«Б’юті Сервіс Україна»: кейс SEO-просування інтернет-магазину обладнання для салонів краси

SEO
В результаті впровадження нашої стратегії в ТОП-3 Google було виведено 21% ключових запитів сайту, збільшився трафік до інтернет-магазину з продажу косметологічного обладнання.
Анамнез
«Б’юті Сервіс Україна»

Інтернет-магазин «Б’юті Сервіс Україна» пропонує широкий вибір найсучаснішого обладнання для салонів краси. У каталозі представлені класичні косметологічні апарати, обладнання для пресотерапії, мікродермабразії, вакуумні масажери та багато іншого. Крім того, в наявності — стильні та якісні меблі для салонів та сертифіковані косметологічні засоби. За понад 17 років роботи компанія допомогла обладнати понад 17 тис. косметологічних кабінетів по всій Україні. «Б’юті Сервіс Україна» проводить навчальні семінари для косметологів та надає фахівцям сервісну підтримку.

Цілі та завдання

Підвищення видимості сайту у пошуку, підвищення зручності користування сайтом.

Стратегія

01/
Первинна оптимізація сайту
02/
Усунення технічних недоліків
03/
Поліпшення посилального профілю

Хід робіт

01/
Провели аудит та усунули технічні недоліки сайту
Наші спеціалісти виконали детальний технічний аудит сайту для виявлення можливих проблем. Далі було виправлено виявлені недоліки — налаштовано 301 редирект для деяких сторінок, видалено биті посилання, оптимізовано зображення. Також було оновлено мапу сайту, створено зрозумілі URL-адреси для кожної сторінки.
02/
Розширили структуру сайту
Щоб виявити найбільш релевантні та затребувані запити у вузькоспеціалізованій ніші з продажу косметологічного обладнання для салонів, було проведено аналіз ключових слів, оновлено семантичне ядро ​​та визначено основні ключі для кожної сторінки. Далі ми склали ТЗ для копірайтерів та оновили контент на пріоритетних сторінках.
03/
Оптимізували стратегію нарощування посилальної маси
Для поліпшення посилального профілю сайту було складено план розвитку проєкту. У процесі його реалізації було відібрано майданчики-донори, розміщено пресрелізи з анкорами на пріоритетні сторінки. Паралельно займалися крауд-маркетингом, проводили роботи у напрямі SERM.
Коментар від фахівця
Ерік Клюєв
Head of SEO
Наш досвід у сфері B2B свідчив про те, що нашій команді потрібно не тільки усунути технічні недоліки, але й опрацювати питання юзабіліті, розширити семантику, покращити Е-А-Т фактори сайту. Регулярний моніторинг змін параметрів проводився щомісяця. Аналіз показав, що обрана нами стратегія виявилася правильною та призвела до збільшення відвідуваності вебресурсу нашого клієнта.

Результати

PC image
PC image
PC image
Results
РЕЗУЛЬТАТИ
Поліпшили видимість сайту
В результаті сайт інтернет-магазину обладнання для салонів краси мав позиції у ТОП-3 — 21%, у ТОП-10 — 55%, у ТОП-30 — 80%.
Збільшили відвідуваність сайту
Число відвідувачів за місяць збільшилося майже вдвічі.
Бажаєте такий же кейс?
Розробимо план зростання трафіку та заявок для вашого бізнесу.
Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.