Просування сайту у Запоріжжі

Для будь-якої компанії, метою якої є підвищення видимості бренду в результатах пошуку та залучення нових клієнтів.
Просування сайту у Запоріжжі
bg image

ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТІВ У ЗАПОРІЖЖІ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Просування сайтів у Запоріжжі — реальний спосіб збільшити кількість клієнтів та за рахунок цього примножити прибуток. Оптимізація забезпечує органічний трафік на веб-сайт. До вас приходять зацікавлені у товарі чи послугах люди, що позитивно позначається на конверсії та успішності проекту. Вирішивши створити та просувати сайт, ви зробите великий крок назустріч ефективному розвитку бізнесу.

Чому саме SEO? Вся справа у його перевагах:

  1. У разі пошукової оптимізації ефект не слабшає за відсутності фінансових впливів. Якщо навіть ви призупините роботи з розкручування, ресурс ще місяцями перебуватиме на високих позиціях й залучатиме людей.
  2. Порівняно з іншими інструментами інтернет-маркетингу, розкрутка коштує дешевше. Ви не сплачуєте за перехід кожної людини на сайт.
  3. Разом зі збільшенням продажів досягається покращення впізнаваності бренду. Коли сайт весь час з'являється на перших позиціях, люди мимоволі його запам'ятовують.

Зрозуміло, не можна очікувати від розкручування ефекту тут і зараз. Регулярна робота з просування забезпечить довгострокові результати.

image

ВИГОДИ ПРОСУВАННЯ САЙТУ У ЗАПОРІЖЖІ ВІД WEZOM

Наша компанія працює у галузі IT з 1999 року. Ми застали часи нещадного «чорного» SEO, величезної кількості сміттєвих сайтів у видачі, які були створені лише для показу реклами та продажу посилань. Фахівці WEZOM знають, як НЕ МОЖНА просувати ресурси, що може призвести до фільтрів та санкцій від пошукових систем. Постійно вивчаємо актуальні алгоритми та тенденції оптимізації, щоб розробляти кращі рішення для роботи з проектами клієнтів.

Довірте рекламу сайту в Запоріжжі команді WEZOM. Гарантуємо:

  • якісну роботу з SEO - практикуємо командний підхід, де кожен є експертом у своїй справі;
  • індивідуальні рішення - жодного шаблонного підходу, а лише персонально розроблена стратегія з урахуванням особливостей вашого проекту та цілей;
  • повний контроль перебігу робіт - ви матимете "Особистий кабінет", де можна відстежувати процес розкручування в режимі реального часу.

ЕТАПИ РОБІТ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

АУДИТ ПРОЕКТУ

Спочатку потрібно проаналізувати сайт на предмет помилок та недоліків. Ми досліджуємо коди відповідей сервера, шукаємо можливі дублі контенту та сторінок, перевіряємо правильність мікророзмітки, оцінюємо коректність роботи мобільної версії тощо. Зібрані відомості використовуються для складання техзавдання на усунення проблем.

ЗБИРАННЯ СЕМАНТИЧНОГО ЯДРА

На цьому етапі розкручування сайтів у Запоріжжі передбачає збирання та підготовку пошукових запитів, які формують точки входу на ресурс для цільової аудиторії. СЯ збираємо за допомогою спеціальних сервісів та на підставі аналізу конкурентів. Готове ядро ​​кластеризуємо, розставляємо запити на пріоритети і розподіляємо їх по сторінках.

РОЗШИРЕНА ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТУ

Це один із найважливіших етапів просування, в процесі якого ми виконуємо великий обсяг роботи: налаштовуємо карту сайту, файл robots.txt, редиректи, перевіряємо індексацію ресурсу пошуковими системами, усуваємо HTML-помилки, формуємо зрозумілі урли та інше.

РОБОТА З ПОСИЛАННЯМИ

Зовнішня оптимізація передбачає аналіз та коригування посилального профілю. Підбираємо тематичні ресурси для розміщення лінків, забезпечуючи їхнє органічне нарощування.

WEB-АНАЛІТИКА САЙТУ

Ми аналізуємо трафік із пошуку за сторінками та запитами, досліджуємо позиції ресурсу за зібраною семантикою. Постійний контроль та відстеження дають уявлення про ефективність SEO-розкрутки. За необхідності це дозволяє швидко внести зміни до стратегії.

ЗВІТНІСТЬ

Формуємо звіти щотижня та щомісяця. У документах показуємо виконані роботи, результати розкручування на поточний момент, надаємо коментарі від експертів, конкретні цифри та графіки для наочності. Ми також надаємо відомості щодо запланованих завдань, які маємо намір вирішити в рамках подальших етапів просування.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Просування веб-сайту Запоріжжя — Ціна 2023

Тип пакету послуг

Ціна (на місяць)

Seo консультація

безкоштовно

Аудит

Від $350

Seo просування

Від $800

SEO з оплатою за результат

Від $1200

відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
ЯКІ РОБОТИ ВИКОНУВАТИМУТЬСЯ В РАМКАХ РОЗКРУЧУВАННЯ САЙТУ В ЗАПОРІЖЖІ?
У просування обов'язково входять аудит ресурсу, збирання семантики, зовнішня та внутрішня оптимізації.

02.
ЯК ФОРМУЄТЬСЯ ЦІНА НА SEO У ЗАПОРІЖЖІ?
Вартість залежить від переліку факторів. Це вік та початковий стан ресурсу, конкуренція в ніші, обсяг семантичного ядра та виконані роботи в цілому.

03.
ЧОМУ МЕНІ ПОТРІБНО ЗВЕРНУТИСЯ ДО WEZOM?
У нас величезний досвід у розкрутці сайтів та велика кількість успішних кейсів за плечима. Всі зобов'язання та обумовлені умови дотримуємося суворо. Це прописано у договорі.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.