Розробка сайту для забудовника

Розробка сайту для забудовника
bg image

Технологічні сайти для забудовників

Сайти для забудовників виконують одразу кілька завдань: знайомлять потенційного покупця з компанією, відповідають на запитання клієнта, знімають заперечення, представляють портфоліо у зручному вигляді, демонструють проект у сучасному вигляді. Завдяки інструментам 3D-візуалізації, картам місцевості, детальному опису, динамічному вибору об'єктів, забудовник представляє свої послуги у кращому вигляді та демонструє всі переваги. Розробка сайтів для забудовників відкриває великі можливості для масштабування бізнесу та покращення якості обслуговування.

image

Особливості сайту забудовника

Взаємодія з клієнтом відіграє важливу роль для бізнесу забудовників. Насамперед це підвищення рівня довіри та лояльності шляхом надання докладної інформації, відкритості та комунікації. Крім того, розробка сайту для забудовника дозволяє продемонструвати об'єкт у найзрозумілішій для сприйняття формі та розкрити всі можливості послуг компанії.

Сучасні технології дозволяють візуалізувати об'єкт навіть на етапі планування та показати потенційному покупцю майбутній результат. Інтерактивні інструменти залучають клієнта та утримують його інтерес, а надання інформації та робота із запереченнями мінімізує ймовірність відмови. Створення сайту забудовника показує відкритість компанії та готовність до співпраці, що сприятливо впливає на імідж. А інструменти комунікації дозволяють оперативно реагувати на запити користувачів та налаштовувати діалог.

Сайти для забудовників є потужним маркетинговим інструментом, який допомагає просувати послуги компанії та залучати нових покупців. Витрати реклами знижуються, а ефективність взаємодії з клієнтом підвищується.

Переваги веб-сервісів для будівництва

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Інтерактивні інструменти

3D-візуалізація, фільтри та пошук інформації, інтерактивна карта, динамічний вибір об'єктів та інші інструменти дозволяють користувачеві надати інформацію у доступному та цікавому вигляді. Створення сайту забудовника з новими технологіями надає можливість докладно показати, що саме отримує покупець, за що він платить гроші та на що йому варто чекати. Це призводить до спрощення угод та автоматизації багатьох процесів.

Легка комунікація

Надання детальної інформації, контактні форми, відповіді за питання потенційних клієнтів, робота з запереченнями, розсилання та підключення месенджерів дозволяють легко взаємодіяти як з потенційними покупцями, так і з наявними клієнтами. Швидке реагування задовольняє запити користувачів та призводить до підвищення іміджу компанії та повного контролю над процесом здійснення угод.

Підвищення лояльності

Розробка сайту для забудовника потрібна для того, щоб підвищувати лояльність клієнта та довіру до компанії. Великі інвестиції потребують побудови відкритої взаємодії й сайт дозволяє клієнтам отримувати актуальну інформацію, стежити за процесом будівництва, спостерігати за змінами. Це інструмент для щільної комунікації з клієнтами та активної роботи з ними. Як наслідок – зростає якість обслуговування, підвищується лояльність та імідж компанії.

Контроль бізнес-процесів

Автоматизація проведення угод, фінансова звітність, контроль, аналітика дій користувачів, їх потреб та робота із завданнями дозволяють власнику компанії контролювати багато бізнес-процесів. Легко відстежувати виконання угод, історію взаємодії з потенційним клієнтом, багато маркетингових стратегій. Це інструмент для керування бізнесом в онлайн-середовищі.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Етапи розробки

Розробка сайту для забудовника у компанії Wezom відбувається у кілька етапів. Кожен етап ви можете контролювати, ми надаємо докладні звіти, працюємо прозоро та відкрито. Етапи виглядають наступним чином:

Вивчення завдання, складання технічного завдання

Створення сайту забудовника починається з обговорення ідеї та вивчення завдання. Важливо зрозуміти, що має вийти у результаті. Для цього аналітики складають портрет клієнта, вивчають потреби бізнесу, діяльність конкурентів та обирається найкраща стратегія для реалізації проекту. На її основі складається технічне завдання.

