Створення сайту стоматології

Створення сайту стоматології
bg image

Сучасний сайт стоматологічної клініки

Сайт для бізнесу дозволяє в рази покращити сервіс та стати ближчим до власних клієнтів. Більшість приватних медичних організацій власний веб-ресурс давно став невіддільною частиною бізнесу. Стоматологічні клініки – не виняток, створення сайту для стоматології в рази підвищує ефективність клієнтського сервісу та маркетингу.

Розробка сайту стоматології – складний багатоетапний проект, де ефективність залежить від усіх учасників розробки, у тому числі від вас. Якщо ви хочете результативний сайт й готові докласти зусиль: регулярно виходити на зв'язок, швидко узгоджувати роботи, допомагати нам консультаціями про власне підприємство, то наші фахівці точно зможуть розробити ефективний веб-ресурс для вашої стоматології.

Ми допоможемо вам

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

ЕКОНОМИТИ ЧАС ТА ГРОШІ

Надання інформації вашим клієнтам потребує часу, будь то телефоном, віч-на-віч, у брошурі або в електронному листі. Інтернет-магазин надасть всю необхідну інформацію миттєво та без вашої участі, заощаджуючи вам час.

ПІДВИЩИТИ КРЕДИТ ДОВІРИ

Маючи добре структурований каталог інтернет магазину, ви можете сприяти миттєвій довірі ваших потенційних клієнтів, надавши їм усі докази реальності та серйозності вашої пропозиції.

ЗАЛУЧАТИ ПАРТНЕРІВ

Інтернет-магазин дає можливість залучати партнерів для реалізації товарів за допомогою створення партнерських програм, що є дуже ефективним інструментом реклами та продажів.

РОЗШИРИТИ КЛІЄНТСЬКУ БАЗУ

Забезпечення доступності ваших товарів для широкої аудиторії без збільшення витрат. Ви можете локалізувати інтернет-магазин спеціально для різних географічних ринків та клієнтів із будь-якої локації з доступом до Інтернету.

ЗБИРАТИ ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Збирання та аналіз інформації по каналах зворотного зв'язку дозволяє точніше визначити властивості цільової аудиторії, «портрет» клієнта, його інтереси, бажання та потреби.

БУТИ ДОСТУПНИМ

Ваш інтернет-магазин доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Коли ви не можете відповісти на дзвінок, ви можете бути впевнені, що ваш сайт є доступним для відповіді на запитання ваших клієнтів.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Особливості сайту стоматологи

Під час створення сайту стоматології важливо приділити особливу увагу наступним аспектам:

 • юзабіліті;
 • контент;
 • дизайн;
 • зручність навігації.

Важливо, щоб інформація, яку ви розміщуєте на сайті, була цілком зрозуміла вашим клієнтам. Якщо ваші спеціалісти легко орієнтуються у тексті, де повно медичних термінів або, можливо, професійного жаргону, то для читача без медичної освіти значна частина контенту залишиться загадкою. Те саме стосується структури ресурсу. Важливо зробити її простою для клієнта, а не лікаря.

Тому особливу увагу під час розробки слід приділити вивченню цільової аудиторії. До початку розробки аналітики виділяють основний сегмент ваших клієнтів і складають портрет споживача, де максимально докладно описані не лише загальні дані (стаття, вік, дохід), але і вказуються основні болі та потреби.

Етапи розробки

Розробка сайтів для стоматології складається з наступних етапів:

 1. Збирання даних. Один з найважливіших аспектів робіт, крім аналізу ЦА, фахівці вивчають динаміку попиту на послуги, а також основних конкурентів. Отримана інформація необхідна для того, щоб сформувати позиціювання ресурсу на основі конкурентних переваг.
 2. Проектування. На даному етапі створюється модель майбутнього сайту, де схематично сформовано структуру кожного типу сторінок, а також внутрішню перелінковку. Даний етап дозволяє заздалегідь обговорити та внести більшу частину правок до проекту, сформувати єдине бачення кінцевого результату у замовника та всіх учасників команди розробки.
 3. Замальовка дизайну. Дизайнер формує інтерфейс користувача та оформлення ресурсу. Від привабливості дизайну залежить перше враження відвідувача, чи залишиться він на сайті, від зручності залежить досвід користувача – чи повернеться він до вас.
 4. Програмування. Фахівці продумують логіку роботи ресурсу та втілюють її в життя. Крім коректної роботи функціонала, важливо також підвищити швидкість завантаження та адаптувати сайт для мобільних користувачів.
 5. Підготовка до просування. Розробники прагнуть максимально спростити використання маркетингових інструментів. Для цього вони проводять первинну пошукову оптимізацію, а також підключають послуги збору статистики та аналітики.
 6. Тестування сайту. Фахівці перевіряють, чи коректно працює сайт. Для цього тестують форми захоплення, досліджують працездатність функціонала, верстку, переглядають ресурс із різних пристроїв.
 7. Супровід. Технічна підтримка та програмне доопрацювання ресурсу після його запуску.

Над такими ресурсами працює ціла команда розробників, кожен з учасників якої відповідає за різні аспекти робіт і найсильніший у цьому напрямі. Це дозволяє не лише заощадити час, одночасно виконуючи кілька завдань, але й отримати максимальну якість програмного продукту.

Вартість розробки

Ціна на створення сайтів для стоматології формується виходячи з індивідуальних потреб клініки: геолокація та ін. особливості ЦА, рівень конкуренції в сегменті ринку та інше.

Дізнатися про вартість розробки сайтів для стоматології ви можете звернувшись до наших фахівців. Для цього просто залиште заявку або виберіть зручний для вас канал комунікації, щоб зв'язатися з нами самостійно.

Відгуки клієнтів

Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.