Кастомна розробка для бізнесу

Підвищуйте якість обслуговування клієнтів, впровадивши повністю цифровий підхід у своєму бізнесі.

Індивідуальні програмні продукти для бізнесу

Рано чи пізно кожен бізнес стикається з необхідністю інвестувати у діджитал. При цьому він має обрати, що підійде йому найкраще: готовий "коробковий" IT-продукт або індивідуальна кастомна розробка. Коробкове рішення на старті потребуватиме менше коштів й буде запущено швидше, але часто містить масу "милиць", обмежень та зайвого функціоналу. Індивідуальний проект позбавлений цих недоліків, оскільки він створюється під конкретний бізнес. Проте він може потребувати вагоміших інвестицій.

01
Розробка веб-рішень
Це чудовий спосіб налагодити комунікацію, маркетинг та комерційні операції вашого бізнесу. Сайти та веб-сервіси допомагають масштабувати бізнес та розширювати його можливості. Кастомна розробка веб-рішень точково закриває потреби окремо взятого бізнесу: підвищує лояльність клієнтів, надає нові можливості, знижує витрати та автоматизує процеси.
02
Розробка мобільних додатків
Створення мобільного додатка дозволяє перенести менеджмент та обслуговування ваших клієнтів до смартфона. Бізнес працюватиме в режимі 24/7, легко можна буде впровадити автоматизацію обліку, статистику та електронний документообіг. Це завжди допомагає компанії підкорити нові вершини ефективності та обслуговування клієнтів.
03
Розробка програмного забезпечення
Створення корпоративної IT-платформи дозволяє диджиталізувати бізнес-процеси, зібравши їх в одному місці для підвищення ефективності роботи. До таких рішень зараховують як мобільні додатки для eCommerce, так й всі можливі засоби автоматизації бізнесу: CRM, TMS та ERP-системи.
04
Розробка API та інтеграція ПЗ
API давно допомагають знизити навантаження на розробників, розширюючи при цьому функціонал продукту. Створення API надає можливість інтегрувати у додаток як свої, так і сторонні сервіси. Це забезпечує користувачам максимум можливостей зі значним скороченням витрат на розробку.

Ми використовуємо наступні технології

  • Backend відповідає за розробку бізнес-логіки продукту, це та його частина, яку не видно користувачеві. Йдеться про взаємодію клієнта з внутрішніми даними, які потім візуалізує фронтенд. Одночасно з цим бекенд - це не лише написання коду, а й опрацювання архітектури додатка, від якої залежить оптимізація й простота підтримки продукту. Саме бекенд-розробник відповідає за те, щоб база даних на сервері правильно взаємодіяла з інтерфейсом сайту.
  • Frontend відповідає за створення інтерфейсу користувача на стороні стороннього сайту або додатка. Якщо бекенд - це те, що відбувається “за лаштунками”, то фронтенд - можна назвати “сценою”. Це частина продукту, з якою безпосередньо взаємодіє користувач: меню, екрани, кнопки, банери, анімації. Саме від роботи фронтенд-розробників залежить, який досвід користувача набудуть у результаті користувачі ресурсу, й чи захочуть вони повертатися на нього надалі. Для успіху фронтендери тісно взаємодіють з бекенд-розробниками, UX-аналітиками та дизайнерами.
  • DevOps – це усталені методи ефективної організації процесу розробки. Девопс дуже популярний серед компаній-розробників, адже він дозволяє прискорити процес розробки та забезпечити гідний результат. Річ у тому, що написання коду, текстів, тестування якості та експлуатація продукту – це завдання різних підрозділів розробки. Завдання DevOps – об'єднати всі ці процеси докупи, налагодити комунікацію.

