Розробка E-commerce CMS

Послуги кастомної розробки E-commerce CMS для середнього та великого бізнесу.
Розробка E-commerce CMS
bg image

Індивідуальна CMS для вашого інтернет-магазину

CMS платформи потрібні для комфортного та ефективного управління бізнесом. Це ваш торговельний онлайн-майданчик, цифрова вітрина для покупців. Розробка власної e-commerce системи дозволяє кастомізувати функціонал та використовувати найсучасніші технології. Збирайте статистику, відстежуйте замовлення, керуйте бізнесом з комп'ютера або смартфона.

01/
Маркетплейс
Система керування сайтом дозволяє контролювати навіть великий маркетплейс із сотнями магазинів. CMS для торгового майданчика допоможе керувати замовленнями, ставити завдання на менеджерів, вести угоди та повністю контролювати роботу багатьох магазинів в єдиному просторі. Керуйте маркетплейсом ефективно.
02/
Дошка оголошень
Налагодьте контакт між покупцями та продавцями за допомогою CMS для електронної комерції. На дошках оголошень щодня публікують сотні та тисячі постів. Автоматизуйте рутинні процеси, видаляйте спам в автоматичному режимі та відстежуйте статистику розміщених оголошень.
03/
Аукціон
Особлива форма торгового майданчика, де важлива прозорість угод, суворий алгоритм торгівлі та контроль виконання замовлень. CMS для торгових майданчиків дозволить проводити аукціони з дотриманням усіх правил, керувати робочими процесами, забезпечувати безпеку та гарантію угод.
04/
Складний інтернет-магазин
Якщо у вас невеликий асортимент товарів, то можна обрати готову ecommerce CMS. Але для великого магазину з величезним каталогом потрібне індивідуальне рішення, оскільки воно дозволяє персоналізувати сервіс, функціонал, менеджмент і наповнення сайту. Кастомна розробка також забезпечує найвищий рівень кібербезпеки.
image

Що таке E-commerce CMS?

Shopping CMS – це система керування контентом на сайті. Ви можете керувати товарним каталогом, призначати ціни, відстежувати продажі. Застосування CMS для торговельних майданчиків допомагає автоматизувати менеджмент онлайн-торгівлі. 

CMS у e commerce дає можливість автоматизувати чимало процесів та підвищити якість обслуговування клієнтів.

Розробка індивідуальної CMS для електронної комерції дає низку переваг:

на її основі можна без навичок кодингу створити якісний магазин, швидко вносити до нього зміни;
можливість легко редагувати товарний каталог, змінювати ціни, вносити нову інформацію;
можливість інтегрувати платіжні системи та контроль бухгалтерії, вести фінансовий облік у єдиному просторі;
індивідуальні рішення забезпечують високий технічний рівень проекту, дозволяють довести його бізнес-логіку до досконалості.

Що входить у розробку E-commerce CMS?

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Аналіз бізнес-процесів підприємства

Щоб створити кастомний продукт наші фахівці вивчають всі особливості бізнесу клієнта. Ми підписуємо NDA, конфіденційна інформація залишається секретною. Аналітики вивчають конкурентів, логіку ваших бізнес-процесів, цільову аудиторію, можливості масштабування. На основі даних визначається стратегія створення продукту cms e commerce.

Аналіз та складання вимог до продуктивності сервісу

Розробляється концепція ecommerce CMS, яка дозволить зрозуміти, яким має бути продукт. Складаються вимоги до технічної складової, визначається продуктивність сервісу, його можливості та функціональність. Створюється стратегія запуску e commerce системи у бізнес.

Підбір засобів розробки CMS-платформи

На основі зібраних даних формується стек технологій, підбирається команда розробки. Фахівці визначають мови програмування, фреймворки, необхідні для створення продукту. Визначаються методологія розробки, орієнтовні терміни, бюджет. Проектний менеджер визначає завдання та формує пріоритети.

Розробка E-commerce CMS

Починається технічна частина, дизайнери створюють зовнішній вигляд, проробляють архітектуру та вибудовують процеси. Програмісти пишуть код, створюють функціональні частини CMS для торгових майданчиків. Спираючись на архітектурні особливості, створюється продукт управління бізнес-процесами компанії.

Функціональне та навантажувальне тестування CMS-платформи

У ході розробки проводяться тести, що визначають працездатність CMS платформи. Особлива увага приділяється перевірці навантаження, тому що при масштабуванні інтернет-магазину система має витримувати великий потік відвідувачів. Також перевіряється система безпеки та працездатність функціональності.

Розширення CMS-платформи завдяки стороннім сервісам

Інтеграції дозволяють удосконалити, розширити можливості e-commerce системи та спростити роботу магазину. Підключаються сторонні модулі, проводяться тести, налаштовується робота продукту. Можна здійснити будь-які інтеграції: системи оплати, технології доповненої реальності та інші інструменти розширення функціоналу.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Відгуки клієнтів

