Створення інтернет магазину автозапчастин

Ефективний інтернет-магазин автозапчастин

Диджиталізація бізнесу дозволяє розвивати компанію, розширювати цільову аудиторію та виходити на нові ринки. Створення інтернет-магазину автозапчастин надасть можливість продавати товари по всій країні, пропонувати клієнтам вигідні умови та автоматизувати продажі. Знижується навантаження на менеджера, підвищується швидкість обробки замовлень, лояльність користувачів та рейтинг компанії. Це якісний інструмент для бізнесу.

01
Універсальні каталоги
Розробка інтернет-магазину автозапчастин дозволяє клієнтам знайти саме те, що їм потрібно. У цьому вся допомагають універсальні каталоги. Користувач заходить в онлайн магазин, підбирає необхідні деталі та комплектуючі під конкретну марку автомобіля, може порівнювати, вивчати схожі товари та підбирати їх у каталогах.
02
Різні фільтри
Зручні фільтри дозволяють налаштувати пошук за каталогами та підібрати необхідні комплектуючі під потреби клієнта. Можливості фільтрів великі, починаючи від вибору марки автомобіля та року випуску, закінчуючи підбором конкретного кольору деталі або її персональним номером. За рахунок фільтрів пошук стає швидким, зручним та точним.
03
Особистий кабінет
Функціонал сайту магазину автозапчастин включає розробку власного кабінету користувачів. У ньому зберігається історія покупок, товари, які він шукав, перелік бажань. Можна створити програму лояльності та надавати персональні умови. Власник магазину бачить дані та розуміє потреби клієнта. Це підвищує лояльність та продажі.
04
Інтеграція із зовнішніми сервісами по API
Відкриття власного інтернет-магазину автомобільних запчастин дозволяє суттєво розширити географію продажу. Завдяки інтеграції з різними послугами взаємодія з клієнтом спрощується. Бізнес-процеси автоматизуються, підключаються платіжні системи, IP-телефонія, чат-боти та інші інструменти роботи з клієнтами.

Індивідуальна розробка інтернет-магазину запчастин

Створення інтернет-магазину з продажу автозапчастин виводить компанію на новий рівень. Розширюються можливості, каталог товарів перетворюється на діджитал простір, швидкість обслуговування клієнтів збільшується. Географія продажів обмежена можливостями доставки, знижується навантаження на менеджерів. Звіти дозволяють зрозуміти, які товари добре продаються. Легко створювати маркетингові кампанії, просувати товари та послуги, випереджати конкурентів.

Індивідуальна розробка дозволяє створити не лише персональний функціонал, а й врахувати усі бізнес-процеси. Враховуються особливості компанії, визначаються її сильні та слабкі сторони. Все це впливає на функціонал сайту магазину автозапчастин.

Обираючи персональну розробку, ви отримуєте стильний унікальний дизайн. Він виділятиметься з-поміж сотень інших магазинів, так схожих один на одного. Дизайнери розробляють фірмовий стиль.

З чого складається розробка


01/

Запуск та тестування ресурсу

Після розробки сайт детально тестується, імітується діяльність користувачів, код перевіряється на наявність помилок, тестується система безпеки та навантаження. Після успішних тестів відбувається відкриття власного інтернет-магазину авто запчастин. Ми допомагаємо поставити сайт на хостинг, підключаємо домен, надаємо гарантійну технічну підтримку, допомагаємо у просуванні. Також надаємо послуги повного технічного забезпечення інтернет-ресурсу.
Запуск та тестування ресурсу

02/

Розробка Front-end та Back-end

Програмісти, спираючись на дизайн та структуру, пишуть код, створюють компоненти та роблять їх робітниками. Об'єднують все в одну систему та збирають повністю готовий до роботи сайт. Відбувається створення інтернет магазину автозапчастин технічно, підбирається стек технологій та проводяться всі інтеграції та налаштування.
Розробка Front-end та Back-end

03/

Розробка структури магазину запчастин

Продумується структура, розробляються каталоги, фільтри, картки товарів. Створення структури – одне з основних завдань. Вона визначає функціонал сайту магазину автозапчастин та дозволяє зробити його зручним та практичним. Створюється дерево сайту, його повна архітектура.
Розробка структури магазину запчастин

04/

Концепт-дизайн

Дизайнери малюють структуру сайту, роблять елементи, розробляють фірмовий стиль. Продумується не лише зовнішній вигляд, а й зручність використання сайту, розміщення компонентів. Сайт набуває зовнішнього вигляду, свого стилю та впізнаваності. Його дизайн буде популярний роки, що дозволить компанії розвиватися та бути актуальною.
Концепт-дизайн

