Створення сайту для готелю

Створення сайту для готелю
bg image

Сайт готелю - конкурентна перевага

Всі ми звикли шукати інформацію саме через інтернет. Клієнти готелю – не виняток. Без свого сайту ваш готель просто невидимий для величезного сегмента потенційних постояльців. Щоб виправити це знадобиться якісна технологія. Під час створення сайту для готелю слід врахувати не лише сучасні норми оформлення та необхідний функціонал, а й особливості цільової аудиторії сайту.

image

Як замовити розробку сайту для готелю?

Створення сайту для готелю потребує не лише кваліфікованих технічних навичок від розробників. Не менш важливо – розуміння маркетингу, оскільки потрібно заздалегідь визначити, для кого створюється сайт, як він буде залучати клієнтів, у чому його переваги та інше.

Ми вже не раз займалися розробкою сайтів готелів, щоразу нашим фахівцям вдавалося перевершити очікування клієнта, адже сайт виявлявся набагато кориснішим, ніж цього очікував клієнт. Тому, якщо ви хочете дізнатися більше про розробку або замовити сайт – зв'яжіться з нами, ми зможемо допомогти.

Ми допоможемо вам

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

ЕКОНОМИТИ ЧАС ТА ГРОШІ

Надання інформації вашим клієнтам потребує часу, будь то телефоном, віч-на-віч, у брошурі або в електронному листі. Сайт надасть всю необхідну інформацію миттєво та без вашої участі заощаджуючи час.

ПІДВИЩИТИ КРЕДИТ ДОВІРИ

Маючи добре структурований сайт, ви можете сприяти миттєвій довірі ваших потенційних клієнтів, надавши їм усі докази реальності та серйозності вашої пропозиції.

ЗАЛУЧАТИ КЛІЄНТІВ

Сайт надає можливість залучати більше потенційних клієнтів за допомогою створення акцій, програм лояльності, що є дуже ефективним інструментом реклами та продажу.

РОЗШИРИТИ КЛІЄНТСЬКУ БАЗУ

Забезпечення доступності ваших товарів та послуг для ширшої аудиторії без збільшення витрат. Ви можете локалізувати сайт спеціально для різних географічних ринків та клієнтів із будь-якої локації з доступом до Інтернету.

ЗБИРАТИ ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Збір та аналіз інформації по каналах зворотного зв'язку дозволяє більш точно визначити властивості цільової аудиторії, «портрет» клієнта, його інтереси, бажання та потреби.

БУТИ ДОСТУПНИМ

Ваш сайт доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Коли ви не можете відповісти на дзвінок, ви можете бути впевнені, що ваш сайт є доступним для відповіді на запитання ваших клієнтів.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Що входить до створення сайту для готелю

Щоб у результаті ресурс був справді корисним для бізнесу, потрібна якісна розробка. Створення сайтів для готелів у Wezom відбувається за наступним планом:

  1. Передпроектні дослідження. Один з найважливіших етапів, оскільки від нього залежить успішність усієї подальшої роботи. Аналітики вивчають особливості підприємства замовника, його клієнтів та сегменти ринку, на які він хоче вийти, а також складають список основних конкурентів та збирають дані про них. На основі досліджень формується основна стратегія розвитку бізнесу в Інтернеті.
  2. Проектування. Від цього аспекту залежить якість комунікації між виконавцем та замовником. Під час проектування створюється прототип майбутнього ресурсу, де наочно продемонстровано схему інтерфейсу сторінок та логіку роботи сайту.
  3. Дизайн. Від якості дизайну залежить, яке перше враження справить сайт на відвідувача. Необхідно забезпечити не лише привабливий вигляд, а вигідно виділити сайт на тлі конкурентів. Однак варто пам'ятати й про те, що швидкість завантаження сторінок важлива не менше. Тому не можна перевантажувати ресурс «важкими» елементами.
  4. Верстка та програмування. По суті цей етап і є створенням сайту. Завдання попередніх стадій полягало в тому, щоб у результаті розробники створили сайт таким, який виконуватиме бізнес-цілі, а не просто працювати.
  5. Підготовка до просування. Важливо заздалегідь врахувати фактори ранжирування пошукових систем, щоб заощадити час на пошукове просування сайту. Також на сайті підключають системи збирання статистики, які дозволять відстежувати ефективність роботи всіх інструментів інтернет-маркетингу.
  6. Тестування. Завдання тестувальників – виявити будь-які програмні помилки в проекті. Якщо сайт десь працює некоректно, це швидко виправляють. Після того, як тестування показало, що ресурс готовий до роботи, його розміщують на сервері. Цей етап є гарантією якості роботи усієї команди розробників.
  7. Техпідтримка. Протягом декількох місяців після розробки (залежно від умов договору) ми забезпечуємо безплатний супровід. У завдання фахівців техпідтримки входить безпека сайту та коректність роботи всіх його елементів.

Вартість створення сайту готелю

Розраховується вартість розробки сайтів для готелів індивідуально. Тому визначити її можна лише після того, як буде сформовано та погоджено перелік робіт. Ви можете попередньо розрахувати бюджет для власного ресурсу, звернувшись до наших спеціалістів за телефоном, який ви бачите на сайті.

Результат розробки – зручний інструмент для залучення клієнтів, спілкування з ЦА та формування іміджу готелю. Також веб-ресурс дозволяє самостійно проводити маркетингові дослідження, вивчаючи дані з поведінки відвідувачів, отримані за допомогою сервісів аналітики.

Відгуки клієнтів

Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations Dalnoboy
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Що має бути на сайті готелю?
Створюючи сайт для готелю, необхідно врахувати не лише сучасні норми дизайну та необхідний функціонал, але й особливості цільової аудиторії майбутнього ресурсу. Тому до розробки сайту готелю залучаються не лише програмісти, а й маркетологи. Їхнє завдання - з'ясувати цільову аудиторію, як він залучатиме клієнтів, у чому його перевага та інше. Від цього залежатиме успішність проекту.

02.
Скільки коштує зробити сайт для готелю?
Фіксованої вартості розробки не існує, адже на фінальну ціну продукту впливає ціла низка факторів. При цьому більша частина вартості створення сайту припадає на технічну реалізацію проекту. Сама ж розробка ділиться на кілька етапів, складність яких впливає на загальну вартість. Створення сайту готелю коштує не дешево, але це ефективна інвестиція в бізнес, яка швидко окупить себе.

03.
Чому варто звернутися до WEZOM?
Розробка сайту готелю може виявитися як легкою, так і складною, адже все залежить від виконавця. Аби отримати розробку вчасно та у потрібному вигляді – звертайтеся до WEZOM, компанії з 20 роками досвіду роботи на ринку IT-розробок. До її штату входять програмісти, дизайнери, маркетологи – всі, хто дає змогу створювати успішні проекти. З кейсами виконаних робіт можна ознайомитись на сайті WEZOM.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.