Кастомна розробка для бізнесу

Підвищуйте якість обслуговування клієнтів, впровадивши повністю цифровий підхід у своєму бізнесі.
Кастомна розробка для бізнесу
bg image

Індивідуальні програмні продукти для бізнесу

Рано чи пізно кожен бізнес стикається з необхідністю інвестувати у діджитал. При цьому він має обрати, що підійде йому найкраще: готовий "коробковий" IT-продукт або індивідуальна кастомна розробка. Коробкове рішення на старті потребуватиме менше коштів й буде запущено швидше, але часто містить масу "милиць", обмежень та зайвого функціоналу. Індивідуальний проект позбавлений цих недоліків, оскільки він створюється під конкретний бізнес. Проте він може потребувати вагоміших інвестицій.

01/
Розробка веб-рішень
Це чудовий спосіб налагодити комунікацію, маркетинг та комерційні операції вашого бізнесу. Сайти та веб-сервіси допомагають масштабувати бізнес та розширювати його можливості. Кастомна розробка веб-рішень точково закриває потреби окремо взятого бізнесу: підвищує лояльність клієнтів, надає нові можливості, знижує витрати та автоматизує процеси.
02/
Розробка мобільних додатків
Створення мобільного додатка дозволяє перенести менеджмент та обслуговування ваших клієнтів до смартфона. Бізнес працюватиме в режимі 24/7, легко можна буде впровадити автоматизацію обліку, статистику та електронний документообіг. Це завжди допомагає компанії підкорити нові вершини ефективності та обслуговування клієнтів.
03/
Розробка програмного забезпечення
Створення корпоративної IT-платформи дозволяє диджиталізувати бізнес-процеси, зібравши їх в одному місці для підвищення ефективності роботи. До таких рішень зараховують як мобільні додатки для eCommerce, так й всі можливі засоби автоматизації бізнесу: CRM, TMS та ERP-системи.
04/
Розробка API та інтеграція ПЗ
API давно допомагають знизити навантаження на розробників, розширюючи при цьому функціонал продукту. Створення API надає можливість інтегрувати у додаток як свої, так і сторонні сервіси. Це забезпечує користувачам максимум можливостей зі значним скороченням витрат на розробку.
image

Ми використовуємо наступні технології

Backend відповідає за розробку бізнес-логіки продукту, це та його частина, яку не видно користувачеві. Йдеться про взаємодію клієнта з внутрішніми даними, які потім візуалізує фронтенд. Одночасно з цим бекенд - це не лише написання коду, а й опрацювання архітектури додатка, від якої залежить оптимізація й простота підтримки продукту. Саме бекенд-розробник відповідає за те, щоб база даних на сервері правильно взаємодіяла з інтерфейсом сайту.
Frontend відповідає за створення інтерфейсу користувача на стороні стороннього сайту або додатка. Якщо бекенд - це те, що відбувається “за лаштунками”, то фронтенд - можна назвати “сценою”. Це частина продукту, з якою безпосередньо взаємодіє користувач: меню, екрани, кнопки, банери, анімації. Саме від роботи фронтенд-розробників залежить, який досвід користувача набудуть у результаті користувачі ресурсу, й чи захочуть вони повертатися на нього надалі. Для успіху фронтендери тісно взаємодіють з бекенд-розробниками, UX-аналітиками та дизайнерами.
DevOps – це усталені методи ефективної організації процесу розробки. Девопс дуже популярний серед компаній-розробників, адже він дозволяє прискорити процес розробки та забезпечити гідний результат. Річ у тому, що написання коду, текстів, тестування якості та експлуатація продукту – це завдання різних підрозділів розробки. Завдання DevOps – об'єднати всі ці процеси докупи, налагодити комунікацію.

Наш процес розробки

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Визначення вимог до проекту

Розробники з'ясовують вимоги до продукту, вивчають вихідні дані, уточнюють строки та фіксують досягнуті домовленості. Цим визначається, яку продукт матиме функціональність та як його зробити якісним, зручним, швидким та ефективним. Завдяки цьому створюється ТЗ для розробки проекту.

