Anabel Arto: кейс SEO-просування

SEO
Збільшили перегляди до 1 млн, підготували сайт до переїзду на інший домен.
Анамнез
Anabel Arto

Інтернет-магазин, який займається продажем брендової білизни. Продукція виготовляється в Харкові, але продається по всій Україні й іншим країнам. Сайт відзначається широкою структурою. Каталог містить великий асортимент комфортних і красивих моделей спідньої білизни, комплектів для спорту, для жінок, що годують грудьми, мереживні боді, піжами й домашні костюми, панчохи, пояси, купальники. У продажу є також чоловіча, дитяча та підліткова білизна.

Цілі та завдання

Підвищення позицій вебсайту в пошуку, розроблення нового ресурсу з багатомовним інтерфейсом для розкрутки в різних країнах.

Стратегія

01/
Аналіз конкурентів.
02/
Розширення структури, збір семантики та наповнення контентом.
03/
Внутрішня оптимізація.
04/
Зовнішня оптимізація.

Хід робіт

01/
Виконали внутрішній аудит і первинну оптимізацію
Перевірили технічний стан сайту. Зокрема, проаналізували якість метаданих й індексації, структуру контенту, швидкість завантаження, мікророзмітку, наявність дублів сторінок та інші параметри. Усунули недопрацювання, спланували роботи для On-Page SEO.
02/
Проаналізували запити та наповнили сторінки унікальним контентом
Оцінили ключі, за якими виконується ранжування вебресурсу Anabel Arto, склали список запитів для тематичної ніші. Після порівняння були виділені ключові слова, які можна додати на сайт, щоб підвищити його рейтинг у пошуку. Були кластеризовані запити, після чого сформоване ТЗ для написання оптимізованих текстів на посадкові вебсторінки. Додатково вирішили використовувати інформаційні ключі, розширити блог і налаштувати перехресні посилання між різними сторінками. Додаючи тексти, простежили за коректним застосуванням метатегів, як-от Title і Description, оптимізацією заголовків і підзаголовків.
03/
Реалізували роботи з зовнішньої оптимізації
Проаналізувавши посилальний профіль, зрозуміли, що необхідно його наростити. Для цього підготували тексти, відібрали авторитетні релевантні майданчики-донори, склали план для крауд-маркетингу, опрацювали відгуки в межах SERM.
Коментар від фахівця
Синявський Антон
Керівник відділу Performance-маркетингу
«Клієнт представив нам основний план — створити новий сайт із багатомовним інтерфейсом. Тому в роботі зі старим ресурсом наші зусилля були спрямовані на утримання рівня трафіку. Перш за все наші фахівці займалися структурою, збором семантики, внутрішньою оптимізацією, нарощуванням посилального профілю. Запропонована нами стратегія SEO в перспективі повинна допомогти перевести сайт на новий домен, не втративши напрацьовані позиції та показники органічного трафіку».

Результати

PC image
PC image
PC image
PC image
Results
Результати
Збільшення відвідуваності
Щомісяця кількість відвідувачів зростала в 1,03 раза.
Поліпшення позицій за ключовими запитами
Досягнення команди за цим напрямком наочно продемонстровані в аналітиці.
Бажаєте такий же кейс?
Розробимо план зростання трафіку та заявок для вашого бізнесу.
Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.