Розробка сайту ресторану

Розробка сайту ресторану
bg image

Що отримує клієнт

Розробка сайту ресторану дозволить залучати відвідувачів та ефективно просувати бізнес. Демонструйте переваги свого закладу, проводьте рекламні кампанії, презентуйте меню та розширюйте можливості бізнесу. Розробка сайтів ресторанів допомагає організувати доставляння їжі, автоматизувати броню столиків, спростити взаємодію з клієнтом. А ще ви отримуєте наступні переваги для свого бізнесу:

01/
Роботу команди висококваліфікованих професіоналів
Наш 20-річний досвід дозволяє створювати проекти будь-якої складності, що відповідають вимогам бізнесу, безпеки та потребам ваших клієнтів. Ми виділяємо окрему команду розробників, які чітко знають свої завдання та якісно реалізовують проект. Вам гарантовано технічну підтримку та розробку сучасного діджитал продукту.
02/
Ретельний аудит вашого бізнесу
Розробка сайту ресторану розпочинається з детального аудиту вашого бізнесу. Ми укладаємо договір про нерозголошення, аналітики проводять дослідження та визначають основні потреби та завдання. На їх основі формується ідея, яка перетворюється на якісний продукт. Наше завдання – зробити сайт, який приноситиме бізнесу вигоду та користь.
03/
Унікальне дизайнерське рішення
Наші спеціалісти розробляють для вас унікальне оформлення сайту. Це дає індивідуальність, вирізняє вас серед конкурентів, привертає увагу клієнтів. Головний акцент на простоті використання, доступності та фірмовому стилі. Ваші клієнти будуть почуватися комфортно і захочуть повернутися знову, щоб зробити замовлення.
04/
Комплексне рішення поставлених завдань
Ми підбираємо оптимальне рішення та розробляємо функціонал, що закриває потреби бізнесу. Ви можете замовити створення сайту ресторану та бути впевненим, що отримаєте готовий продукт для бізнесу, який одразу почне працювати та приносити користь. Ми вирішуємо завдання комплексно, визначаючи найкращі стратегії запуску ресторану в онлайн-просторі.
image

Ефективний сайт ресторану включає:

Унікальний дизайн та грамотне юзабіліті. Робимо наголос на унікальності та простоті використання ресурсу. Ваші клієнти почуватимуться комфортно та впевнено, працювати з сайтом просто, все інтуїтивно зрозуміло.
Детальне меню. Гості заздалегідь знатимуть, що ви їм пропонуєте, скільки коштують страви та що в них входить. Онлайн меню дозволяє презентувати ваш ресторан у найкращому вигляді.
Фотографії інтер'єру. Дозволяють познайомитися із закладом заздалегідь, і під час зустрічі гість почувається у знайомому місці.
Опис послуг закладу: розкажіть гостям, які послуги ви надаєте.
Час роботи ресторану, його розташування. Це візитна картка, яка приваблює клієнтів.
Відгуки відвідувачів. Нехай потенційні відвідувачі побачать думку людей, яким пощастило відвідати ваш заклад.
Онлайн-замовлення та доставляння. Створення сайту для ресторану допомагає автоматизувати онлайн-замовлення та зробити доставляння простішим та ефективнішим.

Ми допоможемо вам

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

ЕКОНОМИТИ ЧАС ТА ГРОШІ

Надання інформації вашим клієнтам потребує часу, будь то телефоном, віч-на-віч, у брошурі або в електронному листі. Сайт надасть всю необхідну інформацію миттєво та без вашої участі, заощаджуючи час.

ПІДВИЩИТИ КРЕДИТ ДОВІРИ

Маючи добре структурований сайт, ви можете сприяти миттєвій довірі ваших потенційних клієнтів, надавши їм усі докази реальності та серйозності вашої пропозиції.

