Портфоліо PPC проєктів

Ми розробляємо та просуваємо сучасні веб-сервіси та програми, які приносять результати.
дивитися Showreel

ПОРТФОЛІО ПРОЄКТІВ КОМПАНІЇ WEZOM

Портфоліо сайтів є одним із головних критеріїв, на який звертають увагу потенційні замовники під час вибору виконавця. За своєю суттю портфоліо веб-студії вважається візитною карткою компанії, і в більшості випадків саме портфоліо грає вирішальну роль у тому, чи вибере клієнт компанію або ж продовжить пошуки.

Якщо замовнику одразу сподобалося представлене портфоліо, створення сайтів зі своєю вартістю відходить на другий план. Особливо це розуміють представники великих компаній, які розуміють, що подібні вкладення в інтернет-проекти окупляться за короткий час, якщо створення сайтів буде виконано на найвищому рівні. Портфоліо, яке позитивно оцінено потенційним клієнтом, в більшості випадків підштовхує людину зробити наступний крок — зв'язатися з менеджерами компанії та дізнатися вартість усіх необхідних робіт. Завдяки портфоліо замовник має досить повне уявлення про те, який функціонал та дизайн повинен мати його майбутній ресурс.

Як видно, портфоліо сайтів є дуже важливою складовою, яку повинна мати кожна веб-студія, що поважає себе. Портфоліо з успішно виконаними проектами має і наша агенція системних інтернет-рішень Wezom. 

ПОРТФОЛІО ВИКОНАНИХ ПРОЕКТІВ — ВАЖЛИВА СКЛАДОВА УСПІШНОЇ СТУДІЇ

Потрібна дійсно якісна та доступна розробка сайту? Портфоліо нашого агентства системних інтернет-рішень пропонує ознайомитись із переліком успішно виконаних нами проектів, які створювалися протягом усього періоду діяльності компанії. Усі створені нами проекти розподілені за категоріями, які відповідають тематиці створеного ресурсу. У цьому розділі ви можете знайти такі категорії сайтів, як інтернет-магазини, сайти-візитки, фінанси,туризм, авто/мото і таке інше. У нашому портфоліо представлені виконані проекти, починаючи з 2004 року, так як більшості раніше створених сайтів вже не існує. У деяких випадках, скріншоти проектів можуть відображати не такий зовнішній вигляд ресурсу, який передбачала початкова розробка сайтів (портфоліо). Причина — Досить часто клієнти самостійно вносять деякі зміни до функціоналу та зовнішнього вигляду своїх сайтів.

Якщо ви бажаєте перед замовленням розробки сайту відібрати деякі проекти як приклади для вашого майбутнього ресурсу, то у вас є можливість додати їх до своїх вибраних робіт. Потім ви детальніше ознайомитеся з їх дизайном, функціональністю і визначитеся з тим, яка саме розробка сайту (портфоліо) вам необхідна. Для цього скористайтесь кнопкою «Мені подобається ця робота» на сторінці проекту.

Для кожного замовника ми намагаємось створити оптимальний варіант сайту, який буде максимально ефективним. Команда професіоналів розробляє по-справжньому красиві веб-сайти, які дають можливість пишатися своїм портфоліо. Наша веб-студія має дуже значну перевагу. Воно полягає у вмінні втілювати у життя нестандартні рішення для реалізації вашого проекту. У стінах нашої веб-студії створюються найкращі сайти, і це не просто слова! Ознайомившись із портфоліо сайтів, ви не зможете залишитися байдужими до таких неповторних веб-рішень.

У НАШОМУ ПОРТФОЛІО

…показані сайти, створені протягом всієї історії діяльності агентства. Якщо поряд з роботою немає посилання на сайт, то він уже не існує. З цієї причини портфоліо сайтів починається з 2004 року. Сайти можуть змінювати свій дизайн та функціонал, тому деякі скріншоти відрізняються від реального вигляду самого сайту. Ви можете фільтрувати портфоліо сайтів за роками або за категорією.

Перегляньте наші роботи та виберіть варіанти, ідеї та приклади, які вам хотілося б реалізувати у своєму проекті. 

Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Драгомирова, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.