Просування інтернет магазину одягу

Просування інтернет магазину одягу
bg image

ПРОСУВАННЯ МАГАЗИНУ ОДЯГУ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Одяг – завжди актуальний товар, адже сучасний споживач завжди матиме потребу одягатися. Попри те, як змінюється економічна ситуація, розвиваються технології, набувають або втрачають популярності соціальні тренди… – попит на одяг залишається стабільним. Але про це відомо не лише нам з вами, а тому конкуренція у ніші є досить високою. Щоб отримувати прибуток у мережі, самого лише сайту недостатньо. Необхідне просування інтернет-магазину одягу, причому всіма доступними методами. Важливо отримати не лише увагу користувачів, потрібно заслужити на їхню довіру. Здійснюючи замовлення, ваш покупець має бути впевнений у тому, що новий предмет гардероба буде потрібного розміру, надійде вчасно та повністю відповідає своєму опису.

image

ЗАМОВИТИ РОЗКРУЧУВАННЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ ОДЯГУ

У нас ви можете замовити весь комплекс послуг з розкручування:

 • технічну оптимізацію;
 • SEO просування магазину одягу;
 • PPC;
 • SMM;
 • налаштування юзабіліті;
 • редизайн.

Наші фахівці займалися просуванням сотень інтернет-магазинів у різних нішах, а також регіонах. Ми постійно вдосконалюємо власні навички та актуалізуємо знання, а тому ніколи не втрачаємо ефективних інновацій, які можемо запропонувати клієнтам.

Бажаєте продавати більше? Приєднуйтесь до інших компаній, які досягли успіху в мережі завдяки нам й досі працюють з нами.

ЕТАПИ ПРОСУВАННЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ ОДЯГУ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

МАРКЕТИНГОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Збирання даних про цільову аудиторію, конкурентів, особливості ринку та товарів. Також спеціалісти розробляють стратегію просування. Це одна з найважливіших стадій роботи, адже від її якості залежить успішність усіх наступних робіт.

ТЕХНІЧНА ОПТИМІЗАЦІЯ

Роботи фахівців із усунення технічних помилок, підвищення швидкості завантаження, перевірка функціональних елементів сайту, налаштування індексації.

ФОРМУВАННЯ СЯ ТА СТРУКТУРИ САЙТУ

Фахівці створюють або розширюють семантичне ядро ​​таким чином, щоб інтернет-магазин був найчастіше присутнім у видачі за цільовим запитом. Також формується зручна для користувачів структура.

РОБОТИ З КОНТЕНТОМ

Текст та фотографії дуже важливі для покупця. Чим більше інформації про товар він отримає, тим впевненіше купуватиме.

ПОБУДОВА ПОСИЛАНЬ

Чим більше авторитетних сайтів посилаються на ваш ресурс, тим вище він ранжується пошуковими системами. Тому потрібно регулярно публікувати власні матеріали на тематичних сайтах, щоб позиції зростали.

РЕКЛАМА ТА ПРОСУВАННЯ В СОЦМЕРЕЖАХ

Рекламні публікації – один зі способів у стислі строки залучити більше відвідувачів на сайт. Соцмережі – важливий канал спілкування з аудиторією, тут ви залучаєте нових клієнтів, підвищуєте впізнаваність бренду та завойовуєте довіру.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Переваги просування інтернет-магазину одягу

Реалізація добре спланованої стратегії надає багато переваг будь-якому інтернет-магазину:

 • співпраця з досвідченою командою фахівців
 • покращення видимості магазину в пошуковій системі Google
 • покращення іміджу бренду та впізнаваності в галузі
 • збільшення органічного трафіку
 • збільшення доходу магазину
 • зміцнення довіри клієнтів
 • збільшення кількості запитів та інтересу до товарів із пропозиції
 • створення переваги перед конкурентами

Вартість послуги

Сума, потрібна для  розкручування інтернет-магазину одягу в інтернеті, розраховується індивідуально для кожного сайту. На неї впливає безліч факторів:

 • використовувані інструменти;
 • особливості ніші;
 • регіон просування;
 • розмір сайту;
 • технічний стан.

І це ще не все. Тут впливає навіть тип товару. Наприклад, для жіночого та чоловічого одягу потрібні зовсім різні налаштування рекламних кампаній, у цих нішах різна конкуренція та різна вартість кліку. Тому, щоб дізнатися про вартість, зверніться до наших менеджерів або залиште заявку. Ми зв'яжемося з вами, щойно побачимо ваш запит.

відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПРОСУВАННЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ ОДЯГУ?
Вартість просування магазину одягу варіюється й залежить від багатьох факторів, включно з прийнятою стратегією просування, поточним профілем посилань, статусом оптимізації та кількістю товарних сторінок.

02.
СКІЛЬКИ ЧАСУ ЗАБИРАЄ ПРОСУВАННЯ?
Розкручування – це безперервний процес. Після того, як сайт отримав високі результати в пошуковій системі, фахівці з SEO продовжують роботи з підтримки позицій завдяки збільшенню кількості фраз, що просуваються, та покращенню поведінкових факторів.

03.
ЧИ ПІДХОДИТЬ МІЙ МАГАЗИН ДЛЯ SEO?
Існують вимоги, яким має відповідати інтернет-магазин, щоб ми могли його просувати. До них відносяться, серед іншого, відповідна кількість товарів порівняно з конкурентами та можливість оптимізації.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.