Створення сайту для будівельної компанії

Створення сайту для будівельної компанії
bg image

Сайт компанії забудовника - інструмент продаж

Будівельний бізнес має висококонкурентне середовище, в якому необхідно виділятися та показувати свої переваги та особливості. Це інструмент для взаємодії компанії та клієнта, який допомагає налагодити комунікацію, зняти заперечення та надати послуги у повному обсязі.

image

Особливості створення сайтів для будівельних компаній

Створення сайту для будівельної компанії розкриває нові можливості перед бізнесом. Це не просто вихід до онлайн-простору. Це можливість випередити конкурентів, вплинути на вибір клієнтів та позиціювати себе як експерт. Люди довіряють компаніям, які мають власний сайт. Детальна інформація про діяльність, подання цін, портфоліо та інші дані покращують лояльність клієнтів та значно підвищують рівень довіри.

Будівництво – не та ніша, де швидко та на емоціях приймаються рішення. Клієнт ретельно підходить до вибору компанії, спираючись на багато факторів. Розробка сайту для будівельної компанії допоможе схилити потенційного клієнта на свій бік.

Етапи розробки сайту для будівельної компанії

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Аналітика

Ми збираємо інформацію про конкурентів, вивчаємо нішу, цільову аудиторію будівельної компанії, сильні та слабкі сторони. Це допомагає зрозуміти, що потрібно зробити, де посилитися, як створити унікальний проект та успішно вивести його на ринок. Завдяки аналітиці та збиранню даних з'являється бачення майбутнього проекту, розуміння завдань та методів їх реалізації.

Прототип

Розробляється прототип, завдяки якому можна зрозуміти, як виглядатиме сайт у результаті. Створюються прототипи всіх сторінок, визначається функціонал, візуально розміщуються елементи та інструменти. Завдяки прототипу можна виявити необхідні елементи, зрозуміти, що потрібно впроваджувати, від чого можна відмовитись та визначити орієнтовну вартість реалізації проекту. Після затвердження прототипу створюється технічне завдання.

Дизайн та розробка

Дизайнер створює візуал, розміщує елементи, підбирає стиль, спираючись на отриману інформацію. Далі відбувається підключення технічних спеціалістів. Вони визначають стек технологій для реалізації проекту та створюють сайт технічно. Пишуться модулі, інтегруються сторонні сервіси, сайт будівельної компанії створюється згідно з прототипом та технічним завданням.

Тестування та запуск

Коли створення сайту для будівельної компанії завершено, проводиться тестування, підключення сайту до хостингу та домену, навчання ваших співробітників користування інтерфейсом та роботи з контентом. Коли все готово, можна запускати проект, ми надаємо гарантійну технічну підтримку, додатково проводимо маркетингову кампанію та допомагаємо розвивати сайт, надаємо послуги з технічного обслуговування. Після запуску можете робити рекламні кампанії та отримувати клієнтів.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Переваги створення будівельного сайту

  • Розширення бази клієнтів

Ви можете надавати послуги не лише у вашому регіоні, а й в інших містах. Кількість клієнтів зростає, будівельні проекти розвиваються, й прибутковість компанії збільшується. Це чудовий інструмент для масштабування та зростання.

  • Оптимізація роботи компанії

Менеджерам стає легше працювати, складський облік відбувається в автоматичному режимі. Зручна робота з документами, зниження заперечень, зменшення помилок під час роботи з клієнтами – це лише частина переваг створення сайту будівельної компанії.

  • Розширення можливостей

Легко впроваджувати додаткові послуги, правильне настроювання реклами приваблює лише цільову аудиторію, знижуються витрати на поліграфію, з'являються нові партнери, збільшується асортимент товарів та послуг. Сайт допомагає бізнесу значно розширити можливості.

  • Підвищення іміджу

Після створення сайту будівельної компанії підвищується впізнаваність, з'являється «обличчя», а сайт стає візитною карткою. Клієнти отримують відповіді на свої запитання, стає легко впровадити програму лояльності, підвищується імідж й компанія виходить на новий рівень.

Вартість розробки сайту для будівельної компанії

Скільки коштує створення сайтів будівельної тематики, оцінити дуже складно. Все залежить від потреб, кількості інструментів, що впроваджуються, та технологій. Час на розробку також варіюється у великих межах.

Проте під час обговорення проекту ми зможемо надати загальну картину й оцінити приблизну вартість. Також можна буде говорити про строки виконання, але тільки після попередньої консультації. Залишіть заявку, і ми докладніше обговоримо ваш ресурс.

Замовити створення сайту для будівельної компанії у Wezom

На консультації ми відповімо на всі ваші запитання, допоможемо обрати оптимальний варіант та обговоримо всі деталі співробітництва. Ось кілька причин, чому варто замовити розробку сайту для будівельної компанії:

  • ми ніколи не нав'язуємо своїх послуг, завжди підбираємо оптимальне рішення для бізнесу;
  • у нас працює велика команда фахівців, кожен знає свою роль у проекті та відмінно налагоджена комунікація;
  • ми не граємо з цінами, вартість обговорюється заздалегідь, жодних таємних платежів чи раптових витрат;
  • наше завдання – зробити ваш проект унікальним, навіть якщо ми вже створювали подібні сайти, ви можете бути впевнені, що вам підбирається індивідуальне рішення.

Обирайте ефективний шлях диджиталізації.

Відгуки клієнтів

Andrii Svyrydov
Co-founder & CEO, Corpsoft.io
Наша співпраця з WEZOM щодо розробки інтерактивної навчальної платформи для Corpsoft.io була виключно позитивною. З самого початку WEZOM продемонстрував глибоке розуміння наших вимог і цілей проекту. Їхня команда активно пропонувала інноваційні рішення та забезпечувала відповідність платформи нашим потребам у цікавій та ефективній онлайн-освіті. Протягом усього процесу розробки спілкування з WEZOM було чітким і прозорим. Вони регулярно інформували про прогрес, оперативно вирішували будь-які проблеми чи занепокоєння та шукали відгуків, щоб забезпечити узгодженість із нашим баченням. Проект було завершено в узгоджені терміни та бюджет, демонструючи прагнення WEZOM досягати результатів.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Якими бувають сайти будівельних компаній?
Сайти будівельних компаній бувають трьох видів: Корпоративний ресурс – для залучення клієнтів та партнерів. Він інформує відвідувачів, презентує компанію та її послуги. Портал – служить онлайн-сервісом для клієнтів чи співробітників самої компанії. Складний індивідуальний проект – сайт зі складним функціоналом, виконує завдання одразу всіх перелічених веб-ресурсів. Створюється під замовлення клієнта.

02.
Ціна створення сайту для будівельної компанії: що впливає на вартість?
Ціна розробки сайту будівельної компанії розраховується індивідуально й залежить від специфіки ресурсу. Тут на вартість впливає ціла низка факторів, серед яких треба згадати масштаб, складність, дизайн та навіть контент майбутнього сайту. Також бюджет проекту може містити пункти про оплату CMS, послуг хостингу та інше. Зазвичай попередня вартість розробки визначається під час обговорення проекту.

03.
Від чого залежать терміни створення сайту будівельної компанії?
Терміни розробки проекту безпосередньо пов'язані з рівнем його складності та поставленими завданнями. Орієнтовний час створення сайту будівельної компанії можна назвати лише після обговорення. Крім того, у міру виконання проекту терміни можуть змінюватися. Це залежить від нових завдань та внесених правок. Зв'яжіться з нашими фахівцями й вони зорієнтують вас щодо термінів реалізації проекту.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.