0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Розробка інтернет-аукціону

Навіщо створювати аукціон сайт?

Створення сайту аукціону дозволяє проводити онлайн торгівлю за принципом традиційних аукціонів. Різниця лише в тому, що учасників набагато більше, ставки робляться через спеціальний сервіс, а учасникам немає потреби бути присутнім на аукціоні. Імовірність успішних торгів набагато вища, як і прибутковість із кожної угоди, оскільки більше учасників зацікавлено. Це вихід на нову аудиторію, підвищення залученості та налагодження взаємодії між клієнтом та продавцем.

Створення інтернет-аукціону

Створення інтернет аукціону дозволяє як самостійно виставляти товари та продавати їх за принципом аукціонів, так і бути посередником між покупцем та продавцем. Типовий приклад – EBAY. Багато компаній приходять на платформу та ставлять лот. Покупці можуть вигідно купити товар за ціною, нижчою від ринкової, а власник все одно добре заробляє, завдяки правильному ціноутворенню.

Розробка інтернет-аукціону дозволяє за короткий термін залучити велику кількість учасників. Як серед продавців, і серед клієнтів. Сам майданчик є посередником і отримує комісію за угоди. Крім того, власник аукціону може виставляти свої товари та послуги, а також бути активним учасником торгів.

У компанії Wezom ми пропонуємо створення онлайн-аукціонів для бізнесу. Це рішення дозволяє створити власну платформу для торгів. Ви зможете збільшити свій дохід, впроваджуючи новий інструмент, та вигідно використовувати майданчик для своїх цілей.

Переваги сайтів аукціонів

faq

Часто задаваемые вопросы

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Основні етапи розробки сайту аукціону

Розробка сайту аукціону у компанії Wezom відбувається у кілька етапів. Так ми чітко розуміємо, що і як потрібно зробити, які ресурси докласти для успішного запуску проекту.

1. Створення концепції проекту

Спочатку необхідно зрозуміти, навіщо взагалі потрібне створення сайту аукціону. Які цілі переслідуються і що має вийти у результаті. Далі проводиться аналітика, вивчаються конкуренти, цільова аудиторія, створюється загальна концепція. З'являється бачення проекту, яке допомагає зрозуміти кінцеву мету та шлях до неї.

2. Створення технічного завдання

Далі накидається прототип, розробляються ідеї, визначається приблизний функціонал. Це дозволяє побачити майбутній аукціон та зрозуміти, які інструменти впроваджувати та що розробляти. На основі зібраних даних створюється технічне завдання спеціалістів.

3. Проект розробки за етапами

Далі починається технічна розробка інтернет-аукціону. Дизайнер створює графічні елементи, визначає фірмовий стиль, продумує зовнішній вигляд. Особлива увага приділяється  зручність використання, розміщення елементів.

Паралельно розробка сайту аукціону провадиться технічними фахівцями. Вони роблять робочі модулі, використовуючи необхідний стек технологій. Пишеться код, інтегруються сторонні послуги, все збирається в робочу систему. Верстка з'єднується з програмною частиною, аукціон технічно починає працювати.

4. Впровадження в експлуатацію

Проводиться тестування, імітується діяльність продавців, покупців, код перевіряється на наявність помилок. Особлива увага приділяється вразливості безпеки. Після успішних тестів впроваджуємо аукціон в експлуатацію.

5. Супровід та розвиток

Після запуску ми продовжуємо надавати гарантійний технічний супровід, допомагаємо розібратися у функціоналі та відповідаємо на ваші запитання. Додатково можна замовити послугу технічної підтримки.

Створення сайту аукціону допомагає запустити успішний бізнес-проект і підвищити прибутковість компанії. Він може використовуватися як для особистих цілей бізнесу, так і виступати посередником, надаючи платформу для інших продавців. Зателефонуйте нам, і ми детально обговоримо створення інтернет-аукціону для вашої компанії.

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором