Розробка сайту ресторану

Що отримує клієнт

Розробка сайту ресторану дозволить залучати відвідувачів та ефективно просувати бізнес. Демонструйте переваги свого закладу, проводьте рекламні кампанії, презентуйте меню та розширюйте можливості бізнесу. Розробка сайтів ресторанів допомагає організувати доставляння їжі, автоматизувати броню столиків, спростити взаємодію з клієнтом. А ще ви отримуєте наступні переваги для свого бізнесу:

01
Роботу команди висококваліфікованих професіоналів
Наш 20-річний досвід дозволяє створювати проекти будь-якої складності, що відповідають вимогам бізнесу, безпеки та потребам ваших клієнтів. Ми виділяємо окрему команду розробників, які чітко знають свої завдання та якісно реалізовують проект. Вам гарантовано технічну підтримку та розробку сучасного діджитал продукту.
02
Ретельний аудит вашого бізнесу
Розробка сайту ресторану розпочинається з детального аудиту вашого бізнесу. Ми укладаємо договір про нерозголошення, аналітики проводять дослідження та визначають основні потреби та завдання. На їх основі формується ідея, яка перетворюється на якісний продукт. Наше завдання – зробити сайт, який приноситиме бізнесу вигоду та користь.
03
Унікальне дизайнерське рішення
Наші спеціалісти розробляють для вас унікальне оформлення сайту. Це дає індивідуальність, вирізняє вас серед конкурентів, привертає увагу клієнтів. Головний акцент на простоті використання, доступності та фірмовому стилі. Ваші клієнти будуть почуватися комфортно і захочуть повернутися знову, щоб зробити замовлення.
04
Комплексне рішення поставлених завдань
Ми підбираємо оптимальне рішення та розробляємо функціонал, що закриває потреби бізнесу. Ви можете замовити створення сайту ресторану та бути впевненим, що отримаєте готовий продукт для бізнесу, який одразу почне працювати та приносити користь. Ми вирішуємо завдання комплексно, визначаючи найкращі стратегії запуску ресторану в онлайн-просторі.

Ефективний сайт ресторану включає:

 • Унікальний дизайн та грамотне юзабіліті. Робимо наголос на унікальності та простоті використання ресурсу. Ваші клієнти почуватимуться комфортно та впевнено, працювати з сайтом просто, все інтуїтивно зрозуміло.
 • Детальне меню. Гості заздалегідь знатимуть, що ви їм пропонуєте, скільки коштують страви та що в них входить. Онлайн меню дозволяє презентувати ваш ресторан у найкращому вигляді.
 • Фотографії інтер'єру. Дозволяють познайомитися із закладом заздалегідь, і під час зустрічі гість почувається у знайомому місці.
 • Опис послуг закладу. розкажіть гостям, які послуги ви надаєте.
 • Час роботи ресторану, його розташування. Це візитна картка, яка приваблює клієнтів.
 • Відгуки відвідувачів. Нехай потенційні відвідувачі побачать думку людей, яким пощастило відвідати ваш заклад.
 • Онлайн-замовлення та доставляння. Створення сайту для ресторану допомагає автоматизувати онлайн-замовлення та зробити доставляння простішим та ефективнішим.

Ми допоможемо вам

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення
ЕКОНОМИТИ ЧАС ТА ГРОШІ
Надання інформації вашим клієнтам потребує часу, будь то телефоном, віч-на-віч, у брошурі або в електронному листі. Сайт надасть всю необхідну інформацію миттєво та без вашої участі, заощаджуючи час.
ПІДВИЩИТИ КРЕДИТ ДОВІРИ
Маючи добре структурований сайт, ви можете сприяти миттєвій довірі ваших потенційних клієнтів, надавши їм усі докази реальності та серйозності вашої пропозиції.
ЗАЛУЧАТИ КЛІЄНТІВ
Сайт надає можливість залучати більше потенційних клієнтів за допомогою створення акцій, програм лояльності, що є дуже ефективним інструментом реклами та продажу.
РОЗШИРИТИ КЛІЄНТСЬКУ БАЗУ
Забезпечення доступності ваших товарів та послуг для ширшої аудиторії без збільшення витрат. Ви можете локалізувати сайт спеціально для різних географічних ринків та клієнтів із будь-якого місця з доступом до Інтернету.
ЗБИРАТИ ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ
Збір та аналіз інформації по каналах зворотного зв'язку дозволяє точніше визначити властивості цільової аудиторії, «портрет» клієнта, його інтереси, бажання та потреби.
БУТИ ДОСТУПНИМ
Ваш сайт доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Коли ви не можете відповісти на дзвінок, ви можете бути впевнені, що ваш сайт є доступним для відповіді на запитання ваших клієнтів.

