Розробка сайтів агрегаторів

Ваша веб-платформа для збору цін, оглядів та відгуків на товар.
Розробка сайтів агрегаторів
bg image

Товарний агрегатор для бізнесу

Сайт агрегатор – це ресурс, що дозволяє іншим компаніям виставляти свої товари, а клієнтам вибирати з величезної кількості пропозицій. По суті, це своєрідний онлайн мол, каталог, в якому можна вивчити товар, відгуки, вартість та прийняти рішення про покупку. На відміну від маркетплейса, створення агрегатора не означає безпосередню торгівлю. Тобто це ресурс, у якому відсутній кошик та функціонал оплати.

Якими бувають агрегатори

Створення сайту агрегатора означає розробку ресурсу, який виконує конкретні завдання бізнесу. Залежно від типу агрегатора, він має певний функціонал та можливості:

 • товарні – на них порівнюється вартість товару у різних магазинах;
 • контентні – призначені для збору новин та статей з різних джерел;
 • агрегатори відгуків – це сайти, в яких збираються відгуки від різних користувачів на товари, думки критиків про фільми, ігри, музику.

Переваги сайтів агрегаторів

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Широкий функціонал

Розробка сайту агрегатора дозволяє створити практично будь-який функціонал. Технічно можна реалізувати будь-який інструмент, який допоможе користувачам почуватися комфортно. Зробіть його зручним для покупців та продавців. Ми допоможемо розробити унікальний функціонал.

Легкість монетизації

Створення агрегатора приносить власнику чималий дохід. Монетизувати його легко: реферальні кнопки, платний топ, виділення пропозицій, інтеграція з рекламними платформами, платна реєстрація. Це потужний бізнес-інструмент, платформа, яка формує не лише думки, але й дозволяє покупцям робити вибір, а продавцям розширювати свої можливості.

Популярність ресурсу

Дедалі частіше клієнти шукають відгуки, намагаються знайти товар дешевше, знаючи, що на ринку є багато пропозицій. Продавці теж розуміють, що агрегатор забезпечує додатковий продаж завдяки розміщенню товарів чи послуг компанії. Це додаткове джерело трафіку, реклами та залучення нових клієнтів. Цей тип ресурсу популярний як серед компаній та бізнесу, так і серед споживачів.

Висока цінність

Створення сайту агрегатора дає найголовніше - цінність. Правильно налаштовані фільтри допоможуть швидко знайти потрібну інформацію, досліджувати пропозиції, проаналізувати. Такий ресурс стає корисним, отже, ви отримуєте постійного лояльного користувача. Те саме стосується й компаній. Якщо продавець бачить, що частина трафіку йде з агрегатора, він залишиться надовго, оскільки ви для нього цінні.

Етапи розробки сайту-агрегатора


01/

Складання ТЗ проєкту

Ми обговорюємо з вами ідею, виявляємо потреби, проводимо аналітику та вивчаємо конкурентів, цільову аудиторію. Це допомагає створити загальне бачення картини та скласти технічне завдання для фахівців.
Складання ТЗ проєкту

02/

Прототипування

Далі за попередньо схваленим технічним завданням складається прототип. Він на етапі створення сайту агрегатора дає змогу побачити кінцевий результат. Підбираються фірмові кольори, стилістика, дизайн, розміщується функціонал. Прототип дозволяє виявити проблемні місця та усунути їх, а головне, надає чітке розуміння, що має вийти у результаті.
Прототипування

03/

Проєктування

Дизайнер розробляє графічні елементи та створює проєкт. Виконується верстка. Особлива увага приділяється розташуванню елементів та комфорту використання майбутнього сервісу. Дуже важливо створити простий та зрозумілий функціонал, зробити всі елементи видимими та доступними. Попередньо в прототипі визначається вид інтерфейсу, тепер дизайнер створює робочий проєкт.
Проєктування

04/

Запуск та просування

Коли розробку сайту агрегатора закінчено та пройдено всі етапи тестування, ми запускаємо проєкт. Вивантажуємо сайт на хостинг, прикріплюємо доменне ім'я. Далі ми навчаємо ваших співробітників користуватися інтерфейсом. Даємо консультації щодо просування та розвитку проекту.
Запуск та просування

05/

Розробка функціонала

Програмісти на основі прототипу та технічного завдання пишуть код, розробляють модулі та унікальні інструменти. Розробка сайту агрегатора відбувається з використанням актуального стеку технологій, що підбирається ще на етапі складання проекту. У результаті розробки проводиться кілька етапів тестування. Коли сайт готовий, ще проводиться тест, імітується діяльність відвідувачів. Якщо все готово, проект готується до запуску.
Розробка функціонала

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Функціонал сайтів агрегаторів

Розробка сайту агрегатора включає створення унікального функціонала. Для кожного проекту обирається індивідуальний набір інструментів, але існують обов'язкові функції, які мають реалізовуватись у кожному агрегаторі:

 • інструменти пошуку;
 • фільтри, за якими буде розташована позиція;
 • каталог товарів;
 • картки кожного окремого товару;
 • сповіщення;
 • інструменти для відгуків;
 • інструменти порівняння цін, динаміка цін;
 • особистий кабінет користувача;
 • SEO-інструменти;
 • функції монетизації.

Весь функціонал обговорюється індивідуально. Розробка сайту агрегатора з нуля дозволяє створити абсолютно будь-які інструменти та впровадити їх у платформу.

Розробка сайту агрегатора дозволяє створити корисний ресурс як для продавців, так і для покупців. Компанії мають додатковий трафік та продаж, беруть участь у конкурентній боротьбі за увагу клієнта. Покупці можуть порівнювати ціни, шукати товар за великою кількістю товарів, аналізувати відгуки.

Відгуки клієнтів

Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations Dalnoboy
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Чим товарний агрегатор відрізняється від маркетплейсу?
Агрегатор є своєрідним пошуковим двигуном. Його завдання – надати користувачеві інформацію про товар, надати можливість порівнювати ціни, вивчати відгуки. Маркетплейс має функціонал інтернет-магазину, тобто кошик, платіжні інструменти. На агрегаторі продавець має посилання на свій магазин.

02.
У чому цінність агрегатора для покупців та постачальників?
Створення сайту агрегатора має цінність як для продавців, так і для покупців. Продавці одержують додаткове джерело трафіку та продажів, додаткові канали комунікації з клієнтом, участь у конкурентній боротьбі. Покупці отримують докладну інформацію, можливість порівнювати ціни, вивчати відгуки, фільтрувати товари за потрібними критеріями.

03.
Скільки коштує створення сайту-агрегатора?
Вартість розробки сайту агрегатора залежить від багатьох факторів, серед яких: складність функціонала, візуальний дизайн, впровадження унікальних інструментів, стек технологій, що використовуються для розробки, кількість залучених фахівців та інші. Детальні розрахунки ми зможемо надати після консультації та визначення завдань.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.