Створення медичних сайтів

Створення медичних сайтів
bg image

Унікальний медичний ресурс

Розробку медичних сайтів часто відносять до окремого виду створення сайтів, оскільки вона має низку особливостей, про які ми розповімо далі. Насамперед такі сайти надають інформацію, від якої може залежати здоров'я користувачів. А тому будь-який контент та рекомендації, які на ньому публікуються, має або створювати сертифікований фахівець або ж керувати процесом.

Створення сайтів для медичних організацій потребує постійної комунікації між замовником та виконавцем. Завдання розробників – зробити сайт привабливим для користувача, налаштувати канали трафіку. Власник сайту має вчасно надавати необхідну інформацію та затверджувати завдання, щоб уникнути зайвих витрат та пауз у роботах.

Розробка сайтів для клінік та медичних компаній

Результати розробки медичних сайтів в інтернеті

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

ЕКОНОМИТИ ЧАС ТА ГРОШІ

Надання інформації вашим клієнтам потребує часу, будь то телефоном, віч-на-віч, у брошурі або в електронному листі. Сайт надасть всю необхідну інформацію миттєво та без вашої участі, заощаджуючи ваш час.

ПІДВИЩИТИ КРЕДИТ ДОВІРИ

Маючи добре структурований сайт, ви можете сприяти миттєвій довірі ваших потенційних клієнтів, надавши їм усі докази реальності та серйозності вашої пропозиції.

ЗАЛУЧАТИ КЛІЄНТІВ

Сайт надає можливість залучати більше потенційних клієнтів за допомогою створення акцій, програм лояльності, що є дуже ефективним інструментом реклами та продажу.

РОЗШИРИТИ КЛІЄНТСЬКУ БАЗУ

Забезпечення доступності ваших товарів та послуг для ширшої аудиторії без збільшення витрат. Ви можете локалізувати сайт спеціально для різних географічних ринків та клієнтів із будь-якої локації з доступом до Інтернету.

ЗБИРАТИ ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Збирання та аналіз інформації каналами зворотного зв'язку дозволяє точніше визначити властивості цільової аудиторії, «портрет» клієнта, його інтереси, бажання та потреби.

БУТИ ДОСТУПНИМ

Ваш сайт доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Коли ви не можете відповісти на дзвінок, ви можете бути впевнені, що ваш сайт є доступним для відповіді на запитання ваших клієнтів.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Яким має бути сайт медичного закладу

При створенні сайту для медичного центру будь-які помилки та недоробки є просто неприпустимими. Важливо забезпечити для користувача зручну навігацію та інтерфейс, щоб він міг легко знайти інформацію, яка його цікавить.

Медичний сайт виконує кілька важливих функцій:

  1. Виступає засобом комунікації з відвідувачами. Насамперед сайт – це спосіб спілкування. Його легко знайти й на ньому ви можете розміщувати інформацію про власну установу та послуги. За його допомогою клієнтам набагато простіше зв'язатися з вами.
  2. Стає джерелом клієнтів. Інтернет-маркетинг – один із найефективніших інструментів для залучення клієнтів. Але щоб використовувати його, потрібний web-ресурс. Завдяки сайту ви зможете знаходити клієнтів серед користувачів пошукових систем, соцмереж та інших сайтів.
  3. Формує імідж закладу. Щоб викликати бажання співпрацювати, необхідно справити гарне перше враження. Сайт може сприяти цьому, якщо він розроблений професійно. Особливо важливим є дизайн ресурсу, для того, щоб оформлення стало однією з переваг компанії, його розробляють з нуля, з урахуванням бізнес-цілей компанії.
  4. Дозволяє отримувати зворотний зв'язок та збирати статистичні дані. Також є важлива можливість, яку отримує будь-який бізнес після розробки сайту. Завдяки системам аналітики ви можете відстежувати зміни поведінкових факторів, проводити A/B-тести, а також відстежувати ефективність різних каналів трафіку.

Щоб досягти цього, на кожному етапі роботи над проектом необхідно підключати фахівців, які відповідають за різні аспекти робіт.

Етапи розробки сайту

Під час створення медичних сайтів дуже важливою є налагоджена комунікація на кожному етапі робіт. Розробка web сайту – це спільна робота як виконавців, так і замовників. Лише в цьому випадку результат буде справді якісним. Розглянемо основні етапи:

  1. Передпроектний аналіз. Збір даних про сегмент ЦА, на який буде розрахований сайт, а також про непрямих і прямих конкурентів: їх методи роботи, особливості ресурсів тощо.
  2. Створення прототипу. Фахівці створюють макет ресурсу, за допомогою якого краще зрозуміти логіку його роботи та особливості інтерфейсу різних типів сторінок. Чим складніший ресурс, тим важливішу роль виконує прототипування.
  3. Розробка дизайну. Дизайнери малюють зовнішній вигляд кожної сторінки сайту, після чого передають готові макети в роботу верстальникам. Важливо, щоб оформлення було доречним, привабливим та спрощувало роботу з ресурсом.
  4. Програмна частина. Програмісти забезпечують back-end ресурсу. Від них залежить не лише коректна робота всього функціоналу, а й швидкість, з якою сторінки завантажуються. Важливо оптимізувати ресурс таким чином, щоб користувачеві доводилося чекати якомога менше завантаження.
  5. Наповнення. Створювати контент на медичну тематику може не кожен. Найкраще писати тексти самостійно або довірити їх комусь зі співробітників із необхідною освітою. Якщо ж ви не маєте такої можливості, то краще обрати професійного копірайтера, у якого вже був подібний досвід роботи, а також ретельно перевіряти будь-який текст на сайті.

Після того, як сайт готовий, його супроводжують спеціалісти техпідтримки. Вони навчають замовника адмініструванню, а також забезпечують захист ресурсу від шкідливих програм.

 

Відгуки клієнтів

Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations Dalnoboy
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Навіщо потрібний медичний сайт?
В ідеалі сайт вирішує одразу кілька проблем медичного закладу. По-перше, це один з найефективніших інструментів для залучення нових клієнтів. Також він виступає засобом зв'язку з наявними пацієнтами. Крім того, власний ресурс формує імідж установи, дозволяє отримувати зворотний зв'язок та збирати статистичні дані. Все це легко виконати, якщо сайт розроблять професіонали.

02.
Скільки часу знадобиться на створення та розробку медичного сайту?
Створення медичного сайту – це індивідуальний проект. Тому час, необхідний для його реалізації, стане відомим після обговорення цілей, завдань та шляхів розробки проекту. При цьому навіть під час розробки попередні терміни можуть змінюватися через редагування та додаткові завдання. Також на швидкість створення впливає досвід та чисельність команди розробників.

03.
Скільки коштує розробка медичного сайту?
Бюджет на розробку медичного сайту можна визначити після того, як стане зрозумілим обсяг робіт на кожному з етапів, використані технології та кількість фахівців, залучених до розробки проекту. Попередню ціну розробки медичного сайту можна дізнатися звернувшись до проект-менеджера. Наші фахівці на зв'язку щодня по буднях, й охоче дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.