ЗАЛУЧАТИ КЛІЄНТІВ

Сайт надає можливість залучати більше потенційних клієнтів за допомогою створення акцій, програм лояльності, що є дуже ефективним інструментом реклами та продажу.

РОЗШИРИТИ КЛІЄНТСЬКУ БАЗУ

Забезпечення доступності ваших товарів та послуг для ширшої аудиторії без збільшення витрат. Ви можете локалізувати сайт спеціально для різних географічних ринків та клієнтів із будь-якого місця з доступом до Інтернету.

ЗБИРАТИ ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Збір та аналіз інформації по каналах зворотного зв'язку дозволяє точніше визначити властивості цільової аудиторії, «портрет» клієнта, його інтереси, бажання та потреби.

БУТИ ДОСТУПНИМ

Ваш сайт доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Коли ви не можете відповісти на дзвінок, ви можете бути впевнені, що ваш сайт є доступним для відповіді на запитання ваших клієнтів.

З чого складається розробка


01/

Створення концепції проекту

Вивчаємо особливості бізнесу, конкурентів, цільову аудиторію, ставимо завдання. Формується чітке розуміння того, що необхідно зробити і як це реалізовуватиметься.
Створення концепції проекту

02/

Створення технічного завдання

Розробляємо прототип, створюємо функціонал, підбираємо стек технологій. Створюємо технічну документацію, складаємо завдання для дизайнерів та програмістів. На даному етапі буде видно, до чого приведе розробка сайту ресторану, що має вийти в результаті, і які інструменти необхідні для реалізації.
Створення технічного завдання

03/

Розробка UI/UX дизайну online-платформи

Дизайнери розробляють елементи сайту, продумують розташування компонентів, наголошуючи на зручності, простоті та фірмовому стилі закладу. Створюється візуальна частина сайту, готуються елементи для верстки, програмісти одержують усі дані для написання коду.
Розробка UI/UX дизайну online-платформи

04/

Front-end

Створюється візуальна частина сайту, із яким взаємодіють користувачі. Розробляються кнопки, елементи, функції, меню. Робиться зовнішня частина сайту, яка видно клієнтам, адміністраторам та власникам. Основний етап розробки веб-сайтів ресторанів.
Front-end

05/

Back-end

Створюється серверна частина, відповідальна за процеси. Налаштовується база даних, підключаються сторонні послуги, налаштовується робота внутрішніх процесів. Утворюється функціонал. Всі компоненти зв'язуються, і сайт починає працювати.
Back-end

06/

Тестування та запуск

Проводиться ряд тестів як під час розробки, так і після її завершення. Сайт перевіряється на наявність помилок у коді, тестується система безпеки, перевіряється зручність використання. Після успішних тестів сайт ставиться на домен та хостинг та готовий до роботи. Тестування допомагає усунути всі недоліки і переконатися, що все працює, як задумано. На цьому етапі сайт готовий до роботи з клієнтами.
Тестування та запуск

07/

Супровід та розвиток

Фахівці надають гарантійну технічну підтримку, допомагають розвивати та просувати сайт. На даному етапі розробка сайту ресторану закінчується, він повністю працює та приносить вигоду бізнесу. Підтримка дозволяє йому працювати безперервно.
Супровід та розвиток

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Вартість створення сайту для ресторану

Ціна на розробку сайту для ресторану розраховується на етапі обговорення проекту. Вона формується, виходячи з наступних факторів:

 • обсяг роботи для програмістів, дизайнерів, оптимізаторів;
 • створений контент: текст, робота фотографа;
 • CMS сайту;
 • складність функціонала;
 • купівля домену;
 • послуги хостинг-провайдера.

У кожного проекту власні потреби. Щоб визначити їх, необхідно ретельно зібрати дані та зрозуміти, який саме сайт розроблятиметься.