Прототипування

Прототип дозволяє зрозуміти, як виглядатиме сайт у фіналі. Продумується інтерфейс, робляться ескізи, розміщуються компоненти сайту. Важливо, щоб дизайн був зрозумілим, а інтерфейс зручним та функціональним. На цьому етапі перевіряється, наскільки юзабіліті сайту відповідають потребам. З прототипом працюють інші фахівці.

Проектування

Дизайнер створює інтерфейс, підбираються колірні рішення, якщо компанія має брендбук, фахівець орієнтується на нього. Створюється верстка сайту, всі елементи малюються та готуються до програмування.

Розробка функціонала

Далі починається технічна розробка сайту забудовника. Програмісти роблять усі елементи робочими, створюють модулі, роблять унікальні інструменти для вирішення бізнес-завдань. Це найтриваліший етап розробки, під час якого кожен елемент тестується, перевіряється на наявність помилок та зручність використання.

Інтеграція сайту забудовника із зовнішніми системами

За необхідності підключаються сторонні сервіси, карти, інструменти аналітики, CRM та інші системи, які забезпечують комфортну та ефективну роботу сайту. Головне – щоб функціонал виконував ключові завдання та був доступний користувачеві в повному обсязі.

Запуск та просування

Створення сайту забудовника закінчується, коли всі елементи створені та протестовані. Далі він запускається. Наші фахівці навчають ваших співробітників користуватися інтерфейсом, вивантажують сайт на хостинг, підключають домен. За потреби надаються послуги просування. Ми надаємо гарантовану технічну підтримку, додатково можна замовити послугу постійної підтримки сайту.

Замовити створення сайту для забудовника у Wezom

Компанія Wezom розробляє сайти для забудовників під ключ. Замовити у нас створення сайту потрібно у тому випадку, якщо ви хочете, щоб ваша компанія масштабувалася, розвивалася, збільшувала кількість клієнтів та розширювала можливості. Ми ретельно продумуємо інтерфейс, впроваджуємо нові інструменти, робимо сайт ефективним та приємним для користувачів. Але спочатку необхідно обговорити проект, зрозуміти завдання та шляхи його реалізації. Приїжджайте до нас до офісу компанії Wezom для детальної консультації. Зателефонуйте, і менеджер відповість на ваші запитання. Давайте разом зробимо якісний сайт для вашого бізнесу.

Відгуки клієнтів

Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Який бюджет потрібно закладати на реалізацію сайту для забудовників?
Вартість розробки залежить від багатьох факторів. Наявність особистого кабінету користувача, інтеграція зі сторонніми ресурсами, підключення платіжних систем, впровадження сучасних технологій, послуги маркетингу, просування та інші фактори впливають на вартість. Ми рекомендуємо закладати бюджет на розробку від 8000$. Пропонуємо приїхати до нас на консультацію та обговорити проект.

02.
Скільки часу потрібно для розробки та запуску сайту для забудовника?
Розробка сайту забудовника триває від 2 місяців та більше, залежно від поставлених завдань. У деяких випадках можна реалізувати проект швидко, використовуючи шаблонні рішення. Усе це обговорюється індивідуально. Але якщо ви хочете унікальний проект, який виділятиме вас з-поміж конкурентів, а також впровадження нових інструментів, тоді знадобиться час. На консультації ми зрозуміємо завдання та зможемо говорити предметно про строки реалізації проекту.

03.
Забудовник вже має сайт, чи можливо зробити його редизайн?
Все залежить від стеку технологій, які застосовувалися раніше, але в більшості випадків редизайн можна зробити. Це коштує дещо дешевше. Адже користувачі знають ваш сайт, потрібно лише вдосконалити його, впровадити актуальні інструменти та зробити ще кращим. У компанії Wezom працюють фахівці, які зможуть зробити з наявного сайту вдосконалений варіант. У такому разі створення сайту забудовника буде не з нуля, і часу на редизайн знадобиться менше.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.