MAKiNTOUR: кейс SEO-просування сайту туристичної компанії

SEO
Усунення технічних проблем та грамотна оптимізація дозволили збільшити трафік на сайт у 7,4 раза.
Анамнез
MAKiNTOUR

Туристична компанія MAKiNTOUR вже майже 15 років надає високоякісні туристичні послуги на українському ринку. Серед її пропозицій – організація турів до всіх куточків земної кулі, замовлення авіаквитків, бронювання готелів, круїзів. За роки роботи компанія стала символом якості, професіоналізму та надійності. Команда професіоналів гарантує турботу про кожного туриста, вислуховуючи та розуміючи їхні потреби. Компанія дотримується кредо «МАКСимум ІНновацій у ТУРизмі», регулярно впроваджує нововведення. Якість наданих послуг перевершує всі очікування туристів.

Цілі та завдання

Виведення сайту в топ видачі за пріоритетними ключами, стабільний приплив трафіку на сайт.

Стратегія

01/
Технічна оптимізація
02/
Оновлення структури сайту
03/
Контентна оптимізація
04/
Зовнішнє просування

Хід робіт

01/
Усунули технічні недоробки
Однією з головних проблем нашого клієнта при зверненні до нас було зараження вірусом. Це призвело до падіння видимості у пошуку та різкого зниження трафіку. Насамперед наші фахівці зайнялися розв'язанням цієї проблеми. Вони видалили вірус, налаштували редиректи, перевірили структуру URL, видалили дублі сторінок, виправили помилки у вебмайстрах.
02/
Склали семантичне ядро ​​та наповнили сайт релевантним контентом
Далі з урахуванням аналізу тематичної ніші та конкурентів було підібрано ключові запити, серед яких були високо-, середньо- та низькочастотні. На основі зібраної семантики було розроблено структуру сайту, де встановлено логіку взаємозв'язків між розділами, сторінками та елементами. У роботі враховувалися функціональність проєкту та легкість сприйняття користувачем. Потім було сформовано завдання для копірайтерів, підготовлено якісні тексти для сторінок.
03/
Реалізували стратегію зовнішньої оптимізації
Щоб досягти покращення видимості сайту у пошуку, наші фахівці працювали над збільшенням числа авторитетних посилань на зовнішніх ресурсах. Ми намагалися послідовно і поступово нарощувати масу посилань, щоб уникнути можливих санкцій від пошукових систем і забезпечити природне зростання трафіку.
Коментар від фахівця
Шепель Євгеній
SEO Team Lead
Ми сконцентрували свою увагу на двох напрямках — усунули всі технічні проблеми, щоб нічого не заважало просуванню проєкту, і наповнили сайт новим релевантним контентом. У процесі роботи ми регулярно стежили за показниками проєкту, оцінювали якісні зміни та коригували свою роботу. Усі дані про хід просування вебресурсу були доступні нашому клієнту у персональному кабінеті.

Результати

PC image
PC image
PC image
Results
РЕЗУЛЬТАТИ
Збільшилася кількість запитів у ТОП Google
Результатом нашої роботи стало зростання кількості ключових запитів у пошуковій видачі. У ТОП-3 Google знаходилося 686 ключів (+676 запитів), у ТОП-10 стало 1791 (+1715 ключів), у ТОП-30 виведено 3182 ключі (+2537 запитів).
Виріс трафік на сайт
За 11 місяців роботи над проєктом відвідуваність вебресурсу збільшилася на 639 % і склала 84758 відвідувачів на місяць з пошукової системи Google.
Бажаєте такий же кейс?
Розробимо план зростання трафіку та заявок для вашого бізнесу.
Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.