Просування сайту у Полтаві

Процес просування бренду, який полягає в підвищенні його видимості в результатах пошуку Google.
Просування сайту у Полтаві
bg image

ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТІВ У ПОЛТАВІ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Сьогодні власний сайт потрібний практично будь-якій компанії, яка може знаходити потенційних клієнтів в інтернеті або знайомити аудиторію зі своїм продуктом. Веб-ресурс потрібно не лише розробити, але й просувати. Скористайтеся професійними послугами розкручування та посядьте високе місце у топі пошукової видачі. Просування сайтів у Полтаві забезпечує:

  • формування лояльності аудиторії до бренду та компанії;
  • стабільне залучення трафіку до сайту. Це будуть люди, зацікавлені у купівлі товару чи замовлення послуг;
  • продажу та закономірне збільшення прибутку.

SEO-розкрутка дає органічний трафік із пошукових систем. Вам не потрібно платити за переходи, як у випадку з контекстною чи таргетованою рекламою. Досить залучити до роботи грамотну команду, яка опрацює сайт та виведе його на високі позиції.

image

ЕФЕКТИВНЕ SEO-ПРОСУВАННЯ САЙТУ У ПОЛТАВІ

Наша компанія візьметься за розкрутку вашого ресурсу, задіявши команду різнопрофільних фахівців: пошуковий оптимізатор, контент-менеджер, веб-аналітик, копірайтер та інші.

  • командну роботу над сайтом, що дозволяє точно дотримуватися обумовлених строків та гарантувати експертне вирішення всього спектру завдань;
  • можливість контролювати результати у «Особистому кабінеті» в режимі реального часу;
  • різні тарифні плани, що дозволить обрати оптимальний з урахуванням типу проекту та бюджету;
  • фінансові гарантії, прописані у договорі надання послуг.

ЕТАПИ РОБІТ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

АУДИТ САЙТУ

Ми розпочинаємо з аналізу вашого ресурсу. Шукаємо технічні недоліки та помилки, які можуть негативно позначитися на процесі та результатах просування сайту у Полтаві. За підсумками зібраних даних складаємо технічне завдання з оптимізації ресурсу та передаємо його в роботу.

РОБОТА З СЕМАНТИКОЮ ТА СТРУКТУРОЮ САЙТУ

Збираємо перелік релевантних ключових фраз, за ​​якими люди будуть знаходити ваш ресурс у пошуковій видачі та переходити на нього. Обсяг СЯ впливає ранжування сторінок, ціну послуги. Готове ядро ​​кластеризуємо, розподіляємо на сторінках сайту. Воно допоможе скласти грамотну структуру, написати корисні та оптимізовані тексти.

ВНУТРІШНЯ ОПТИМІЗАЦІЯ

На даній стадії опрацьовуємо фактори, що впливають на якість сайту. Фахівці налаштовують індексацію та перелінкування, збільшують швидкість завантаження сторінок, прописують метатеги, створюють карту ресурсу та виконують інші завдання. Внутрішня оптимізація спрямована на те, щоб підігнати сайт під вимоги пошукових систем та покращити поведінкові фактори.

ЗОВНІШНЯ ОПТИМІЗАЦІЯ

Нарощування маси посилань залишається значним чинником ранжування, тому ми виконуємо й цю роботу. Закуповуємо посилання на форуми, тематичні майданчики. Забезпечуємо плавний приріст посилань, щоб не накликати на ресурс санкції від пошукових систем.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Просування веб-сайту Полтава — Ціна 2023

Тип пакету послуг

Ціна (на місяць)

Seo консультація

безкоштовно

Seo просування

Від $800

SEO з оплатою за результат

Від $1200

відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
ЯКА ВАРТІСТЬ РОЗКРУЧУВАННЯ САЙТУ В ПОЛТАВІ?
Ціна визначається низкою факторів, куди входять розмір та тип ресурсу, асортимент товарів, конкуренція у ніші. За підсумковою вартістю можна зорієнтувати після аудиту, коли буде намічено майбутній перелік робіт.

02.
ЯКІ ГАРАНТІЇ ВИ НАДАЄТЕ?
Ми надаємо фінансові гарантії, а також ручаємось за дотримання строків. Усі умови зазначені у договорі, і вони виконуються.

03.
ЯК ФОРМУВАТИМЕТЬСЯ ЗВІТНІСТЬ З РОБІТ?
Складаємо звіти щотижня та щомісяця. У них вказуємо виконані завдання, експертні коментарі та рекомендації, прикріплюємо аналітичні дані. Все наочно та максимально зрозуміло.

04.
Замовити просування сайту у Полтаві від WEZOM
Розкрутка сайту у Полтаві — високоефективний інструмент маркетингу, який приваблює зацікавлених людей ресурсом. На відміну від контекстних оголошень, просування не дасть миттєвого результату. Інструмент забезпечує поступовий приріст трафіку, ефект зберігається довго. Якщо навіть ви перестанете вкладати гроші в розкрутку, певний час сайт ще буде залишитися на зайнятих позиціях й приноситиме продажі.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.