З чого складається розробка


01/

Супровід та розвиток

Фахівці надають гарантійну технічну підтримку, допомагають розвивати та просувати сайт. На даному етапі розробка сайту ресторану закінчується, він повністю працює та приносить вигоду бізнесу. Підтримка дозволяє йому працювати безперервно.
Супровід та розвиток

02/

Тестування та запуск

Проводиться ряд тестів як під час розробки, так і після її завершення. Сайт перевіряється на наявність помилок у коді, тестується система безпеки, перевіряється зручність використання. Після успішних тестів сайт ставиться на домен та хостинг та готовий до роботи. Тестування допомагає усунути всі недоліки і переконатися, що все працює, як задумано. На цьому етапі сайт готовий до роботи з клієнтами.
Тестування та запуск

03/

Back-end

Створюється серверна частина, відповідальна за процеси. Налаштовується база даних, підключаються сторонні послуги, налаштовується робота внутрішніх процесів. Утворюється функціонал. Всі компоненти зв'язуються, і сайт починає працювати.
Back-end

04/

Front-end

Створюється візуальна частина сайту, із яким взаємодіють користувачі. Розробляються кнопки, елементи, функції, меню. Робиться зовнішня частина сайту, яка видно клієнтам, адміністраторам та власникам. Основний етап розробки веб-сайтів ресторанів.
Front-end

05/

Розробка UI/UX дизайну online-платформи

Дизайнери розробляють елементи сайту, продумують розташування компонентів, наголошуючи на зручності, простоті та фірмовому стилі закладу. Створюється візуальна частина сайту, готуються елементи для верстки, програмісти одержують усі дані для написання коду.
Розробка UI/UX дизайну online-платформи

06/

Створення технічного завдання

Розробляємо прототип, створюємо функціонал, підбираємо стек технологій. Створюємо технічну документацію, складаємо завдання для дизайнерів та програмістів. На даному етапі буде видно, до чого приведе розробка сайту ресторану, що має вийти в результаті, і які інструменти необхідні для реалізації.
Створення технічного завдання

07/

Створення концепції проекту

Вивчаємо особливості бізнесу, конкурентів, цільову аудиторію, ставимо завдання. Формується чітке розуміння того, що необхідно зробити і як це реалізовуватиметься.
Створення концепції проекту

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Вартість створення сайту для ресторану

Ціна на розробку сайту для ресторану розраховується на етапі обговорення проекту. Вона формується, виходячи з наступних факторів:

 • обсяг роботи для програмістів, дизайнерів, оптимізаторів;
 • створений контент: текст, робота фотографа;
 • CMS сайту;
 • складність функціонала;
 • купівля домену;
 • послуги хостинг-провайдера.

У кожного проекту власні потреби. Щоб визначити їх, необхідно ретельно зібрати дані та зрозуміти, який саме сайт розроблятиметься.

Переваги створення сайту для ресторану в Wezom

Розробляючи веб-сайти для ресторанів, ми прагнемо зробити ресурс, який буде онлайн-продовженням вашого бізнесу. Тут користувачі почуваються так само комфортно, як і в самому закладі. Під час створення веб-сайту для ресторану ми забезпечуємо:

 • приємне візуальне оформлення;
 • відповідність фірмовому стилю;
 • коректне зображення сайту на будь-яких типах пристроїв;
 • зручний інтерфейс;
 • висока швидкість завантаження.

Індивідуальна розробка сайту – сильна сторона наших фахівців. Ми створюємо проекти, якими потім можемо пишатися.

 

відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Скільки коштуватиме розробка сайту ресторану?
Вартість розробки сайтів ресторанів залежить від багатьох факторів. Можна зробити простий продукт для ознайомлення з меню та послугами, а можна розробити функціональний ресурс для онлайн-замовлень, бронювання столиків з безліччю інших функцій. Вартість обох проектів є різною. Сказати ціну ми зможемо лише після того, як проведемо консультацію та зрозуміємо, які завдання ставляться. Якісний ефективний сайт для закладу орієнтовно коштуватиме 10 000$. Докладнішу інформацію ми скажемо після обговорення деталей.

02.
З чого розпочати розробку сайту ресторану?
Перед тим, як замовити створення сайту ресторану, необхідно продумати, що ви хочете отримати. Важливо прийти із ідеєю, власним баченням. Це дозволить швидко сформувати завдання та зрозуміти, який продукт необхідно створити. Тому визначтеся, які завдання виконуватиме сайт. Чи можна робити через нього замовлення, чи потрібна онлайн-форма для бронювання столиків. Важливо розуміти бюджет та можливості, а також продумати план подальшого розвитку ще до етапу розробки. Все це дозволить створити якісний продукт, який можна буде масштабувати.

03.
Чому розробку сайту для ресторану потрібно довірити WEZOM
Компанія Wezom понад 20 років створює діджитал продукти для бізнесу. Ми виділяємо персональну команду розробників, яка працює лише над вашим проектом. Призначаємо відповідального менеджера, який завжди на зв'язку, надає консультації та відповідає на ваші запитання. Ви можете контролювати всі процеси, ми підписуємо договори, а поетапна оплата. Жодних таємних платежів та нав'язування непотрібних функцій. Ми розробляємо лише якісний необхідний функціонал. Розробка сайту ресторану виконується у встановлені строки, проводяться детальні тести, у разі виявлення помилок ми виправляємо їх. Наша команда надає гарантійну технічну підтримку та допомагає впроваджувати діджитал інструмент у бізнес. Зателефонуйте нам й докладніше дізнайтесь про розробку сайтів ресторанів.

Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Драгомирова, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.