Проектування та розробка

Коли наявні ТЗ та концепція продукту, технічні команди можуть взятися за його втілення у життя. Дизайнери створюють макети та узгоджують їх. Потім бекенд-розробники створюють серверну частину, фронтенд-фахівці пишуть клієнтську. Як правило, ми працюємо спринтами й практикуємо ітераційний підхід, щоб видати найкращий результат та уникнути помилок. На фінальному етапі інтегруються сторонні сервіси, платіжні системи та інші інструменти.

Тестування та запуск

Кожен модуль продукту тестується ще етапі розробки, але це не гарантує відсутність багів. Щоб зрозуміти, як модулі продукту працюватимуть разом, ми виконуємо регресійне тестування. Паралельно проводяться останні перевірки UX та тестування на вразливість до кіберзагроз. Лише після цього ми віддаємо проект до релізу.

Технічне обслуговування

Після релізу ми уважно стежимо за вашим проектом, безплатно виправляємо останні баги протягом місячного гарантійного періоду. За необхідності команда навчає ваш персонал роботі з софтом та надає технічну допомогу. Післягарантійна підтримка та подальше обслуговування продукту ми вибудовуємо індивідуально, керуючись планами та потребами клієнта.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Переваги наших кастомних послуг веб-розробки

  • Ми вже понад 20 років створюємо продукти та цифрові екосистеми для бізнесу у найскладніших нішах. Замовляючи у нас кастомну розробку сайту чи будь-якого продукту, ви отримуєте не просто команду кодерів, але й стратегічного партнера. Нам завжди цікаво не просто виконати ТЗ, а надати клієнту справді ефективний інструмент, побачити результати роботи продукту на практиці.
  • Ми приділяємо велику увагу комунікації, за кожним проектом у нас закріплено окремого менеджера, який залишатиметься на зв'язку в режимі 24/7. На кожному з етапів розробки команда готує окрему презентацію про виконану роботу для отримання фідбеку клієнта за проектом. Це допомагає нам просувати проект у правильному напрямку, а клієнт завжди розуміє, на якому етапі зараз виконуються роботи.
  • Наші фахівці працюють з найактуальнішими технологіями та формують стек проекту, виходячи з кращого співвідношення ціни та якості. Ми хочемо зробити розробку максимально обґрунтованою та рентабельною для клієнта.
  • Врешті-решт, ми прагнемо створити продукт з тривалим життєвим циклом, наші рішення можна розвивати та масштабувати у будь-якому напрямку. Найчастіше ми залишаємося з нашими клієнтами на роки – поступово перетворюємо стартові продукти на комплексні рішення, створюємо цифрові екосистеми, допомагаємо клієнту вивести бізнес на новий рівень.

