Просування сайту готелю

Просування сайту готелю
bg image

Розкрутка готельного бізнесу

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Для готельної індустрії Інтернет є важливим каналом маркетингових комунікацій, ймовірно, найважливішим з точки зору залучення клієнтів, оскільки, як показують багато досліджень та аналіз, в середньому 70% бронювань більшості готелів надходять через Інтернет.  Просування сайту готелю допоможе не залишитися без постояльців будь-якої пори року, налагодивши стабільний потік заявок із мережі.

 

image

Замовити просування сайту готелю та готелю

Ключ до успіху в індустрії гостинності - продумана стратегія просування готелю. Сайт має бути адаптованим до характеру об'єкта та потенційних гостей. Визначення цільової групи – це перший етап маркетингової діяльності у готельному бізнесі.

У нас seo-просування сайту готелю починається ще з моменту його розробки. Фахівці Wezom ще створюючи сайт, вже проводять первинну пошукову оптимізацію, що дозволяє значно прискорити процес просування. Але це не означає, що ми вміємо просувати лише власні сайти. У нас у портфоліо ви зможете знайти не один десяток клієнтів, які прийшли з готовими ресурсами та підвищили їхню ефективність у кілька разів.

 
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Особливості просування сайту готелю

Головна особливість розкрутки сайту готелю полягає в тому, що досить часто потрібно доопрацьовувати графічний контент та оформлення. Відвідувачі сайту хочуть отримати максимум інформації про готель, перш ніж забронювати номер. Тому на сайті слід розмістити якнайбільше фото номерів з різних ракурсів. Ідеально, якщо до кожного типу номера буде додана окрема фотогалерея.

Для зручності користувача важливо розповісти про планування будівлі. Для цього часто додають мапу кожного поверху, де зображено вільні номери. Нерідко мапа виконана у вигляді інтерактивної 3D-моделі.

Етапи просування:

Існує низка особливостей просування сайтів готелів, які впливають й на послідовність робіт. Розглянемо основні етапи:

  1. Аналіз. Комплексне дослідження основних учасників ринку у вашому регіоні та складання портрета потенційного клієнта. Це дозволяє визначити найефективніші способи взаємодії з ЦА та позиціювання.
  2. Формування стратегії. Формуються конкретні вимірні бізнес-цілі підприємства та строки, протягом яких їх необхідно досягти. На основі цілей створюють довгострокову маркетингову стратегію, а також детальніший план поетапного просування.
  3. Збирання семантичного ядра. SEO-фахівці розширюють кількість ключових слів на сайті, щоб охопити максимум цільових користувачів. Семантичне ядро ​​доповнюється будь-якими запитами користувача, відповідь на які користувачі зможуть знайти на вашому сайті.
  4. Технічна оптимізація. Виправляються недоробки сайту, залишені розробниками або через CMS.
  5. Наповнення. Контент сайту включає текст, зображення та відео, які будуть опубліковані. Завдання спеціалістів – не лише забезпечити унікальний релевантний текст на сторінках, а й додати графічні елементи скрізь, де це доречно.
  6. Нарощування маси посилань. Посилальна маса для сайту готелів – один з найважливіших факторів ранжирування. Тому необхідно забезпечити органічне нарощування зовнішніх посилань протягом усього просування.

Варто пам'ятати, що сфері готельного бізнесу дуже важливими є соціальні докази. Позитивний досвід колишніх гостей вселяє довіру тим, хто тільки планує скористатися вашими послугами. А тому слід насамперед налаштувати отримання зворотного зв'язку від клієнтів, ви можете мотивувати їх залишити відгук в обмін на знижки або невеликі подарунки.

Вартість та строки

Варто розуміти, що для ефективного розкручування сайту готелю слід безперервно займатися покращенням його роботи. Основну масу робіт, як технічна оптимізація чи збирання СЯ, фахівці виконують протягом кількох місяців, але це не означає, що сайт не потрібно розвивати. Слід регулярно нарощувати профіль, актуалізувати інформацію, крім того, великим бонусом буде активність у соцмережах та публікації інформаційного контенту.

Вартість робіт розраховується після оцінки робіт фахівцями. Визначити її до того, як ресурс пройшов комплексний аудит можна лише приблизно. Якщо ви хочете дізнатися прогнозований бюджет на просування власного сайту, зверніться до наших менеджерів за номером, який бачите на сайті.

Результати розкрутки сайту готелю в інтернеті

Просування сайтів готелів дозволяє значно підвищити позиції в регіонах, де ви надаєте послуги. Таким чином, під час пошуку готелю у вашому місті потенційний постоялець швидше за все знайде саме вас.

Також завдяки розкрутці ви отримуєте цільові переходи з пошуку, розширюючи СЯ, у тому числі за інформаційними та низькочастотними ключами.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.