та пульсометри. Турбота про здоров'я сьогодні стала важливим трендом, тому гаджети для фізичних метрик набули особливої ​​популярності. Вони збирають медичні дані про людину - її фізичну активність, сон, харчування, серцевий ритм, сатурацію крові. 
Розумний годинник. Такі девайси практично витіснили звичайний наручний годинник й за можливостями наздоганяють смартфони. Розробка застосунків для розумного годинника - це створення платформи для оплати покупок, використання месенджерів та голосового помічника за допомогою наручного браслета. Навушники. Бездротові навушники - це найпопулярніший застосунок до смартфона. При цьому якість та стабільність їхньої роботи багато в чому залежить від рівня мобільного софту. 
Навушники. Бездротові навушники - це найпопулярніший застосунок до смартфона. При цьому якість та стабільність їхньої роботи багато в чому залежить від рівня мобільного софту. 
GPS-трекери. Геолокація дозволяє відстежувати місцеперебування людей, як водіїв підприємства, так і дітей в школі. Застосунок для GPS може стати незамінним інструментом у багатьох областях. 
Розумні окуляри. Це повноцінний портативний комп'ютер із футуристичним візуальним інтерфейсом. Такі девайси відкривають проривні можливості доповненої реальності та геолокації. 
Інші гаджети, що використовують AR/VR. Шоломи віртуальної реальності – це майбутнє всієї IT-індустрії. Вони дозволяють грати, займатися освітою, вивчати медицину, подорожувати, оглядати нерухомість - і все це реально, не виходячи з власної кімнати.

Як відбувається розробка?


01/

Аналіз та складання техзавдання

Аналіз ринку та бізнес-планування для визначення фронту робіт. Визначення завдань та термінів їх виконання.
Аналіз та складання техзавдання

02/

UI/UX-дизайн

Створення візуальних рішень та інтерфейсу. Затверджений UI/UX дизайн для проєкту.
UI/UX-дизайн

03/

Кросплатформна розробка

Розробка продукту під актуальні платформи. Можливість роботи програми на платформах Android, iOS, Windows, MacOS, Linux.
Кросплатформна розробка

04/

Розробка API

Інтеграція будь-яких інструментів - від оплати до геолокації. У додатку з'являються необхідні клієнту послуги.
Розробка API

05/

Тестування / запуск програми

Тестування, налаштування, реліз та подальший запуск проєкту. Готовий до використання мобільний додаток.
Тестування / запуск програми

06/

Підтримка та обслуговування

Гарантійне та післягарантійне обслуговування програми. Клієнти задоволені якістю продукту.
Підтримка та обслуговування

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Відгуки клієнтів

Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Andrii Svyrydov
Co-founder & CEO, Corpsoft.io
Наша співпраця з WEZOM щодо розробки інтерактивної навчальної платформи для Corpsoft.io була виключно позитивною. З самого початку WEZOM продемонстрував глибоке розуміння наших вимог і цілей проекту. Їхня команда активно пропонувала інноваційні рішення та забезпечувала відповідність платформи нашим потребам у цікавій та ефективній онлайн-освіті. Протягом усього процесу розробки спілкування з WEZOM було чітким і прозорим. Вони регулярно інформували про прогрес, оперативно вирішували будь-які проблеми чи занепокоєння та шукали відгуків, щоб забезпечити узгодженість із нашим баченням. Проект було завершено в узгоджені терміни та бюджет, демонструючи прагнення WEZOM досягати результатів.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations Dalnoboy
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Що таке мобільні пристрої?
Це мініатюрні гаджети - навушники, розумний годинник, фітнес-браслети, смарт-окуляри та інші AR/VR-девайси з бездротовим локальним або віддаленим підключенням до мережі. Найпоширенішими на сьогодні стали розумні годинники та фітнес-браслети - вони доступні та практичні. Такі гаджети часто майже не поступаються смартфонам за функціоналом - якщо вони мають власний чіп та досить великий дисплей. Частка електроніки, що носиться на ринку, лише зростає, а отже розробка застосунків для watch стає не лише рентабельною інвестицією, але й доречним напрацюванням на майбутнє.

02.
Скільки коштує розробка застосунку для мобільних пристроїв?
Все залежить від масштабів проекту, вибору технологій, бажаного функціоналу та дедлайнів. Ми розраховуємо вартість робіт індивідуально під кожний проект. Найпростіша розробка може потребувати вкладень у 5-6 тисяч доларів.

03.
Які види послуг з розробки застосунків для мобільних пристроїв ви надаєте?
WEZOM розробляє як нативні, так і кросплатформні мобільні застосунки - вони однаково добре працюють як на Android, так і на iOS. Сьогодні вже не потрібно робити складного вибору на користь однієї з платформ. Понад 80% смартфонів у світі працюють на Android, тоді як застосунки для iOS приносять вдвічі більше прибутку за конкурентів.

04.
Скільки часу потрібно для створення застосунку для мобільних пристроїв?
Строки створення мобільного застосунку під мобільний гаджет безпосередньо залежать від встановленого перед розробниками завдання. Вимоги до UI/UX-дизайну та функціоналу, інтеграція необхідних інструментів, плани розвитку платформи - все це впливає на строки розробки.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.