Відгуки клієнтів

Тетяна Лисиця
Маркетолог, Zalem
Найголовніший для нас показник успіху проекту це те, що протягом 8 місяців e-commerce майданчик створений WEZOM щодня приносить нам замовлення. Ми дуже задоволені нашим партнерством і як команда справлялася з поставленими завданнями. Усі цілі проекту було досягнуто в обумовлені терміни.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations Dalnoboy
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Пітер Сачсе
Кантрі-менеджер, John Deere
Ми вибрали WEZOM серед інших компаній, тому що вони надали прототипи майбутніх систем, і ми чітко розуміли, як виглядатиме готовий продукт. Робота з командою велася над кількома проектами, включаючи розробку CRM з адаптацією під десктоп та мобільні версії, а також створення лінійки серверних програм, які доступні на iOS, Android та онлайн. Ми дуже задоволені результатами та гнучкістю роботи всієї команди. Все працює ідеально.
Читати повністю
Вадим Тарасенко
Глава відділу з диджитал маркетингу, RIEL
Після запуску сайту відсоток проектних відмов став на 17,4% менше, а трафік на сайт та продажі кардинально збільшилися на 65% та 30% відповідно. Сам проект складався з кількох частин: розробка корпоративного сайту, створення каталогу проектів, розробка адміністраторської панелі управління та реалізація конструктора для сайтів ЖК. Комунікація та якість роботи з командою з 6 спеціалістів були на висоті протягом усіх етапів роботи.
Читати повністю
Анатолій Костенко
Глава IT відділу, Компанії
Задоволений результатами розробки сайту. WEZOM доставили шикарний продукт з адаптацією під мобільні пристрої та зробили все якісно, ​​вчасно та з максимальним професіоналізмом. Команда провела SEO аналіз та вивчила ринок нашого бізнесу. На підставі цих даних було спроектовано та розроблено сайт. Також хочу відзначити відмінну комунікацію та постійну залученість команди до проекту.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Сергій Лурієв
Керівник відділу маркетингу, Visotsky Consulting
Завдяки роботі Wezom ми отримуємо десятки заявок на день з усього світу. Розробкою сайту займалася команда з 8 осіб. Роботи велися над створенням UX/UI, адаптацією сайту під іноземних користувачів та SEO послугами, такими як перенаправлення доменів без втрат посилальної маси та позицій у ПС. Наш менеджер із проекту, Поліна, справжній експерт своєї справи. На всі питання ми отримували миттєві відповіді, етапи робіт ми відслідковували через Worksection і всі вони були виконані у строки. Компанія тримає свої обіцянки і це не може не тішити.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Andrii Svyrydov
Co-founder & CEO, Corpsoft.io
Наша співпраця з WEZOM щодо розробки інтерактивної навчальної платформи для Corpsoft.io була виключно позитивною. З самого початку WEZOM продемонстрував глибоке розуміння наших вимог і цілей проекту. Їхня команда активно пропонувала інноваційні рішення та забезпечувала відповідність платформи нашим потребам у цікавій та ефективній онлайн-освіті. Протягом усього процесу розробки спілкування з WEZOM було чітким і прозорим. Вони регулярно інформували про прогрес, оперативно вирішували будь-які проблеми чи занепокоєння та шукали відгуків, щоб забезпечити узгодженість із нашим баченням. Проект було завершено в узгоджені терміни та бюджет, демонструючи прагнення WEZOM досягати результатів.
Читати повністю
відповідаємо на найпоширеніші питання

Найпоширеніші питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Що таке кастомна розробка?
Кастомна розробка - це метод розробки продукту, за якого клієнт отримує не готове чуже рішення, створене “для всіх”, а унікальний продукт, від початку створений під завдання й потреби конкретного бізнесу. Це забезпечує максимальну ефективність та високу окупність розробки.

02.
Скільки коштують послуги з кастомної розробки?
Однозначну відповідь на це питання можна отримати лише на особистій консультації. Все залежить від того, який продукт вам потрібен, та протягом яких строків. На вартість розробки впливає низка факторів: функціонал, архітектурна складність, розмір та рівень залученої команди, стек технологій, інтеграція зі сторонніми сервісами. У бізнес-колах існує стереотип, що кастомна технологія дуже дорога й потребує багато часу. Але все відносно, адже впровадження "коробкової" IT-платформи для автоматизації бізнесу у великій компанії може потребувати сотень тисяч доларів й роки інтеграції. Ці кошти та час можна інвестувати вигідніше - у створення нового індивідуального софту.

03.
У чому полягає головна мета кастомної розробки?
Індивідуальну розробку варто замовляти, якщо клієнт орієнтований на отримання готового продукту, максимально пристосованого під потреби його бізнесу. Кастомне рішення позбавляє користувача зайвих функцій, оскільки від самого початку створюється під конкретний бізнес й передбачає можливість його подальшого масштабування. Індивідуальна технологія також забезпечує високий рівень безпеки та автономності бізнесу, оскільки всі права та доступи до неї належать виключно клієнту.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.