Створення інтернет-магазину квітів

Створення інтернет-магазину квітів
bg image

Онлайн магазин квітів - джерело продажів

Існує два основних типи інтернет-магазинів квітів. Перший тип: сайт створюється для бізнесу, що вже працює, і виступає додатковим джерелом продажів. Другий – створення інтернет-магазину квітів відбувається з нуля, а онлайн-продаж з сайту стає основним джерелом клієнтів для майбутнього підприємства.

Інтернет-ресурс для продажу квітів необхідно створювати під налагоджені бізнес-процеси, врахувати фірмовий стиль, асортимент, особливості ЦА, що вже сформувалася, і тих сегментів ринку, на які ви хочете вийти завдяки сайту. Тому фахівці насамперед проводять SWOT-аналіз самого підприємства.

Перед створенням інтернет-магазинів кольорів слід сформувати бізнес-цілі, створити довгострокову стратегію розвитку підприємства, а також виконати ретельні дослідження ніші. По суті, ви будуєте підприємство, а тому слід ретельно "перевірити землю" для його фундаменту.

Ми допоможемо вам

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

ЕКОНОМИТИ ЧАС ТА ГРОШІ

Надання інформації вашим клієнтам потребує часу, будь то телефоном, віч-на-віч, у брошурі або в електронному листі. Інтернет-магазин надасть всю необхідну інформацію миттєво та без вашої участі, заощаджуючи вам час.

ПІДВИЩИТИ КРЕДИТ ДОВІРИ

Маючи добре структурований каталог інтернет-магазину, ви можете сприяти миттєвій довірі ваших потенційних клієнтів, надавши їм усі докази реальності та серйозності вашої пропозиції.

ЗАЛУЧАТИ ПАРТНЕРІВ

Інтернет-магазин надає можливість залучати партнерів для реалізації товарів за допомогою створення партнерських програм, що є дуже ефективним інструментом реклами та продажів.

РОЗШИРИТИ КЛІЄНТСЬКУ БАЗУ

Забезпечення доступності ваших товарів для широкої аудиторії без збільшення витрат. Ви можете локалізувати інтернет-магазин спеціально для різних географічних ринків та клієнтів із будь-якого місця з доступом до Інтернету.

ЗБИРАТИ ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Збирання та аналіз інформації по каналах зворотного зв'язку дозволяє точніше визначити властивості цільової аудиторії, «портрет» клієнта, його інтереси, бажання та потреби.

БУТИ ДОСТУПНИМ

Ваш інтернет-магазин доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Коли ви не можете відповісти на дзвінок, ви можете бути впевнені, що ваш сайт є доступним для відповіді на запитання ваших клієнтів.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Основні етапи розробки інтернет-магазину квітів

Розробка інтернет-магазину квітів містить кілька масштабних етапів робіт, список завдань у кожній з них формується індивідуально. Розглянемо основні кроки розробки:

 1. Обговорення. Замовник пояснює, який саме сайт йому потрібен, необхідний функціонал та інші вимоги.
 2. Дослідження. Виконавець вивчає потенційних клієнтів квіткового магазину, основних конкурентів, а також саме підприємство.
 3. Проектування. На основі бізнес-ідеї замовника та інформації, отриманої під час маркетингових досліджень, фахівці проектують сайт: малюють розташування елементів сторінок, а також логіку їхньої взаємодії з користувачем.
 4. Дизайн та верстка. Малюються макети сторінок, після чого верстальники переводять їх у HTML-код.
 5. Програмування. Робота над серверною частиною ресурсу.
 6. Тестування та запуск. Ретельна перевірка сайту, його розміщення на сервері та реєстрація у пошукових системах.
 7. Техпідтримка, масштабування. Фахівці забезпечують працездатність сайту та допомагають розвивати його.

Також важливо під час розробки підготувати сайт до просування:

 • врахувати SEO-вимоги;
 • під'єднати системи аналітики;
 • налаштувати коректну індексацію пошуковим роботом.

Це в рази спрощує розкручування інтернет-ресурсу в майбутньому.

Вартість створення інтернет-магазину квітів

Ціна на розробку відрізняється навіть в одній ніші. На вартість створення сайту квітів впливають наступні фактори:

 • шаблонний або унікальний дизайн;
 • розмір сайту;
 • технології, що використовуються;
 • вартість створення унікального контенту;

Щоб визначити бюджет на розробку, ви можете зв'язатися з нашими консультантами та обговорити це питання.

Переваги створення інтернет-магазин квітів від Wezom

Розробка у сфері e-commerce вже давно стала одним із ключових напрямків Wezom. Наші фахівці неодноразово стикалися з технічно складними проектами, розробляли онлайн-магазини за умов дуже високої конкуренції, створювали унікальні web-ресурси, які не мають аналогів у світі. Щоразу нам вдавалося створити не просто привабливий сайт, а інструмент для бізнесу, який дає прибуток власнику.

 

Відгуки клієнтів

Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations TireRoute
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Навіщо потрібне створення інтернет-магазину квітів?
Розробка інтернет-магазину квітів – це гарантований спосіб масштабувати власний бізнес та залучити до нього стабільний потік клієнтів зі всесвітньої мережі. Створення такого торгового майданчика дає будь-якому дистриб'ютору вирішальну перевагу перед конкурентами й приваблює аудиторію, яка прагне купувати все онлайн. Це збільшує продажі, а відповідно, й прибуток бізнесу.

02.
Який рівень кваліфікації ваших програмістів?
WEZOM працює на ринку IT-розробок вже понад 20 років. За цей час її фахівці створили сотні успішних кейсів розробки сайтів, сервісів та додатків. Успіхи компанії були належним чином оцінені - за її послугами зверталися не лише з України, а й з інших країн, у тому числі США. Завдяки цьому WEZOM отримав великий досвід успішних розробок, з кейсами яких можна ознайомитися на сайті компанії.

03.
Чому варто замовити розробку квіткового онлайн-магазину в нас?
В успішному квіткового онлайн магазину велику роль відіграє візуальна складова. Тому проект потребує залучення не лише програмістів, але й дизайнерів. Мало того, для комплексного виконання будь-якої розробки WEZOM виділяє цілу команду фахівців. Такий підхід дозволяє створювати дійсно прибуткові інтернет-магазини, приклади яких є у портфоліо на нашому сайті.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.