Розробка інтернет-аукціону

Дайте користувачам революційний сервіс та повторіть успіх eBay!
Розробка інтернет-аукціону
bg image

Навіщо створювати аукціон сайт?

Створення сайту аукціону дозволяє проводити онлайн торгівлю за принципом традиційних аукціонів. Різниця лише в тому, що учасників набагато більше, ставки здійснюються через спеціальний сервіс, а учасникам немає потреби бути присутнім на аукціоні. Імовірність успішних торгів набагато вища, як і прибутковість із кожної угоди, оскільки більше учасників зацікавлено. Це вихід на нову аудиторію, підвищення залученості та налагодження взаємодії між клієнтом та продавцем.

image

Створення інтернет-аукціону

Створення інтернет аукціону дозволяє як самостійно виставляти товари та продавати їх за принципом аукціонів, так і бути посередником між покупцем та продавцем. Типовий приклад – EBAY. Багато компаній приходять на платформу та ставлять лот. Покупці можуть вигідно купити товар за ціною, нижчою від ринкової, а власник все одно добре заробляє, завдяки правильному ціноутворенню.

Розробка інтернет-аукціону дозволяє за короткий строк залучити велику кількість учасників. Як серед продавців, так і серед клієнтів. Сам майданчик є посередником й отримує комісію за угоди. Крім того, власник аукціону може виставляти свої товари та послуги, а також бути активним учасником торгів.

У компанії Wezom ми пропонуємо створення онлайн-аукціонів для бізнесу. Це рішення дозволяє створити власну платформу для торгів. Ви зможете збільшити свій дохід, впроваджуючи новий інструмент, та вигідно використовувати майданчик для власних цілей.

 

Переваги сайтів аукціонів

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Гнучкість платформи

Створення інтернет-аукціону дозволяє створити гнучкий торговий майданчик зі своїми правилами. Покупці завжди реєструються до участі, вибір товарів практично необмежений, легко відстежувати зміни. Пропонується безліч способів продати товар, на відміну від інтернет-магазинів. Це ресурс для активного продажу та вигідної побудови взаємодії з клієнтом.

Цілодобова робота

Аукціони працюють цілодобово. Знову ж таки, на відміну від інтернет магазину вам не потрібно відстежувати кожне замовлення. Призначається час закриття лота, достатньо перевірити після закриття ставки та вибрати найвищу. Принцип роботи дуже простий, а товари продаються цілодобово без вашої активної участі.

Вигідні продажі

Розробка інтернет аукціону дозволяє створити потужний інструмент продажу та пропонувати товари за вигідними для вас цінами. Вони, як правило, нижчі за ринкові, хоча в деяких випадках можна продавати дорожче за ринок. Головне – ви призначаєте мінімальну вартість, нижче за яку лот не опускається. Ця ціна вже вигідна вам, а далі – прибутковість від продажу лише зростає.

Розширення галузі торгівлі

Звичайна торгова точка може працювати лише в одному районі або, у найкращому разі, місті. Інтернет-майданчик дозволяє продавати по всьому світу. Розробка сайту аукціону дозволяє виставляти товари у будь-якій точці планети та залучати велику кількість зацікавлених користувачів. Тим більше, що інтерес до аукціонів у багатьох клієнтів вищий, ніж до традиційних інтернет-магазинів.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Основні етапи розробки сайту аукціону

Розробка сайту аукціону у компанії Wezom відбувається у кілька етапів. Так ми чітко розуміємо, що та як потрібно зробити, які ресурси докласти для успішного запуску проекту.

1. Створення концепції проекту

Спочатку необхідно зрозуміти, навіщо взагалі потрібне створення сайту аукціону. Які цілі переслідуються та що має вийти у результаті. Далі проводиться аналітика, вивчаються конкуренти, цільова аудиторія, створюється загальна концепція. З'являється бачення проекту, яке допомагає зрозуміти кінцеву мету та шлях до неї.

2. Створення технічного завдання

Далі створюється прототип, розробляються ідеї, визначається приблизний функціонал. Це дозволяє побачити майбутній аукціон та зрозуміти, які інструменти впроваджувати та що розробляти. На основі зібраних даних створюється технічне завдання спеціалістів.

3. Проект розробки за етапами

Далі починається технічна розробка інтернет-аукціону. Дизайнер створює графічні елементи, визначає фірмовий стиль, продумує зовнішній вигляд. Особлива увага приділяється  зручність використання, розміщення елементів.

Паралельно розробка сайту аукціону провадиться технічними фахівцями. Вони створюють робочі модулі, використовуючи необхідний стек технологій. Пишеться код, інтегруються сторонні послуги, все збирається до робочої системи. Верстка з'єднується з програмною частиною, аукціон технічно починає працювати.

4. Впровадження в експлуатацію

Проводиться тестування, імітується діяльність продавців, покупців, код перевіряється на наявність помилок. Особлива увага приділяється вразливості безпеки. Після успішних тестів впроваджуємо аукціон в експлуатацію.

5. Супровід та розвиток

Після запуску ми продовжуємо надавати гарантійний технічний супровід, допомагаємо розібратися у функціоналі та відповідаємо на ваші запитання. Додатково можна замовити послугу технічної підтримки.

Створення сайту аукціону допомагає запустити успішний бізнес-проект і підвищити прибутковість компанії. Він може використовуватися як для особистих цілей бізнесу, так і виступати посередником, надаючи платформу для інших продавців. Зателефонуйте нам, і ми детально обговоримо створення інтернет-аукціону для вашої компанії.

Відгуки клієнтів

Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations TireRoute
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Andrii Svyrydov
Co-founder & CEO, Corpsoft.io
Наша співпраця з WEZOM щодо розробки інтерактивної навчальної платформи для Corpsoft.io була виключно позитивною. З самого початку WEZOM продемонстрував глибоке розуміння наших вимог і цілей проекту. Їхня команда активно пропонувала інноваційні рішення та забезпечувала відповідність платформи нашим потребам у цікавій та ефективній онлайн-освіті. Протягом усього процесу розробки спілкування з WEZOM було чітким і прозорим. Вони регулярно інформували про прогрес, оперативно вирішували будь-які проблеми чи занепокоєння та шукали відгуків, щоб забезпечити узгодженість із нашим баченням. Проект було завершено в узгоджені терміни та бюджет, демонструючи прагнення WEZOM досягати результатів.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Як працює інтернет-аукціон?
Принцип роботи є простим і нагадує традиційний фізичний аукціон. В угоді беруть участь продавці, покупці, й навіть посередник, який гарантує чесне виконання угоди. Є переможці й ті, хто програв. Той, хто пропонує більшу ціну, виграє лот. На кожен лот встановлюється час закриття торгу. Після закриття торгу продавець зв'язується із покупцем.

02.
На якій платформі краще розробляти аукціон?
Все залежить від потреб та функціоналу. Компанія Wezom використовує сучасний стек технологій розробки якісного продукту. Під кожну задачу ми визначаємо потрібні інструменти та впроваджуємо їх у проект. Наше завдання – створити робочий якісний інструмент зі зручним функціоналом, простий в опануванні, з високим рівнем безпеки.

03.
Скільки може коштувати розробка аукціону?
Розробка інтернет-аукціону включає безліч нюансів, тому сказати точну вартість не можна. Спочатку потрібно обговорити проект, зрозуміти завдання та цілі, шляхи їх реалізації. Далі ми виконуємо всі розрахунки та визначаємо вартість. Детально визначити вартість ми зможемо лише після консультації. Зв'яжіться з нами, й ми все обговоримо.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.