Наш процес розробки

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення
Визначення вимог до проекту
Розробники з'ясовують вимоги до продукту, вивчають вихідні дані, уточнюють строки та фіксують досягнуті домовленості. Цим визначається, яку продукт матиме функціональність та як його зробити якісним, зручним, швидким та ефективним. Завдяки цьому створюється ТЗ для розробки проекту.
Проектування та розробка
Коли наявні ТЗ та концепція продукту, технічні команди можуть взятися за його втілення у життя. Дизайнери створюють макети та узгоджують їх. Потім бекенд-розробники створюють серверну частину, фронтенд-фахівці пишуть клієнтську. Як правило, ми працюємо спринтами й практикуємо ітераційний підхід, щоб видати найкращий результат та уникнути помилок. На фінальному етапі інтегруються сторонні сервіси, платіжні системи та інші інструменти.
Тестування та запуск
Кожен модуль продукту тестується ще етапі розробки, але це не гарантує відсутність багів. Щоб зрозуміти, як модулі продукту працюватимуть разом, ми виконуємо регресійне тестування. Паралельно проводяться останні перевірки UX та тестування на вразливість до кіберзагроз. Лише після цього ми віддаємо проект до релізу.
Технічне обслуговування
Після релізу ми уважно стежимо за вашим проектом, безплатно виправляємо останні баги протягом місячного гарантійного періоду. За необхідності команда навчає ваш персонал роботі з софтом та надає технічну допомогу. Післягарантійна підтримка та подальше обслуговування продукту ми вибудовуємо індивідуально, керуючись планами та потребами клієнта.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Переваги наших кастомних послуг веб-розробки

  • Ми вже понад 20 років створюємо продукти та цифрові екосистеми для бізнесу у найскладніших нішах. Замовляючи у нас кастомну розробку сайту чи будь-якого продукту, ви отримуєте не просто команду кодерів, але й стратегічного партнера. Нам завжди цікаво не просто виконати ТЗ, а надати клієнту справді ефективний інструмент, побачити результати роботи продукту на практиці.
  • Ми приділяємо велику увагу комунікації, за кожним проектом у нас закріплено окремого менеджера, який залишатиметься на зв'язку в режимі 24/7. На кожному з етапів розробки команда готує окрему презентацію про виконану роботу для отримання фідбеку клієнта за проектом. Це допомагає нам просувати проект у правильному напрямку, а клієнт завжди розуміє, на якому етапі зараз виконуються роботи.
  • Наші фахівці працюють з найактуальнішими технологіями та формують стек проекту, виходячи з кращого співвідношення ціни та якості. Ми хочемо зробити розробку максимально обґрунтованою та рентабельною для клієнта.
  • Врешті-решт, ми прагнемо створити продукт з тривалим життєвим циклом, наші рішення можна розвивати та масштабувати у будь-якому напрямку. Найчастіше ми залишаємося з нашими клієнтами на роки – поступово перетворюємо стартові продукти на комплексні рішення, створюємо цифрові екосистеми, допомагаємо клієнту вивести бізнес на новий рівень.
відповідаємо на найпоширеніші питання

Найпоширеніші питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Що таке кастомна розробка?
Кастомна розробка - це метод розробки продукту, за якого клієнт отримує не готове чуже рішення, створене “для всіх”, а унікальний продукт, від початку створений під завдання й потреби конкретного бізнесу. Це забезпечує максимальну ефективність та високу окупність розробки.

02.
Скільки коштують послуги з кастомної розробки?
Однозначну відповідь на це питання можна отримати лише на особистій консультації. Все залежить від того, який продукт вам потрібен, та протягом яких строків. На вартість розробки впливає низка факторів: функціонал, архітектурна складність, розмір та рівень залученої команди, стек технологій, інтеграція зі сторонніми сервісами. У бізнес-колах існує стереотип, що кастомна технологія дуже дорога й потребує багато часу. Але все відносно, адже впровадження "коробкової" IT-платформи для автоматизації бізнесу у великій компанії може потребувати сотень тисяч доларів й роки інтеграції. Ці кошти та час можна інвестувати вигідніше - у створення нового індивідуального софту.

03.
У чому полягає головна мета кастомної розробки?
Індивідуальну розробку варто замовляти, якщо клієнт орієнтований на отримання готового продукту, максимально пристосованого під потреби його бізнесу. Кастомне рішення позбавляє користувача зайвих функцій, оскільки від самого початку створюється під конкретний бізнес й передбачає можливість його подальшого масштабування. Індивідуальна технологія також забезпечує високий рівень безпеки та автономності бізнесу, оскільки всі права та доступи до неї належать виключно клієнту.

Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Драгомирова, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.