Просування ювелірного інтернет магазину

Просування ювелірного інтернет магазину
bg image

ЕФЕКТИВНИЙ КАНАЛ ЗАЛУЧЕННЯ КЛІЄНТІВ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Просування сайту ювелірного магазину – це насамперед завоювання лояльності відвідувачів. Важливо з перших секунд знайомства користувача з ресурсом продемонструвати, що саме у вас він зможе знайти те, що шукає.

image

ЗАМОВИТИ ПРОСУВАННЯ САЙТУ ЮВЕЛІРНОГО МАГАЗИНУ

Важливо в першу чергу максимально підвищити конверсію сайту, а вже після почати працювати з каналами трафіку. Це дозволить отримати максимум продажів із зростаючого трафіку та прискорити окупність маркетингових інвестицій.

Щоб якісно виконати весь комплекс робіт, потрібна команда спеціалістів із різних сфер інтернет-маркетингу. Замовляючи просування інтернет-магазинів ювелірних прикрас Wezom, ви отримуєте саме таку команду професіоналів, яка якісно та швидко виконає роботи будь-якої складності.

 

Ми допоможемо вам

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

ЗБІЛЬШИТЬСЯ КІЛЬКІСТЬ ЗАЯВОК ТА ДЗВІНКІВ

Ефективна стратегія просування інтернет-магазину дозволить збільшити кількість звернень потенційних клієнтів у вигляді заявок та дзвінків.

ЗБІЛЬШАТЬСЯ ПРОДАЖІ З САЙТУ

Виконання робіт із SEO-оптимізації інтернет-магазину дозволить покращити ресурс для користувачів, підвищуючи конверсію, що в результаті призведе до збільшення продажів.

ЗНИЗИТЬСЯ ЗАЛЕЖНІСТЬ ПРОДАЖІВ ВІД СЕЗОННИХ КОЛИВАНЬ

Комплексні роботи з оптимізації покращать ваш сайт, роблячи його зручним та сприяючи збільшенню відвідуваності, цільовими користувачами незалежно від сезону.

ЗНИЗЯТЬСЯ ВИТРАТИ НА РЕКЛАМНІ КАМПАНІЇ

За допомогою SEO для інтернет-магазину ви отримуєте органічний приріст користувачів з пошукових систем, що дозволяє знижувати витрати на рекламні канали залучення.

ЗБІЛЬШИТЬСЯ КІЛЬКІСТЬ ЦІЛЬОВИХ ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ

Цільовий відбір користувачів веб-ресурсу дозволяє охопити максимально велику аудиторію зацікавлених у ваших товарах.

САЙТ ВИЙДЕ У ТОП ПОШУКУ

Присутність сайту в ТОП пошукової видачі допоможе привернути максимум уваги потенційних клієнтів.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Етапи просування

Просування ювелірного магазину починається, як і будь-якого іншого сайту, зі збирання всієї необхідної інформації про саме підприємство, технічний стан сайту, конкурентів та ключовий сегмент покупців. Це дозволяє не лише заздалегідь сформувати план робіт з просування та оцінити їхню вартість, але й уникнути безлічі помилок та малоефективних рішень у маркетингу, які використовували ваші конкуренти.

Наступний етап – внутрішня оптимізація інтернет-магазину. Перед фахівцями стоять наступні завдання:

  1. Усунути всі технічні доробки. Весь функціонал інтернет-ресурсу має працювати бездоганно. Крім того, важливо забезпечити високу швидкість завантаження сторінок, для чого необхідно оптимізувати зображення та забезпечити максимально швидкий та простий обмін даними між браузером та сервером.
  2. Підвищити конверсію сайту. Основним інструментом для цього є контент, причому як текстовий, так і графічний. Важливо використовувати кілька якісних фотографій, описуючи кожен із товарів. Тест на сторінці має бути унікальним, релевантним її назві, відповідати на запитання відвідувача та легко читатись.
  3. Внутрішня пошукова оптимізація. Роботи над ресурсом, які підвищать його видимість у пошуку: розширення семантики, налаштування індексації, усунення дублів та інше.

Після цього фахівці переходять до зовнішньої пошукової оптимізації та налаштування додаткових джерел трафіку:

  1. Лінкбілдинг дозволяє отримати зворотні посилання з інших ресурсів, підвищуючи ваше ранжування. Крім того, якщо посилання розташовані на релевантних сторінках, ви також отримаєте по них цільовий трафік.
  2. Контекстна реклама. Налаштування показів рекламних оголошень у КМС – рекламних мереж пошукових систем, а також показів вашого оголошення у рекламних блоках пошукової видачі.
  3. SMM – розкрутка облікового запису або пабліка вашого магазину в соцмережах, це не лише підвищує довіру користувачів та впізнаваність бренду, але й дозволяє залучити покупців безпосередньо із соцмереж.
  4. Таргетована реклама – налаштування рекламної кампанії у соціальних мережах. Її цілі можуть бути різними: залучення трафіку на сайт, збирання передплатників на паблік або підвищення уваги до певного товару.

За умови якісного виконання кожного з аспектів робіт, кожен із клієнтських каналів додатково позитивно впливає на інші, посилюючи цим ефективність всього ресурсу.

Вартість послуги

Розкручування ювелірного магазину оцінюється часом, необхідним фахівцям для роботи, а також рівнем кваліфікації, який необхідний для виконання цих робіт. Іншими словами, просування ювелірного інтернет-магазину залежить від масштабу робіт та їхньої складності.

Визначити ці показники можна під час технічного аудиту, замовити який Ви можете у нас. Для цього просто заповніть форму, яку ви бачите на сайті, або зв'яжіться з менеджером.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.