Julia Nepyipyvo
Marketing Manager, Incode Group
Incode-Group раді рекомендувати WEZOM за їхні виняткові послуги. Розробка системи управління персоналом для нашої компанії виявилася перетворюючою, революціонізувала нашу діяльність та оптимізувала ефективність на всіх рівнях. Постійне надання WEZOM високоякісної роботи зробило їх невід'ємною частиною нашої команди. Їхні знання у розробці програмного забезпечення та дизайні користувацького досвіду відіграли ключову роль у покращенні функціональності та користувацького досвіду нашого проекту. Ми щиро вдячні за внесок WEZOM та високо рекомендуємо їхні послуги.
Читати повністю
Serhii Mohyla
Project Manager, ARMA MOTORS
WEZOM розробив мобільний додаток для автосалону. Додаток, який дозволяє користувачам записуватись на технічне обслуговування, отримувати консультації, переглядати історію обслуговування свого автомобіля та координувати зустрічі. Додаток значно зменшив кількість дзвінків, які ми отримували, щоб записатися на обслуговування; 17% запитів на автосервіс здійснюються через додаток. WEZOM дотримувався всіх дедлайнів, добре реагував на потреби та пропонував покращення рішень. Їх проактивна комунікація виділяється.
Читати повністю
Kseniia Lyskina
CEO&Owner
Розробка кастомізованого інтернет-магазину з інтеграцією платіжної системи, служби доставки, CRM-системи, обліку та аналітики товарів. Завдяки допомозі WEZOM відвідуваність сайту зросла втричі, а коефіцієнт конверсії збільшився з 0,9% до 2,4%. Кількість постійних клієнтів також зросла на 30%, а середній чек збільшився на 15%. Команда завершила проект вчасно і надала унікальну структуру, дизайн і функціональність сайту.
Читати повністю
Andrii Svyrydov
Co-founder & CEO, Corpsoft.io
Наша співпраця з WEZOM щодо розробки інтерактивної навчальної платформи для Corpsoft.io була виключно позитивною. З самого початку WEZOM продемонстрував глибоке розуміння наших вимог і цілей проекту. Їхня команда активно пропонувала інноваційні рішення та забезпечувала відповідність платформи нашим потребам у цікавій та ефективній онлайн-освіті. Протягом усього процесу розробки спілкування з WEZOM було чітким і прозорим. Вони регулярно інформували про прогрес, оперативно вирішували будь-які проблеми чи занепокоєння та шукали відгуків, щоб забезпечити узгодженість із нашим баченням. Проект було завершено в узгоджені терміни та бюджет, демонструючи прагнення WEZOM досягати результатів.
Читати повністю
Valeriy Fomenko
Консультант з програмного забезпечення та дизайну, Peiko
Робота з WEZOM над нашим проєктом розробки CRM була справді винятковим досвідом. З самого початку їхня команда продемонструвала високий рівень професіоналізму, досвіду та відданості справі. Вони знайшли час, щоб зрозуміти наші конкретні вимоги та цілі, і перевели їх у індивідуальне CRM-рішення, яке перевершило наші очікування. Протягом усього проєкту WEZOM підтримував прозорий зв’язок, регулярно оновлював інформацію та оперативно вирішував будь-які проблеми. Їхнє прагнення досягти високоякісних результатів було очевидним у кожному аспекті проєкту.
Читати повністю
Тарас Дундяк
Директор, Ambikom LTD
Ми оперуємо мережею готелів та лижних курортів у західній Україні. Нам був потрібен сучасний сайт із функціоналом резервації послуг та адміністративна панель для працівників. Wezom займалися всіма елементами розробки, починаючи від прототипів та дизайну, і закінчуючи запуском та підтримкою. Усі етапи робіт було виконано якісно й у терміни. Комунікація та ПМ були на висоті. Була зустріч на самому початку, де команда обговорила всі деталі та нюанси, і після, процес розробки йшов гладко і без надмірної залученості з нашого боку.
Читати повністю
Ольга Саннікова
Менеджер з маркетингу, Agrimatco
Наші стейкхолдери дуже задоволені дизайном сайту і тим, що він приваблює велику кількість відвідувачів. Хочу також відзначити те, наскільки швидко і вміло команда адаптувалася під наші процеси та вимоги. Менеджер, який з нами працював, справлявся з усіма завданнями, а в моментах, де у нас були питання, відповідав на все швидко і ясно. Дуже приємно працювати з такими фахівцями.
Читати повністю
Олена Семеген
Спеціаліст з Digital сервісів, Delivery Group
WEZOM розробляють для нас мобільний додаток з адаптацією під iOS та Android. Ми вже запустили бета-версію і наші клієнти дуже добре відгукуються про продукт. Хочу відзначити гнучкість та якість нашої комунікації. Щотижня ми проводимо зустрічі, де продуктивно обговорюємо всі деталі розробки та виконану роботу.
Читати повністю
Володимир Аузяк
співзасновник, EndorPhone
WEZOM працював над реновацією нашого старого сайту та переробкою його UX/UI складової. Всі, хто бачили наш новий сайт були в захваті. Команда чудово впоралася з нашими вимогами та доставила багатофункціональний сайт із шикарним дизайном. Не можу не відзначити компетентність команди та ПМів Олени та Максима, які з півслова розуміли, що нам потрібно.
Читати повністю
Igor Volikov
Technical Director, Network of service stations Dalnoboy
Нашою метою було - створення застосунку, який дозволив би користувачам збирати й аналізувати дані про продуктивність своїх продуктів і продуктів конкурентів. Завдяки зусиллям команди WEZOM у компанії збільшилася швидкість і точність обробки даних, скоротився робочий час. Ми завершуємо проєкти в строк і використовуємо сучасний підхід до співпраці.
Читати повністю
Дар'я Турдієва
Старший менеджер з маркетингу, GRATA International
Наше завдання полягало у створенні нового сайту, здатного збільшити кількість заявок. Wezom дуже якісно та ефективно її реалізував. Сайт став професійнішим, зручнішим, інтерактивнішим, і швидше. Рівень комунікації та якість організації дуже вражає. У нас був свій ПМ який контролював весь процес розробки та навіть у випадках де щось йшло не так, залучався голова проекту та швидко вирішував усі проблеми.
Читати повністю
Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.