0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Створення інтернет магазину автозапчастин

Ефективний інтернет магазин автозапчастин

Діджіталізація бізнесу дозволяє розвивати компанію, розширювати цільову аудиторію та виходити на нові ринки. Створення інтернет-магазину автозапчастин дасть можливість продавати товари по всій країні, пропонувати клієнтам вигідні умови та автоматизувати продажі. Знижується навантаження на менеджера, підвищується швидкість обробки замовлень, лояльність користувачів та рейтинг компанії. Це якісний інструмент для бізнесу.

Щасливі клієнти

Індивідуальна розробка інтернет-магазину запчастин

Створення інтернет-магазину з продажу автозапчастин виводить компанію на новий рівень. Розширюються можливості, каталог товарів перетворюється на діджитал простір, швидкість обслуговування клієнтів збільшується. Географія продажів обмежена можливостями доставки, знижується навантаження на менеджерів. Звітності дають змогу розуміти, які товари добре продаються. Легко створювати маркетингові кампанії, просувати товари та послуги, випереджати конкурентів.

Індивідуальна розробка дозволяє створити не лише персональний функціонал, а й врахувати усі бізнес-процеси. Враховуються особливості компанії, визначаються її сильні та слабкі сторони. Все це впливає на функціонал сайту магазину автозапчастин.

Вибираючи персональну розробку, ви отримаєте стильний унікальний дизайн. Він виділятиметься серед сотень інших магазинів, так схожих один на одного. Дизайнери розробляють фірмовий стиль.

Процес
З чого складається розробка
ЕТАП
РОБОТИ
Результат
Визначення параметрів задачі
Проводяться консультації, обговорюється концепція, вивчаються побажання та вимоги, створюється загальна ідея та план її реалізації.
Готується перелік завдань для розробників, вивчаються конкуренти, цільова аудиторія та формується повний план проекту.
Розробка прототипу
Дизайнери створюють прототип, яким стає зрозуміло, як проходитиме створення інтернет магазину з продажу автозапчастин. Вимальовуються загальні плани, вигадується структура компонентів.
На даному етапі створюється прототип, за яким працюватимуть дизайнери та програмісти. Він дозволяє побачити, як зрештою буде виглядати сайт. Після його затвердження укладаються договори, і розробники приступають до створення товару.
Концепт-дизайн
Дизайнери малюють структуру сайту, роблять елементи, розробляють фірмовий стиль. Продумується не лише зовнішній вигляд, а й зручність використання сайту, розміщення компонентів.
Сайт набуває зовнішнього вигляду, свого стилю та впізнаваності. Його дизайн буде популярний роки, що дозволить компанії розвиватися та бути актуальною.
Розробка структури магазину запчастин
Продумується структура, розробляються каталоги, фільтри, картки товарів. Створення структури – одне з основних завдань. Вона визначає функціонал сайту магазину автозапчастин та дозволяє зробити його зручним та практичним.
Створюється дерево сайту, його повна архітектура.
Розробка Front-end та Back-end
Програмісти, спираючись на дизайн та структуру, пишуть код, створюють компоненти та роблять їх робітниками. Об'єднують все в одну систему та збирають повністю готовий до роботи сайт.
Відбувається створення інтернет магазину автозапчастин технічно, підбирається стек технологій та проводяться всі інтеграції та налаштування.
Запуск та тестування ресурсу
Після розробки сайт детально тестується, імітується діяльність користувачів, код перевіряється на наявність помилок, тестується система безпеки та навантаження.
Після успішних тестів відбувається відкриття власного інтернет-магазину авто запчастин. Ми допомагаємо поставити сайт на хостинг, підключаємо домен, надаємо гарантійну технічну підтримку, допомагаємо у просуванні. Також надаємо послуги повного технічного забезпечення інтернет-ресурсу.
2000+ успішних проектів у IT

Останні 
проекти

За 21 рік ми набули крутого досвіду і краще за інших знаємо, на чому фокусуватися, як не допустити фатальних помилок і як визначити маршрут та інструменти для руху вперед
faq
FAQ

Часто
ЗАДАНІ
питання

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Вартість розробки інтернет-магазину автозапчастин

Розцінки на створення інтернет-магазину з продажу автозапчастин можуть сильно відрізнятися. Вартість розраховується окремо для кожного проекту, вона залежить від:

  • дизайну;
  • кількості товарів;
  • кількості фахівців;
  • часу, необхідного на роботу;
  • використовуваних технологій.

Якщо інтернет-магазин автозапчастин необхідно відкрити швидко, а ваш бюджет обмежений – Ви можете використати шаблонні рішення. Такий сайт стане цілком робочим інструментом для залучення покупців. Працюючи в межах одного регіону, ви зможете отримувати стабільний потік покупців із мережі.

Якщо ж ви хочете зайнятися онлайн-продажами на території всієї України або навіть кількох країн, буде потрібно індивідуальний проект. Вкласти в розробку доведеться більше, але результат вас вразить. Конверсія такого сайту в кілька разів вища, а отже залучений трафік дасть більше прибутку. Унікальний дизайн формує імідж компанії та виділяє її на тлі сотень конкурентів.

Що отримує клієнт

Для створення ефективного інтернет-магазину автозапчастин під ключ потрібна команда професіоналів. Фахівці мають якнайкраще провести кожен етап, щоб проект приносив прибуток навіть в умовах високої конкуренції.

В результаті ви отримуєте готовий інструмент для продажу. Сайт із підключенням постачальників, який у перші дні після запуску вже здатний отримувати клієнтів:

  • налаштований для роботи з маркетинговими інструментами;
  • має фірмовий стиль;
  • зручний та інтуїтивно зрозумілий для клієнта;
  • простий в адмініструванні.

Такий ресурс вже налаштований для пошукового просування: коректно індексуються, немає дублів, контент оптимізовано для пошукових систем. У ньому підключені сервіси збору статистики та наскрізна аналітика, щоб отримувати дані про активність користувачів та ефективність маркетингових інструментів.

Ви можете дізнатися більше про умови розробки, замовивши безкоштовну консультацію наших фахівців. Щоб побачити приклади індивідуальних інтернет-магазинів, можете перейти до нашого портфоліо. Ви побачите, що наші сайти не просто працюють, а дають результат.

 

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором