Створення сайту агентства нерухомості

Створіть власну платформу для ріелторського онлайн-сервісу.
Створення сайту агентства нерухомості
bg image

ВЕБ-РОЗРОБКА ДЛЯ РИНКУ НЕРУХОМОСТІ

Ринок нерухомості, як й інші сфери, проходить стадію активної диджиталізації. Сучасні можливості та технології розширюють межі для бізнесу з нерухомості та надають інструменти, які допомагають зробити роботу ще швидшою, ефективнішою, з більшою користю та кращим досвідом для клієнтів, та з ще більшим прибутком та продуктивністю для власників. Ми надаємо послуги зі створення сайту агентства нерухомості.

01/
Каталог об'єктів нерухомості
Інструмент, який дозволяє вашим потенційним покупцям чи орендарям ознайомитися з асортиментом: побачити всю необхідну інформацію, детальні фото, або навіть відео рум-тур. Всі об'єкти зібрані в єдиній системі з чіткою структурою, що полегшує вашим користувачам навігацію та пошук за критеріями.
02/
Сервіси з оренди нерухомості
Зручний ресурс, який дозволяє не лише ознайомитись з об'єктами під оренду, а також передбачає особистий кабінет користувача, де можна оформити договір про оренду, вносити дані про комунальні платежі, сплачувати оренду, продовжити чи перервати договір; та особистий кабінет орендодавця, де ви можете керувати своїми об'єктами та угодами.
03/
Корпоративні сайти будівельних компаній
Рішення, яке дозволяє вигідно уявити вашу компанію в інтернеті, залучити вашу цільову аудиторію та ознайомити її з вашими пропозиціями. Завдяки корпоративному сайту ви не тільки отримаєте лояльну теплу аудиторію потенційних клієнтів, але також можете шукати нових співробітників та вибудовувати стосунки з партнерами.
04/
Портали для продажу новобудов
Інструмент для продажу об'єктів нерухомості через інтернет дозволить максимально скоротити дистанцію між вами та вашою аудиторією, допоможе користувачам вибрати відповідний об'єкт, а також передбачить особистий кабінет для проведення регулярних платежів та роботи з різними документами з різним функціоналом для клієнтів та адміністрації.
image

Особливості створення ресурсу з продажу нерухомості

Розробка сайту для агентства нерухомості має врахувати всі потреби користувачів. Тому з особливою увагою слід поставитися до контенту ресурсу та його функціоналу. Також унікальний веб-ресурс підтримує імідж компанії, сприяє підвищенню рівня довіри до агентства з продажу нерухомості.

Неважливо, що ви продаєте: квартири в ЖК, приватні будинки чи промислову нерухомість, аби сайт приносив користь, він насамперед має бути зрозумілим та інформативним. Щоб докладніше розповісти про будівництво, дуже важливою є візуалізація. Тому наші фахівці досить часто створюють інтерактивні 3D-моделі будівель, за допомогою яких користувачі можуть краще орієнтуватися у плануванні будівлі.

Для сайту агентства нерухомості слід врахувати наступні необхідні елементи:

проста навігація;
пошук сайту;
можливість зробити замовлення;
зрозумілий інтерфейс;
сучасний дизайн;
актуальна інформація;
інтеграція з онлайн-сервісами оплати;
вичерпний розділ «Про нас» та опис кожного з проектів.

Розробка сайту агентства нерухомості - основні етапи:

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Аналітика та збір даних

Фахівці збирають дані конкурентів, вивчають нішу, відстежують ринок та потенційні зміни, вивчають цільову аудиторію. На основі зібраних даних формується загальне бачення сайту агентства нерухомості, основні інструменти та методи реалізації проекту. Аналітика допомагає створити стратегію просування, визначити сильні та слабкі сторони та зробити якісний сайт з нерухомості.

Прототипування

Розробляється прототип, в якому відображається інтерфейс, функціонал, підбираються інструменти та стек технологій для їх реалізації. Прототип допомагає побачити фінальний результат, якого варто прагнути. Щоб об'єкти нерухомості були представлені у кращому світлі, дизайнери підбирають форми, кольорову гаму, правильно розміщують елементи на сайті. Після затвердження розробляється технічне завдання.

Розробка дизайну

Дизайнер приділяє особливу увагу не лише зовнішньому вигляду, а й зручності використання функціоналу. Важливо, щоб всі елементи коректно відображалися в різних версіях пристроїв, були зрозумілими та простими у сприйнятті, практичними та зручними. Для сайту нерухомості підбираються кольори та форми, щоб користувачі легко сприймали інформацію та покроково знали, що робити далі.

Технічна розробка

Технічні фахівці пишуть код, створюють робочі модулі, підбирають та використовують необхідний стек технологій. Ми підбираємо оптимальне рішення, щоб воно відповідало бюджету, завданням та вимогам. Наша мета – створення сайту агентства нерухомості у стислі строки, забезпечення його коректної та швидкої роботи, а також забезпечення безпеки даних. За потреби інтегруються сторонні послуги.

Тестування

Після розробки веб-сайт обов'язково тестується. Перевіряється наявність технічних помилок, коректного відображення різних пристроях, імітується діяльність цільової аудиторії для проходження кожного кроку. Якщо в ході тестів виявляються помилки, ми оперативно виправляємо їх, тому запуск сайту відбувається швидко та без проблем.

Запуск та підтримка

Коли сайт готовий до запуску, ми навчаємо ваших співробітників користуватися інтерфейсом, працювати з контентом, вивантажувати об'єкти нерухомості, керувати угодами. Далі вивантажуємо його на хостинг та запускаємо. За потреби окремо можна скористатися послугами просування та реклами, а також технічним обслуговуванням. Ми надаємо гарантійну підтримку, консультуємо та допомагаємо вирішити труднощі або завдання, що виникають.

З чого складається розробка


01/

Аналітика та збір даних

Визначаємо цілі та завдання майбутнього сайту з продажу нерухомості, вивчаємо цільову аудиторію, сильні та слабкі сторони вашої компанії, а також ваших конкурентів. Повне уявлення про майбутній ресурс, чітке розуміння цілей та завдань, що стоять перед розробкою.
Аналітика та збір даних

02/

Складання технічного завдання

Проробляємо детальне ТЗ, описуємо всі вимоги, критерії здавання та прийому програмного продукту, функціонал, взаємозв'язки та інші структурні особливості. Документ, який повністю описує майбутній сайт або каталог нерухомості, деталізований посібник для розробників.
Складання технічного завдання

03/

Прототипування

Продумуємо досвід користувачів, розробляємо мокапи та готуємо остаточний прототип. Візуалізуємо архітектуру майбутнього сайту, що дозволяє ознайомитись зі структурою кожної сторінки, а також пройти за всіма основними сценаріями взаємодії.
Прототипування

04/

Розробка дизайну

Створюємо привабливий дизайн інтерфейсу з урахуванням фірмового стилю. Візуалізація майбутнього продукту, яка демонструє, як бачитиме сайт ваш користувач.
Розробка дизайну

05/

Технічна розробка

Безпосередньо пишемо код майбутнього сайту: створюємо зовнішню інтерактивну оболонку та прописуємо внутрішню роботу кожної функції, компілюємо та збираємо воєдино. Після цього етапу продукт існує не просто візуально, він повністю функціонує.
Технічна розробка

06/

Тестування

Перевіряємо якість ресурсу, що вийшов для нерухомості, знаходимо і виправляємо можливі помилки, удосконалюємо процеси і код. Ваш сайт удосконалено, перевірено та готово до запуску. І ми, і ви впевнені як отриманий продукт.
Тестування

07/

Запуск та підтримка

Завантажуємо ваш ресурс на сервер, налаштовуємо хостинг та запускаємо сайт у роботу; надаємо гарантійну технічну підтримку в обумовлений термін. Розробка сайту для нерухомості завершена, ваш продукт запущено і вже приносить перший прибуток.
Запуск та підтримка

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Переваги створення сайту для агентства нерухомості

  • Конкурентоспроможність

Сайт нерухомості допомагає випередити своїх конкурентів й виглядати набагато краще за інших. Це можливість підвищити рівень довіри, надавати послуги якісніше та впроваджувати нові інструменти. Поки ваші конкуренти думають, ви – дієте.

  • Збільшення бази клієнтів

База клієнтів та покупців зростає набагато швидше, автоматизується, збирається у зручну структуру. Розширюється географія впливу, правильна реклама залучає потенційних клієнтів, а база ріелторів та менеджерів з продажу поповнюється стабільно.

  • Автоматизація робочих процесів

Менеджерам легше працювати. Не потрібно відповідати на безліч питань, сайт нерухомості знімає заперечення й надає відповіді на багато питань. Якісні фото, детальний опис та інші інструменти допоможуть клієнту дізнатися всю інформацію, записатися онлайн на перегляд й навіть сплатити послуги.

  • Підвищення рівня комунікації

База клієнтів та покупців починає комунікацію, де сайт нерухомості є посередником. Взаємодія клієнта та рієлтора спрощуються, стає зрозумілішою, зменшується ймовірність непорозуміння та помилок. Це інструмент для активної роботи у сфері нерухомості.

Чому варто замовити створення сайту нерухомості у Wezom

У нас працює понад 200 досвідчених фахівців із найрізноманітніших сфер розробки. Ми ще ніколи не відмовлялися від проекту через те, що його реалізація надто складна. Тому, створюючи сайт для агентства нерухомості, ми в першу чергу керуємося тим, що необхідно для бізнесу клієнта, а не тим, що ми можемо йому запропонувати.

Побачити наші проекти з нерухомості ви можете у портфоліо. Неодноразово сайти, які ми створили, приносили клієнтам не лише прибуток, а й нагороди на престижних конкурсах з дизайну та розробки.

Відгуки клієнтів

Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations Dalnoboy
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Andrii Svyrydov
Co-founder & CEO, Corpsoft.io
Наша співпраця з WEZOM щодо розробки інтерактивної навчальної платформи для Corpsoft.io була виключно позитивною. З самого початку WEZOM продемонстрував глибоке розуміння наших вимог і цілей проекту. Їхня команда активно пропонувала інноваційні рішення та забезпечувала відповідність платформи нашим потребам у цікавій та ефективній онлайн-освіті. Протягом усього процесу розробки спілкування з WEZOM було чітким і прозорим. Вони регулярно інформували про прогрес, оперативно вирішували будь-які проблеми чи занепокоєння та шукали відгуків, щоб забезпечити узгодженість із нашим баченням. Проект було завершено в узгоджені терміни та бюджет, демонструючи прагнення WEZOM досягати результатів.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Скільки часу забирає створення та розробка сайту нерухомості?
Час для створення сайту для агентства нерухомості залежить від кількох головних критеріїв: типу сайту (каталог, сервіс з оренди, корпоративний сайт, портал для продажу або дещо в одному), функціональні особливості сайту (що саме можна буде зробити за допомогою вашого ресурсу), склад та рівень кваліфікації команди (кілька розробників зроблять роботу швидше за одного; а досвідчений розробник - швидше за новачка), а також вашу участь (чим швидше ви приймаєте рішення та відповідаєте на уточнювальні питання, тим швидше команда зможе перейти до наступного етапу). Важливо розуміти, що намагаючись зробити розробку якнайшвидше, можливо доведеться пожертвувати чимось іншим. Так, якщо ви купуєте "сайт за тиждень", пожертвувати доведеться якістю та індивідуалізацією. А наймаючи велику команду для швидкої паралельної розробки, потрібно витратити більше фінансових ресурсів. Щоб розрахувати скільки займе розробка сайтів нерухомості саме у вашому випадку, залиште заявку. Наш менеджер передзвонить вам, задасть низку уточнюючих питань, і за вашими відповідями зорієнтує вас за термінами.

02.
Скільки коштує створення та розробка сайту нерухомості?
Вартість розробки сайтів для агентства нерухомості, як і тривалість, залежить від певних критеріїв. Розглянемо їх докладніше. Час: вартість розробки розраховується як погодинна оплата кожного спеціаліста. Відповідно, чим більше часу забирає технологія, тим дорожче вона коштуватиме. Від чого залежить час на розробку, ми пояснювали у попередньому питанні. Стек технологій: година роботи кожного фахівця стоїть по-різному, у розробників цей рейт залежить не лише від досвіду, а ще й від мови програмування, якою він володіє. Вибір технології залежить від функціонала, який необхідно реалізувати, адже іноді вибір можливих технологій обмежений. Рівень та досвід фахівців: тут все просто, що вищий рівень, то дорожче. Наявність напрацювань та вихідних матеріалів: бувають випадки, коли компанія вже має певні напрацювання, що частково спрощує роботу команди розробки. Від цього скорочується час і, відповідно, і вартість. Щоб докладніше дізнатися вартість розробки саме вашого продукту, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом, розкажіть про те, що вам потрібно, і ми зможемо зорієнтувати вас конкретніше.

03.
У чому переваги Ваших рішень для нерухомості?
WEZOM – IT-компанія з багаторічним досвідом. За цей час ми розробили не один проект у сфері нерухомості та встигли стати експертами у цій галузі. Ми допоможемо створити сайт з оренди або продажу нерухомості, який не просто представить вашу компанію в мережі, а принесе максимальну користь, вирішуючи ваші проблеми та допомагаючи досягти певних цілей. Нас обирають, тому що ми створюємо не шаблонні рішення, а індивідуальні комплексні інструменти, які допомагають диджиталізувати бізнес та вивести його на новий рівень. Ми гарантуємо якість та успіх наших проектів. Ми працюємо за абсолютно прозорою системою, спочатку обговорюємо строки та вартість й завжди дотримуємось їх. Якщо ж ви під час робіт захочете внести якісь зміни до обумовленого функціонала, ми підлаштуємося під нові завдання, попередньо попередивши вас про можливі зміни у строках та вартості, пов'язаних із нововведеннями. У нас досвідчена команда з фахівцями у всіх сферах, які працюють як єдиний механізм, тому вам не потрібно займатися організаційними моментами, намагаючись зібрати команду та налагодити взаємодію її учасників між собою. Ми зацікавлені у вашому результаті, адже саме він є нашою найкращою візитною карткою. Щоб дізнатися подробиці або замовити розробку WEZOM, залиште заявку на сайті або зв'яжіться з нами будь-яким іншим зручним для вас способом, і ми допоможемо вам диджиталізувати ваше агентство нерухомості.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.