Просування каналу YouTube

Просування каналу YouTube
bg image

РОЗКРУТКА YOUTUBE КАНАЛУ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

YouTube – соціальний майданчик, де понад 2,3 мільярди активних користувачів. Чим не є ідеальним місцем для розвитку Вашого бренду? За години підвищеного інтересу до відеоконтенту просування YouTube каналу стало невід'ємною частиною стратегії ведення бізнесу в Мережі. Стати порадником та корисним джерелом для користувача, оснастити його цікавою інформацією, розширювати цільову аудиторію за рахунок приходу зацікавлених користувачів. З цими завданнями допоможуть упоратися послуги зі створення та оптимізації каналу та відеоконтенту від Wezom.

 

image

ПРОСУВАННЯ YOUTUBE КАНАЛУ - МОЖЛИВОСТІ

Youtube - друга за розмірами пошукова система у світі, що відкриває найширші можливості для популяризації бізнесу будь-якої ніші. Кінцевою метою оптимізації Youtube-каналу, як будь-якого іншого виду просування, є отримання прибутку. Робота над якістю контентного наповнення дозволить вашим роликам потрапити у видачу як соціальної мережі, так і піднятися в рейтингах списку ранжування Google. Результати – залучення цільової аудиторії на ваш сайт та монетизація вкладених зусиль.

Youtube канал - чудовий майданчик для презентації ваших пропозицій та ідей. Якісно відзнятий та поданий відеоролик дозволяє заявити про себе, показати товар та спонукати бажання купити його. На відео можна не тільки продемонструвати продукцію, але й одразу проінформувати користувача про вартість, доставку або знижку. А ще миттєво отримати відгук у вигляді лайків/дизлайків та коментарів.
 

ПЕРЕВАГИ ПРОСУВАННЯ YOUTUBE-КАНАЛУ:

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

ЗБІЛЬШЕННЯ ВІДВІДУВАНОСТІ САЙТУ

Хороше відео, яке регулярно займає високі місця в органічних результатах YouTube, здатне генерувати посилання на ваш вебсайт.

ПІДВИЩЕННЯ КОНВЕРСІЇ

Хороше відео, яке регулярно займає високі місця в органічних результатах YouTube, здатне генерувати переходи на ваш вебсайт.

ВПЛИВ НА РІШЕННЯ ПРО ПОКУПКУ

Оптимізація каналу YouTube, контент, що демонструє переваги продуктів, створення спільноти на сайті – все це впливає на поведінку споживачів.

ПІДВИЩЕННЯ ВПІЗНАВАНОСТІ БРЕНДУ

Запис відео, що показує компанію зсередини, створить позитивне сприйняття бренду потенційними клієнтами.

ПРОСУВАННЯ КОМПАНІЇ В ІНТЕРНЕТІ

Сьогодні більшість користувачів вважають за краще дивитися відео, ніж читати статтю. Адаптуючись до цих переваг, ми збільшуємо шанси просування бренду в Інтернеті.

БІЛЬШ ШИРОКЕ ОХОПЛЕННЯ АУДИТОРІЇ

Добре оптимізований відеоматеріал з'явиться у результатах пошуку, що збільшить ймовірність розповсюдження відео серед користувачів (шляхом обміну чи рекомендації друзям).
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Які роботи ми виконуємо для розкручування YouTube каналу

1. Оптимізація каналу на YouTube.

Пошук фірмового стилю:

Зустрічають по одягу, тому візуальне оформлення відеомайданчика важливо не менше, ніж опрацювання якості контенту, що наповнюється. Послуги з просування каналу в YouTube передбачають розробку логотипу з урахуванням його пізнаваності та відповідності імені, стилю бренду. Створення графіки фонів, значків та структури каналу загалом. Простота навігації та легке орієнтування зроблять ресурс доступнішим для сприйняття та користування.

Опрацювання технічної частини:

Оптимізації та просування відеороликів передує налаштування технічних параметрів каналу. Тут особливу увагу приділимо налагодженню зв'язку з сайтом, підбору ключових слів та опрацюванню описів до відеоконтенту, тегам, запобіганню спаму в коментарях та ін.

2. Просування відео на YouTube.

Етап початку вдосконалення, до індивідуального опрацювання кожного окремого відеоролика, аналізу шляхів його поширення з урахуванням поведінкових чинників. Подальше відстеження параметрів ефективності роботи здійснюється за допомогою YouTube Analytics.

Робота над відеоконтентом:

Для досягнення якнайкращого ефекту просування проведемо аналіз ключових запитів під конкретний ролик. З урахуванням підібраних варіантів опрацюємо метадані контенту. Зробимо акцент на наявність підказок та анотацій до відео, наповнимо плейлисти роликами.

Далі слідує стадія поширення ресурсу в соціальних мережах і на суміжних майданчиках, безпосереднього просування відеоконтенту. Враховуючи значущість поведінкових факторів для зростання популярності та покращення позицій YouTube-каналу, відзначимо корисність впливу такого інструменту, як відеореклама. Це один із найдієвіших інструментів для розширення цільової аудиторії.

Зазначимо, що в процесі просування важливу роль відіграє якість відеоконтенту, тобто його корисність, унікальність і регулярність виходу. Не варто нудити підписників очікуванням наступної серії огляду.

Особливості просування Youtube-каналу в WEZOM

Платне розкручування каналу на YouTube має свою специфіку. Ми пропонуємо найдієвіші способи просування каналу для бізнесу:

  • Правильне визначення цільової аудиторії.
  • Впровадження ключових слів у заголовки, опис та теги відеороликів.
  • Розміщення посилань/відео на ваших сторінках у соцмережах.
  • Піар за допомогою популярних відеоблогерів.
  • Розміщення посилань у тематичних блогах та форумах.
  • Реклама через email-розсилки.
  • Платна реклама всередині самого YouTube.

Важливо: відео на бізнес-каналі мають з'являтися регулярно. Інакше підтримувати інтерес користувачів (клієнтів) не буде чим. За статистикою, люди більш охоче підписуються на той канал, на якому постійно з'являється новий контент.

відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
НАВІЩО ПОТРІБНО ПРОСУВАТИ ЮТУБ-КАНАЛ?
Можливості популярного відеохостингу дозволяють збільшити відвідуваність сайту та його конверсію, підвищити впізнаваність бренду. Професійне просування каналу на Youtube забезпечує широке охоплення ЦА, а перегляд відео користувачами впливає на прийняття позитивного рішення щодо купівлі товару.

02.
СКІЛЬКИ КОШТУЄ РОЗКРУТКА ЮТУБ-КАНАЛУ?
Ціна проєкту розраховується індивідуально і багато в чому залежить від рівня конкуренції у тематиці та цілей клієнта. На вартість робіт впливають специфіка та обсяг ЦА, кількість відеороликів та їх тривалість, частота появи нового відеоконтенту.

03.
ЯКІ РОБОТИ ВИКОНУЮТЬСЯ ДЛЯ РОЗКРУЧУВАННЯ КАНАЛУ?
Наші фахівці розпочинають роботу над проєктом з детального аналізу ЦА та конкурентного середовища. На наступному етапі вони виконують візуальну та технічну оптимізацію каналу, визначають ключові запити для просування, настроюють рекламні кампанії та контролюють їх ефективність.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.