05/

Розробка прототипу

Дизайнери створюють прототип, яким стає зрозуміло, як проходитиме створення інтернет магазину з продажу автозапчастин. Вимальовуються загальні плани, вигадується структура компонентів. На даному етапі створюється прототип, за яким працюватимуть дизайнери та програмісти. Він дозволяє побачити, як зрештою буде виглядати сайт. Після його затвердження укладаються договори, і розробники приступають до створення товару.
Розробка прототипу

06/

Визначення параметрів задачі

Проводяться консультації, обговорюється концепція, вивчаються побажання та вимоги, створюється загальна ідея та план її реалізації. Готується перелік завдань для розробників, вивчаються конкуренти, цільова аудиторія та формується повний план проекту.
Визначення параметрів задачі

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Вартість розробки інтернет-магазину автозапчастин

Розцінки на створення інтернет-магазину з продажу автозапчастин можуть сильно відрізнятися. Вартість розраховується окремо для кожного проекту, вона залежить від:

  • дизайну;
  • кількості товарів;
  • кількості фахівців;
  • часу, необхідного на роботу;
  • використовуваних технологій.

Якщо інтернет-магазин автозапчастин необхідно відкрити швидко, а ваш бюджет обмежений – ви можете використати шаблонні рішення. Такий сайт стане цілком робочим інструментом для залучення покупців. Працюючи в межах одного регіону, ви зможете отримувати стабільний потік покупців з мережі.

Якщо ж ви хочете зайнятися онлайн-продажами на території всієї України або навіть кількох країн, знадобиться індивідуальний проект. Вкласти в розробку доведеться більше, але результат вас вразить. Конверсія такого сайту в кілька разів вища, а отже залучений трафік дасть більше прибутку. Унікальний дизайн формує імідж компанії та виділяє її з-поміж сотень конкурентів.

Що отримує клієнт

Для створення ефективного інтернет-магазину автозапчастин під ключ потрібна команда професіоналів. Фахівці мають якнайкраще виконати кожен етап, щоб проект приносив прибуток навіть за умов високої конкуренції.

В результаті ви отримуєте готовий інструмент для продажу. Сайт із підключенням постачальників, який у перші дні після запуску вже здатний залучати клієнтів:

  • налаштований для роботи з маркетинговими інструментами;
  • має фірмовий стиль;
  • зручний та інтуїтивно зрозумілий для клієнта;
  • простий в адмініструванні.

Такий ресурс вже налаштований для пошукового просування: коректно індексуються, немає дублів, контент оптимізовано для пошукових систем. У ньому підключені сервіси збирання статистики та наскрізна аналітика, щоб отримувати дані про активність користувачів та ефективність маркетингових інструментів.

Ви можете дізнатися більше про умови розробки, замовивши безплатну консультацію у наших фахівців. Щоб побачити приклади індивідуальних інтернет-магазинів, можете перейти до нашого портфоліо. Ви побачите, що наші сайти не просто працюють, а дають результат.

 

відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Скільки часу забирає створення інтернет-магазину?
Точний час визначити неможливо, тому що на цей параметр впливає багато критеріїв. Наскільки складним буде функціонал? Яким буде каталог? Які системи додатково підключаються? Чи буде можливість робити замовлення, оформляти доставляння та оплачувати прямо на сайті? Це лише мала частина питань, на які доведеться відповісти перш ніж ми зможемо зрозуміти, скільки часу знадобиться на створення інтернет-магазину з продажу автозапчастин. Орієнтовно на розробку йде від 2 місяців. Точніші строки створення ми зможемо сказати після консультації, коли зрозуміємо, які завдання ставляться.

02.
Скільки коштує зробити інтернет-магазин автозапчастин?
Вартість залежить від складності функціонала та поставлених завдань. Чим більше ви хочете інструментів впровадити у свій сайт, тим більше потрібно часу та фахівців. Внаслідок цього підвищується вартість розробки. Крім того, багато залежить від обраної моделі створення продукту. Орієнтовно, ціна створення інтернет-магазину автозапчастин стартує від 10 000$. Детальнішу вартість ми зможемо сказати після консультації, коли дізнаємось, який діджитал продукт ви хочете отримати.

03.
Чому нас обирають для створення магазину автозапчастин?
Відкриття власного інтернет-магазину автомобільних запчастин разом із Wezom – це крок уперед для компанії та для зростання її потенціалу. Ми понад 20 років надаємо клієнтам якісні послуги. Виділяємо персональну команду, менеджера, який завжди на зв'язку та готовий відповісти на ваші запитання. Складаємо договори, ви завжди знаєте, за що та скільки платите. Весь процес розробки можна контролювати. Надаємо гарантійну підтримку та створюємо продукт під ключ. Це означає, що супроводжуватимемо вас від етапу обговорення ідеї до повного запуску. Ми враховуємо не лише технічні аспекти, а й особливості вашого бізнесу, потреби ваших клієнтів та бізнес-процеси, що відбуваються у компанії. Наша мета – автоматизувати бізнес, зробити його сучасним та ефективним.

Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Драгомирова, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.