Просування сайту у Латвії

Просування сайту у Латвії
bg image

ОСОБЛИВОСТІ ПРОСУВАННЯ НА ЛАТВІЙСЬКОМУ РИНКУ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Протягом останніх років Латвія досягла великих успіхів: тут немає серйозних обмежень для розвитку бізнесу, стабільно розвивається економіка та культура. Вихід на цей ринок дозволить заявити про свою компанію у Західній Європі. Просування сайтів у Латвії – це реальна можливість випередити конкурентів у віртуальному світі.

Досягти високих позицій у пошуковій видачі в цій країні можна за допомогою основного інструменту SEO – внутрішньої оптимізації. При цьому особливу увагу слід приділити якості контенту (з урахуванням мультимовних версій веб-ресурсу), мобільній адаптації та налаштуванню технічних параметрів. Також розкрутка сайту в Латвії неможлива без нарощування маси посилань. 

image

ЩО ОЗНАЧАЄ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ В ЛАТВІЇ?

SEO на латвійському ринку. Цей напрямок є основним для досягнення популярності ресурсу, покращення його позицій у пошуку. Розкрутка сайтів у Латвії вимагає впровадження комплексного підходу, розуміння особливостей ніші та постійного моніторингу. Велике значення мають якість контенту, написаного з урахуванням менталітету місцевої аудиторії, технічна оптимізація, покращення показників юзабіліті.  

Просування у соціальних мережах. Щоб розкрутити сайт у Латвії та залучити нових клієнтів варто використовувати можливості Social Media Marketing. Це ефективний спосіб привернути увагу до нових товарів та послуг. Крім збільшення продажів інструмент допоможе сформувати репутацію компанії, налагодити зворотний зв'язок з користувачами.

Контекстна реклама у Латвії. Завдяки запуску рекламних кампаній на новому ринку цілком реально отримати максимальну віддачу від інвестицій, збільшити впізнаваність бренду та досягти зростання продажів. Багато чого залежить від грамотного планування та професіоналізму фахівців з налаштування РРС-реклами.

ЕТАПИ ПРОСУВАННЯ САЙТУ В ЛАТВІЇ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

АУДИТ САЙТУ

Це стартовий етап SEO у Латвії, у процесі якого оцінюється видимість веб-ресурсу в пошукових системах, виявляються технічні недоліки, проводиться комплексна аналітика. Паралельно виконуються роботи з вивчення особливостей ніші. У результаті замовник отримує звіт, що містить детальні рекомендації з розвитку проекту.

РОЗРОБКА СТРАТЕГІЇ

Індивідуальний підхід до кожного проекту дозволяє оцінити поточний стан конкурентів, розробити унікальну програму розвитку. Це задасть темп робіт й допоможе розрахувати показники, яких потрібно досягнути. Додатково здійснюється контроль на кожному етапі з метою внесення коригувань.

СКЛАДАННЯ СЕМАНТИЧНОГО ЯДРА

Для того, щоб просування сайту в Латвії було успішним, дуже важливо ретельно зібрати ключові запити, оцінити їх з позиції конкурентності. Підбирання релевантних ключів, а також їх кластеризація стануть основою формування оптимальної структури веб-ресурсу та досягнення поставленої мети.

ЗДІЙСНЕННЯ ВНУТРІШНЬОЇ ОПТИМІЗАЦІЇ

Роботи на цьому етапі спрямовані на покращення видимості сайту у пошуку. Цього досягають за допомогою усунення технічних недоліків, опрацювання комерційних факторів, оптимізації контенту. Для розкручування проекту в Латвії особливо важливо підготувати унікальні тексти, корисні для місцевої аудиторії.

НАРОЩУВАННЯ МАСИ ПОСИЛАНЬ

Покращення посилання профілю сайту допоможе підняти авторитетність веб-ресурсу, домогтися природного збільшення кількості переходів із зовнішніх джерел. Для просування в європейській країні важливо розробити та впровадити довгострокову стратегію та дотримуватись правил пошукових систем.

РОБОТА З КОНТЕКСТНОЮ РЕКЛАМОЮ ТА СОЦМЕРЕЖАМИ

Просування в Латвії відбуватиметься швидше, якщо паралельно із SEO будуть використані ці рекламні інструменти. Професійний підхід до створення бізнес-акаунтів у соцмережах та настроювання параметрів особистого кабінету дозволять залучити нових клієнтів у регіоні та підвищити рівень довіри до компанії.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
ЯКІ СТРОКИ ПРОСУВАННЯ САЙТУ У ЛАТВІЇ?
Все залежить від рівня конкуренції у ніші, стартових позицій проекту, технічного стану ресурсу, посилання. Перші результати буде видно за 1-2 місяці. Щоб досягти стабільного зростання трафіку та інших цілей, знадобиться близько 6-12 місяців.

02.
ЯК ОЦІНЮЄТЬСЯ ВАРТІСТЬ ПРОСУВАННЯ?
Ціна розраховується індивідуально на основі результатів аудиту та аналізу конкурентів. Вартість проекту залежить від наповненості ресурсу, його технічного стану, кількості посадкових сторінок, складності досягнення встановлених цілей.

03.
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ ПРОСУВАННЯ ЛАТВІЇ У НАС?
Над розкручуванням проекту на новому ринку має працювати команда фахівців, які мають експертний досвід у просуванні веб-ресурсів у Європі. Просувати ваш сайт будуть seo-фахівці, контент-менеджери, експерти з налаштування контекстної реклами, smm-менеджери, що працюють в компанії Wezom.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.