Просування сайту в Англії

Просування сайту в Англії
bg image

ОСОБЛИВОСТІ SEO У БРИТАНІЇ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Онлайн-ринок Британії є висококонкурентним та дуже розвиненим. Майже 90% населення активно використовують інтернет, у тому числі для пошуку та придбання товарів та послуг.

В Англії також сильно розвинений регіональний ринок, присутні місцеві діалекти, приблизно 50% британських покупців використовують планшети та мобільні телефони, щоб знайти потрібний товар. 

Всі ці особливості онлайн-ринку Великобританії не можна не враховувати в роботі спеціалістів з сео-оптимізації сайтів.

image

КЛЮЧОВІ МОМЕНТИ ПІД ЧАС РОЗКРУТКИ САЙТУ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ

SEO для Англії відбувається за стандартним алгоритмом, починаючи з аудиту й закінчуючи нюансами внутрішньої оптимізації.

Однак ви маєте врахувати особливості країни, в якій просуваєтеся. Які є нюанси SEO для Великобританії:

  • Розкручувати сайт доведеться з урахуванням алгоритмів Google, оскільки це найпоширеніша пошукова система серед англійців.
  • Домен потрібно буде зареєструвати на території країни у зоні co.uk.
  • SEO-оптимізацію проводити, орієнтуючись на досить розвинений місцевий бізнес, відповідно і конкуренцію.
  • Сайт разом із контентом слід локалізувати під аудиторію.

Переконайтеся, що ваш сайт відповідає очікуванням місцевих користувачів, локальним правилам пошукових систем та запитам й загалом конкурентний на даному ринку.

ЕТАПИ РОБІТ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

АУДИТ САЙТУ

Стандартно почнемо з аудиту: вивчимо технічні нюанси просування, особливості сайту клієнта, фактори, що впливають на процес просування у цьому регіоні, визначимо ризики. Чим особлива ця робота, якщо сайт має працювати на Англію? Тим, що слід враховувати масштаби та тенденції ринку, особливості цільової аудиторії, охоплення пошукових систем, особливості бізнес-ландшафту – тому важливо використовувати регіональні сервери та ip-адреси Англії.

ОПРАЦЮВАННЯ КЛЮЧОВИХ СЛІВ

Фахівці з seo створюють семантичне ядро ​​запитів - за ними просуватимуть сторінки сайту. Уважність до деталей на даному етапі забезпечить велику кількість переходів на сайт. Якщо існує потреба, можна додати інформаційні фрази.

ВНУТРІШНЯ ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТУ

Цей обсяг робіт передбачає удосконалення сайту в технічному плані, підвищення швидкості завантаження сторінок, складання семантичного ядра та карти релевантності, налаштування перелінкувань, роботу з контентом. На даному етапі просування важливо також врахувати, що західні країни добре розвинені в плані нових технологій та останніх цифрових тенденцій й вчасно застосовувати все це у своєму проекті.

РОБОТИ З ПОСИЛАЛЬНОЮ МАСОЮ САЙТУ

Просуваючи сайт на Великобританію, ми поступово нарощуємо профіль ресурсу й застосовуємо лише «білі» посилання. Це важливо та дуже сприяє залученню клієнтів на сайт. SEO-фахівці розміщують зовнішню масу посилань на авторитетних тематичних ресурсах, в соцмережах, в каталогах, блогах та інших.

АНАЛІТИКА ТА ПОКРАЩЕННЯ КОНВЕРСІЇ

Важливо зробити ресурс привабливим як для пошукових систем, так і для відвідувачів. Простота та логічність, кнопки та форми для замовлення - все це теж має дуже велике значення для покращення комерційної складової сайту й має створюватися, випливаючи з характеру аудиторії. Успішно виконана робота з покращення конверсії дозволить користувачам зручно замовляти товар/послугу з будь-якої сторінки сайту.

ЗВІТНІСТЬ ЗА ПРОЕКТОМ

Звіти з виконаних завдань складаються регулярно. Ми доповнюємо їх презентацією поточних даних, порівнюючи їх із попередніми цифрами. Наші фахівці рекомендують, що можна покращити та з чим працюватимуть надалі. Завжди готові надати консультацію. Наші звіти наочні та зрозумілі, щоб клієнти могли легко розібратися в них. Наші звіти дуже наочні та зрозумілі, щоб клієнти могли легко зрозуміти їх.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Переваги співпраці з WEZOM

Над підвищенням ефективності вашого ресурсу та його можливостей в e-commerce працюватиме досвідчена команда SEO. За кожен етап робіт відповідатиме конкретний спеціаліст.

Ми виконаємо глибокий аналіз бізнесу, розробимо стратегію розвитку з розумінням онлайн-ринку Англії, удосконалимо під регіон контент та технічну частину вашого сайту.

Співпрацюючи з WEZOM, ви отримуєте:

  • Індивідуальну стратегію просування
  • Чітко прописані строки
  • Повну та зрозумілу звітність щодо виконаних робіт
  • Роботу на досягнення прогнозованих результатів та щомісячне підбивання підсумків

Ми скористаємося оптимальною кількістю інструментів, щоб ваш веб-ресурс міг задовольнити найвибагливішого клієнта та працював задля вашої мети.

Ми зберемо семантичне ядро ​​для сайту із прицілом на залучення максимальної кількості замовлень. Оптимізуємо як зовнішній вигляд веб-сторінок, так і їх зміст. Виконаємо весь цикл робіт з внутрішньої та зовнішньої seo оптимізації ресурсу, щоб він відмінно ранжувався у пошукових системах та піднявся у позиціях за потрібними запитами.

відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
ЯКИЙ СТРОК РОЗКРУЧУВАННЯ САЙТУ ПІД ЄВРОПУ
На строки впливає тематика сайту, його стан загалом на момент старту робіт із розкрутки та конкурентність ніші просування.

02.
ЯК ФОРМУЄТЬСЯ ВАРТІСТЬ ПРОСУВАННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО САЙТУ?
На ціноутворення впливає кілька факторів: тематика сайту, конкуренція у ніші, вихідні позиції сайту та його технічні можливості, завдання, які потрібно вирішити.

03.
ЯКІ ГАРАНТІЇ Я ОТРИМУЮ?
Наш клієнт отримує повністю прозору роботу, чітко поставлені строки та звітність щодо виконаних кроків. Наша команда фахівців готова консультувати, рекомендувати на шляху до єдиної мети – бажаного та обумовленого результату.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.