SEO консультація

Ми допоможемо вам прийняти правильні рішення в контексті підвищення видимості в результатах пошуку Google.
SEO консультація
bg image

SEO експерність

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

SEO-консультації – це кваліфікована допомога професійних оптимізаторів у розвитку вашого сайту. У процесі ви можете поставити будь-яке запитання та отримати детальну відповідь. Результат консультації – детальний перелік рекомендацій щодо просування, заснований на індивідуальних особливостях вашої ніші, складений практикуючими експертами в галузі SEO.

 Ця послуга найпопулярніша серед:

 • Компанії у сфері B2B. Це складний тип проектів, де важливо залучити клієнтів, а не лише трафік із SEO. Необхідний досвідчений оптимізатор, який розуміє особливості ЦА;
 • Ніші з високою конкуренцією. При загальному рівні оптимізації конкурентів важливо знати, як використовувати максимум можливостей SEO;
 • Інтернет-магазини. Просування у сфері e-commerce потребує розуміння комерційних факторів ранжування, принципів UX та продажного контенту;
 • Корпоративні ресурси. Просування таких проектів потребує глибокого розуміння індивідуальних особливостей компанії та її ЦА.
 • Компанії, які здійснюють перші кроки в інтернет-маркетингу. Допомога досвідченого SEO-консультанта дозволить уникнути поширених помилок новачків.

Переваги експертного SEO-консалтингу

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Усунення помилок оптимізації

Ми виконуємо комплексний SEO-аудит сайту та складаємо детальний чек-лист з доопрацювань для підвищення позицій ресурсу

Визначення точок зростання проекту

Наші оптимізатори виконують SWOT-аналіз сайту та бізнесу, щоб виявити конкурентні переваги та можливості для зростання проекту

Опрацювання плану з просування ресурсу

Ми складаємо детальний план робіт з просування, що дозволяє прискорити прогрес щодо позицій та трафіку

Довгострокова стратегія розвитку проекту

Ґрунтуючись на ваших бізнес-цілях, ми складаємо довгострокову стратегію розвитку ресурсу з детальним планом робіт, строками та прогнозами

Ефективний контроль робіт підрядника

Точний перелік робіт зі строками та критеріями оцінки спростить вам контроль фахівців, які виконують роботи з SEO

Раціональний розподіл SEO-бюджету

Ми вибудовуємо поетапний план робіт, який допоможе максимально швидко отримати результати та прискорити окупність SEO-вкладень
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
У яких випадках необхідні SEO консультації

Ви отримуєте докладні рекомендації, які допоможуть використати час та бюджет з максимальною результативністю. Найбільшу користь консультації з SEO матимуть у таких випадках:

 • Розробка сайту. SEO-рекомендації допоможуть створити сайт, який вже оптимізований під вимоги пошукових систем. Це суттєво заощадить час та бюджет на просування у майбутньому.
 • Просування молодого сайту. Допомога досвідченого оптимізатора дозволить прискорити зростання позицій у пошуку.
 • Стагнація позицій інтернет-ресурсу. Комплексна перевірка дозволить виявити та усунути причини просадки у позицій та трафіку.
 • Низька ефективність робіт з оптимізації. Ревізія виконаних робіт, пошук точок зростання та доопрацьована стратегія просування нададуть поштовху для прогресу.
 • Виведення сайту з-під фільтра. Консультація щодо просування сайту допоможе не лише зняти фільтр, але й відновити репутацію сайту в пошуку.
 • Масштабування компанії. Стратегія, заснована на аналізі нових сегментів ЦА та конкурентів, спростить вихід на нові ринки.

02.
Що ви отримаєте в рамках консультації з SEO?
 • Конкретні поради, що дають змогу реалізувати "тут і зараз" конкретні рішення щодо виправлення поточних помилок на сайті;
 • Підтримка здійснюється як телефоном, електронною поштою, так і у формі відеочату в межах встановленого робочого часу Консультанта з SEO;
 • Визначення конкретних каналів і форм реклами для вашої цільової групи;
 • Планування спеціальних способів залучення трафіку на ваш сайт;
 • Аналіз можливостей просування нових товарів або послуг.

03.
Чому варто обрати SEO-консалтинг?
Консультації з SEO допоможуть вам застосувати прийоми просування, завдяки яким ви зможете ефективно залучати клієнтів через пошукову систему. Ви також отримаєте можливість вирішити конкретну проблему, обговорити стратегію або прояснити сумніви, пов'язані з розкруткою вашого сайту.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.