Розробка застосунків під macOS X, Windows

Просунуті рішення для десктопних комп'ютерів
Розробка застосунків під macOS X, Windows
bg image

Послуги розробки для MacOS X, Windows

Сьогодні бізнес не може обійтися без діджитал-інструментів, які дозволяють працювати у будь-який час, у будь-якій точці світу. Окрему увагу варто приділити десктопним застосункам, що вирізняються широкою функціональністю та незалежністю. Такі програми вигідно відрізняються від сайтів та веб-застосунків своєю високою безпекою та надійністю. При цьому вони автономні та майже невразливі до кібератак. Доступ до такої програми має лише власник комп'ютера, що скорочує перелік ризиків для програми.

Як приклад десктопних застосунків можна навести месенджери, програми відеозв'язку, а також системи аудиту та оптимізації даних.

image

Десктоп-розробка застосунків на замовлення

Команда розробників може реалізувати будь-які функції та створювати оригінальні розробки під mac os з нестандартними інтерфейсами та функціями. Великим плюсом стане гнучкість налаштувань, що дозволить усунути усі потенційні вразливості. При грамотному проектуванні такий продукт буде захищений практично від будь-чого, крім людського фактора.

Універсального рішення не існує, клієнту доводиться обирати варіант, максимально відповідний до його завдань.

Нативна розробка. Якщо вам потрібен унікальний інструмент з нетиповим функціоналом, то найкращим вибором стане саме нативна розробка. Послуга розробки програм Windows реалізується на Python, C++, та багатьох інших мовах, а для ОС від Apple — на Objective-C та Swift.
Гібридна розробка. Для широкого охоплення ринку ідеально підійде універсальніша гібридна розробка. Програми, створені за допомогою кросплатформових технологій, можуть однаково працювати як на Windows, так і на Mac OS.

Як відбувається розробка?


01/

Аналіз вимог замовника

Збирання вимог до продукту, їх систематизація, складання документації. Документація для підготовки ТЗ.
Аналіз вимог замовника

02/

Підготовка та затвердження ТЗ

Аналіз ринку та бізнес-планування для визначення фронту робіт. Визначення завдань та термінів їх виконання.
Підготовка та затвердження ТЗ

03/

Розробка концепту

Формулювання загального бачення та стратегії проєкту. Визначення напрямків роботи та стратегії реалізації проєкту.
Розробка концепту

04/

Реалізація програми

Розробка під актуальні платформи, інтеграція будь-яких інструментів. Можливість роботи програми на потрібних платформах.
Реалізація програми

05/

Забезпечення якості та тестування

Перевірка на працездатність, виправлення помилок. Десктопний додаток готовий до релізу та запуску.
Забезпечення якості та тестування

06/

Впровадження

Налаштування, реліз та подальший запуск проєкту. Готовий до використання десктопний додаток.
Впровадження

07/

Технічне обслуговування та підтримка

Гарантійне та післягарантійне обслуговування. Клієнти задоволені якістю та можливостями програми.
Технічне обслуговування та підтримка

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Відгуки клієнтів

Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Andrii Svyrydov
Co-founder & CEO, Corpsoft.io
Наша співпраця з WEZOM щодо розробки інтерактивної навчальної платформи для Corpsoft.io була виключно позитивною. З самого початку WEZOM продемонстрував глибоке розуміння наших вимог і цілей проекту. Їхня команда активно пропонувала інноваційні рішення та забезпечувала відповідність платформи нашим потребам у цікавій та ефективній онлайн-освіті. Протягом усього процесу розробки спілкування з WEZOM було чітким і прозорим. Вони регулярно інформували про прогрес, оперативно вирішували будь-які проблеми чи занепокоєння та шукали відгуків, щоб забезпечити узгодженість із нашим баченням. Проект було завершено в узгоджені терміни та бюджет, демонструючи прагнення WEZOM досягати результатів.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Скільки коштує розробка Mac OS або Windows?
Вартість розробки застосунків Mac OS або Windows безпосередньо залежатиме від обсягів та строків виконання розробниками отриманого завдання. Також на фінальну ціну продукту впливає складність робіт та рівень залучених спеціалістів.

02.
Скільки часу потрібно на розробку застосунку під macOS X, Windows?
Тривалість розробки залежить від складності завдань, від фронту робіт, кількості та рівня залучених фахівців. Правки та доопрацювання неминуче виникають під час виконання будь-якого проекту та впливають на строки здачі робіт.

03.
Хто буде працювати над моїм застосунком?
У WEZOM над вашим застосунком працюватиме виділена команда розробників з багаторічним досвідом у різних нішах. У нас є кейси створення кастомних десктопних програм спеціально під запити клієнта. Ми поважаємо дедлайни, забезпечуємо релізну та пострілізну підтримку.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.