Переваги створення сайту для ресторану в Wezom

Розробляючи веб-сайти для ресторанів, ми прагнемо зробити ресурс, який буде онлайн-продовженням вашого бізнесу. Тут користувачі почуваються так само комфортно, як і в самому закладі. Під час створення веб-сайту для ресторану ми забезпечуємо:

 • приємне візуальне оформлення;
 • відповідність фірмовому стилю;
 • коректне зображення сайту на будь-яких типах пристроїв;
 • зручний інтерфейс;
 • висока швидкість завантаження.

Індивідуальна розробка сайту – сильна сторона наших фахівців. Ми створюємо проекти, якими потім можемо пишатися.

 

Відгуки клієнтів

Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
Денис Майловський
Співзасновник, Suzie
Завдяки WEZOM наші продажі зросли на 65%, а конверсії збільшилися на 150%. Команда повністю розробила нам онлайн магазин із 1С та amoCRM інтеграціями. Діти провели аналіз ринку, зробили майнд мап з усіма функціями майбутнього майданчика та аргументували кожен елемент розробки. Все було прозоро та якісно.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Andrii Svyrydov
Co-founder & CEO, Corpsoft.io
Наша співпраця з WEZOM щодо розробки інтерактивної навчальної платформи для Corpsoft.io була виключно позитивною. З самого початку WEZOM продемонстрував глибоке розуміння наших вимог і цілей проекту. Їхня команда активно пропонувала інноваційні рішення та забезпечувала відповідність платформи нашим потребам у цікавій та ефективній онлайн-освіті. Протягом усього процесу розробки спілкування з WEZOM було чітким і прозорим. Вони регулярно інформували про прогрес, оперативно вирішували будь-які проблеми чи занепокоєння та шукали відгуків, щоб забезпечити узгодженість із нашим баченням. Проект було завершено в узгоджені терміни та бюджет, демонструючи прагнення WEZOM досягати результатів.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations Dalnoboy
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Скільки коштуватиме розробка сайту ресторану?
Вартість розробки сайтів ресторанів залежить від багатьох факторів. Можна зробити простий продукт для ознайомлення з меню та послугами, а можна розробити функціональний ресурс для онлайн-замовлень, бронювання столиків з безліччю інших функцій. Вартість обох проектів є різною. Сказати ціну ми зможемо лише після того, як проведемо консультацію та зрозуміємо, які завдання ставляться. Якісний ефективний сайт для закладу орієнтовно коштуватиме 10 000$. Докладнішу інформацію ми скажемо після обговорення деталей.

02.
З чого розпочати розробку сайту ресторану?
Перед тим, як замовити створення сайту ресторану, необхідно продумати, що ви хочете отримати. Важливо прийти із ідеєю, власним баченням. Це дозволить швидко сформувати завдання та зрозуміти, який продукт необхідно створити. Тому визначтеся, які завдання виконуватиме сайт. Чи можна робити через нього замовлення, чи потрібна онлайн-форма для бронювання столиків. Важливо розуміти бюджет та можливості, а також продумати план подальшого розвитку ще до етапу розробки. Все це дозволить створити якісний продукт, який можна буде масштабувати.

03.
Чому розробку сайту для ресторану потрібно довірити WEZOM
Компанія Wezom понад 20 років створює діджитал продукти для бізнесу. Ми виділяємо персональну команду розробників, яка працює лише над вашим проектом. Призначаємо відповідального менеджера, який завжди на зв'язку, надає консультації та відповідає на ваші запитання. Ви можете контролювати всі процеси, ми підписуємо договори, а поетапна оплата. Жодних таємних платежів та нав'язування непотрібних функцій. Ми розробляємо лише якісний необхідний функціонал. Розробка сайту ресторану виконується у встановлені строки, проводяться детальні тести, у разі виявлення помилок ми виправляємо їх. Наша команда надає гарантійну технічну підтримку та допомагає впроваджувати діджитал інструмент у бізнес. Зателефонуйте нам й докладніше дізнайтесь про розробку сайтів ресторанів.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.