0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Створення медичних сайтів

Wezom пропонує індивідуальний підхід до розробки сайтів для клінік, лікарень, лікарів, UI/UX, унікальний дизайн із використанням сучасних веб-технологій.

Унікальний медичний ресурс

Розробку медичних сайтів часто відносять до окремого виду створення сайтів, оскільки вона має низку особливостей, про які ми розповімо далі. Насамперед такі сайти надають інформацію, від якої може залежати здоров'я користувачів. А тому будь-який контент та рекомендації, які на ньому публікуються, повинен або створювати сертифікований фахівець або керувати процесом.

Розробка сайтів для клінік та медичних компаній

Створення сайтів для медичних організацій потребує постійної комунікації між замовником та виконавцем. Завдання розробників – зробити сайт привабливим для користувача, настроїти канали трафіку. Власник сайту повинен вчасно надавати необхідну інформацію та затверджувати завдання, щоб уникнути зайвих витрат і пауз у роботах.

 
ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Яким має бути сайт медичного закладу

При створенні сайту для медичного центру будь-які помилки та недоробки просто неприпустимі. Важливо забезпечити для користувача зручну навігацію та інтерфейс, щоб він міг легко знайти інформацію, яка його цікавить.

Медичний сайт виконує кілька важливих функцій:

  1. Служить засобом комунікації з відвідувачами. Насамперед сайт – це спосіб спілкування. Його легко знайти і на ньому ви можете розміщувати інформацію про власну установу та послуги. За його допомогою клієнтам набагато простіше зв'язатися з вами.
  2. Виступає джерелом клієнтів. Інтернет-маркетинг – один із найбільш ефективних інструментів для залучення клієнтів. Але щоб використовувати його, потрібний web-ресурс. Завдяки сайту ви зможете знаходити клієнтів серед користувачів пошукових систем, соцмереж та інших сайтів.
  3. Формує імідж закладу. Щоб викликати бажання співпрацювати, необхідно справити гарне перше враження. Сайт може сприяти цьому, якщо він розроблений професійно. Особливо важливим є дизайн ресурсу, для того, щоб оформлення стало однією з переваг компанії, його розробляють з нуля, з урахуванням бізнес-цілей компанії.
  4. Дозволяє отримувати зворотний зв'язок та збирати статистичні дані. Також є важлива можливість, яку отримує будь-який бізнес після розробки сайту. Завдяки системам аналітики ви можете відслідковувати зміни поведінкових факторів, проводити A/B-тести, а також відстежувати ефективність різних каналів трафіку.

Щоб досягти цього, на кожному етапі роботи над проектом необхідно підключати фахівців, які відповідають за різні аспекти робіт.

Етапи розробки сайту

При створенні медичних сайтів дуже важливою є налагоджена комунікація на кожному етапі робіт. Розробка web сайту – це спільна робота як виконавців, а й замовників. Тільки в цьому випадку результат буде справді якісним. Розглянемо основні етапи:

  1. Предпроектний аналіз. Збір даних про сегмент ЦА, на який буде розрахований сайт, а також про непрямих і прямих конкурентів: їх методи роботи, особливості ресурсів тощо.
  2. Створення прототипу. Фахівці створюють макет ресурсу, за допомогою якого краще зрозуміти логіку його роботи та особливості інтерфейсу різних типів сторінок. Чим складніший ресурс, тим важливішу роль виконує прототипування.
  3. Розробка дизайну. Дизайнери малюють зовнішній вигляд кожної сторінки сайту, після чого передають готові макети в роботу верстальникам. Важливо, щоб оформлення було доречним, привабливим та спрощує роботу з ресурсом.
  4. Програмна частина. Програмісти забезпечують back-end ресурсу. Від них залежить не лише коректна робота всього функціоналу, а й швидкість, з якою сторінки завантажуються. Важливо оптимізувати ресурс таким чином, щоб користувачеві доводилося чекати якомога менше завантаження.
  5. Наповнення. Створювати контент для мед. Тематика може не кожен. Найкраще писати тексти самостійно або довірити їх комусь із співробітників із необхідною освітою. Якщо ж у вас немає такої можливості, то краще вибрати професійного копірайтера, у якого вже був подібний досвід роботи, а також ретельно перевіряти будь-який текст на сайті.

Після того, як сайт готовий, його супроводжують спеціалісти техпідтримки. Вони навчають замовника адмініструванню, а також забезпечують захист ресурсу від шкідливих програм.

Вартість розробки

Бюджет на створення сайту медичного центру можна визначити після того, як буде відомий обсяг робіт на кожному з етапів, використовувані технології та кількість фахівців, задіяних у розробці.

Але попередньо оцінити розробку сайту клініки можна звернувшись за допомогою до проект-менеджера. Наші спеціалісти на зв'язку в будь-який робочий день, вони зможуть допомогти вам в оцінці робіт та проконсультувати з будь-якого питання, пов'язаного з розробкою.

Результати розробки медичних сайтів в інтернеті

Після створення сайту медичної тематики ви отримуєте універсальний інструмент для роботи з клієнтами, а також із тими, хто зацікавлений у ваших послугах. Ресурс стає не лише вашою візитною карткою в інтернеті, а інструментом для бізнесу.

Також наші фахівці забезпечують SEO на етапі розробки, підключають системи аналітики та сервіси для збору статистики. Тому сайт вже готовий до просування, тому вам не доведеться довго чекати на перші ліди, які принесе сайт.

Переваги співпраці з Wezom

У нас ви можете замовити створення медичного сайту не лише для аудиторії в Україні та будь-якому її регіоні, а й інших країн. Наші розробники – це злагоджені команди професіоналів, кожен із яких не боїться братися за складні проекти.

У нашому портфоліо вВи зможете знайти чимало ресурсів для медичних організацій. Кожен із них виконаний на найвищому рівні та є важливим інструментом для бізнесу замовника.

 

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором