0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Розробка сайту для забудовника

Технологічні сайти для забудовників

Сайти для забудовників виконують відразу кілька завдань: знайомлять потенційного покупця з компанією, відповідають на запитання клієнта, знімають заперечення, представляють портфоліо у зручному вигляді, демонструють проект у сучасному вигляді. Завдяки інструментам 3D-візуалізації, картам місцевості, детальному опису, динамічному вибору об'єктів, забудовник представляє свої послуги у кращому вигляді та демонструє всі переваги. Розробка сайтів для забудовників відкриває великі можливості для масштабування бізнесу та покращення якості обслуговування.

Особливості сайту забудовника

Взаємодія із клієнтом відіграє важливу роль для бізнесу забудовників. Насамперед, це підвищення рівня довіри та лояльності шляхом надання докладної інформації, відкритості та комунікації. Крім того, розробка сайту для забудовника дозволяє продемонструвати об'єкт у найбільш зрозумілій для сприйняття формі та розкрити всі можливості послуг компанії.

Сучасні технології дозволяють візуалізувати об'єкт навіть на етапі планування та показати потенційному покупцю майбутній результат. Інтерактивні інструменти залучають клієнта та утримують його інтерес, а надання інформації та робота із запереченнями мінімізує ймовірність відмови. Створення сайту забудовника показує відкритість компанії та готовність до співпраці, що сприятливо впливає на імідж. А інструменти комунікації дозволяють оперативно реагувати на запити користувачів та налаштовувати діалог.

Сайти для забудовників є потужним маркетинговим інструментом, який допомагає просувати послуги компанії та залучати нових покупців. Витрати реклами знижуються, а ефективність взаємодії з клієнтом підвищується.

Переваги веб-сервісів для будівництва

faq

Часті питання

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Структура та функціональність сайту забудовника

Сайти для забудовників мають зовсім різний функціонал, що залежить від потреб компанії. Ми детально обговорюємо та підбираємо потрібні інструменти. Але є ті, які запроваджуються досить часто. Серед таких інструментів є такі:

 • каталог всіх об'єктів забудовника;
 • фільтри за категоріями та запитами користувачів;
 • іпотечний калькулятор та інструменти для розрахунку вартості об'єкта;
 • галерея для візуального супроводу;
 • картки об'єктів з детальною інформацією;
 • розділ контактів та форма зворотного зв'язку;
 • новий розділ;
 • тендерний майданчик;
 • підключення інтерактивної карти місцевості;
 • 3d-моделювання або віртуальна екскурсія об'єктом;
 • веб-шахматка для створення зручного запиту.

Функціонал може бути практично будь-яким, головне, щоб він виконував поставлені завдання, утримував інтерес клієнта та надавав усю необхідну інформацію. Ми вибираємо індивідуальні інструменти для кожної компанії.

Етапи розробки

Розробка сайту для забудовника у компанії Wezom відбувається у кілька етапів. Кожен етап ви можете контролювати, ми надаємо докладні звіти, працюємо прозоро та відкрито. Етапи виглядають так:

Вивчення завдання, складання технічного завдання

Створення сайту забудовника починається з обговорення ідеї та вивчення завдання. Важливо зрозуміти, що має вийти у результаті. Для цього аналітики складають портрет клієнта, вивчають потреби бізнесу, діяльність конкурентів та обирається найкраща стратегія для реалізації проекту. На її основі складається технічне завдання.

Прототипування

Прототип дозволяє зрозуміти, як виглядатиме сайт зрештою. Продумується інтерфейс, робляться ескізи, розміщуються компоненти сайту. Важливо, щоб дизайн був зрозумілим, а інтерфейс зручним та функціональним. На цьому етапі перевіряється, наскільки юзабіліті сайту відповідають потребам. За прототипом працюють інші фахівці.

Проектування

Дизайнер створює інтерфейс, підбираються колірні рішення, якщо компанія має брендбук, фахівець орієнтується на нього. Створюється верстка сайту, всі елементи малюються та готуються до програмування.

Розробка функціоналу

Далі починається технічна розробка сайту забудовника. Програмісти роблять усі елементи робітниками, створюють модулі, роблять унікальні інструменти для вирішення бізнес-завдань. Це найбільш тривалий етап розробки, під час якого кожен елемент тестується, перевіряється на наявність помилок та зручність використання.

Інтеграція сайту забудовника із зовнішніми системами

При необхідності підключаються сторонні сервіси, карти, інструменти аналітики, CRM та інші системи, що забезпечують комфортну та ефективну роботу сайту. Головне – щоб функціонал виконував ключові завдання та був доступний користувачеві в повному обсязі.

Запуск та просування

Створення сайту забудовника закінчується, коли всі елементи створені та протестовані. Далі він запускається. Наші фахівці навчають ваших співробітників користуватися інтерфейсом, вивантажують сайт на хостинг, підключають домен. За потреби надаються послуги просування. Ми надаємо гарантовану технічну підтримку, додатково можна замовити послугу постійної підтримки сайту.

Замовити створення сайту для забудовника у Wezom

Компанія Wezom розробляє сайти для забудовників під ключ. Замовити у нас створення потрібно у тому випадку, якщо ви хочете, щоб ваша компанія масштабувалася, розвивалася, збільшувала кількість клієнтів та розширювала можливості. Ми ретельно продумуємо інтерфейс, впроваджуємо нові інструменти, робимо сайт ефективним та приємним для користувачів. Але спочатку необхідно обговорити проект, зрозуміти завдання та шляхи їх реалізації. Приїжджайте до нас до офісу компанії Wezom для детальної консультації. Зателефонуйте, і менеджер відповість на ваші запитання. Давайте разом зробимо якісний сайт для вашого бізнесу.

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором