Просування сайту в Вінниці

Якщо ви хочете з'явитися в Інтернеті, ефективне просування веб-сайту зробить це можливим.
Просування сайту в Вінниці
bg image

Особливості розкрутки сайту у Вінниці

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Пошукове просування - це процес, який спрямований на технічне поліпшення сайту. Мета заходу-зробити ресурс відповідним вимогам пошуковика Google. Тільки так можна підняти позиції сайту, вивести його в топ, обійти конкурентів.

Іншими словами, після виконання послуг з просування ресурс буде демонструватися на перших рядках видачі результатів. Це не просто поліпшить його видимість серед користувачів, але і збільшить відвідуваність, оскільки більше 90% користувачів переходять відразу по верхніх посиланнях, а більше 95% навіть не відкривають другу сторінку пошуку.

Однак успішна розкрутка сайту в Вінниці можлива, якщо всі роботи були виконані правильно. Для цього необхідно довірити їх професіоналам, у яких є досвід в регіональному просуванні. Звернутися можна до нас. Наше агентство має великий досвід роботи на українському ринку і допоможе вивести сайт в топ видачі по Вінниці та області.

image

РОБОТА З НАМИ - ЦЕ:

  1. Гарантія результату. Ми укладаємо юридичний договір з клієнтами, який забезпечує захист інтересів сторін угоди.
  2. Надійність. Ми застосовуємо тільки "білі" способи розкрутки, що дозволяє уникнути санкцій і бана від пошуку.
  3. Індивідуальний підхід. Стратегію просування ми розробляємо для кожного клієнта окремо, враховуючи персональні вихідні дані: стан ресурсу, його позиції на момент звернення до нас, обсяг робіт та ін.
  4. Прозоре ціноутворення. Вартість послуг ми визначаємо в залежності від обсягу робіт в кожному індивідуальному випадку.

Наша компанія займається просуванням ресурсів в різних нішах Бізнесу, працює як з новими сайтами, так і займається оптимізацією наявних ресурсів. Також за запитом можемо надати кейси з прикладами.

Пошукова оптимізація дає змогу охопити широку аудиторію, заявити про себе, а також сприяє досягненню цілей продажів. Але чи достатньо однієї видимості в пошуку Google? Маркетингові зусилля ніколи не повинні зосереджуватися виключно на одному каналі. Тому варто поєднувати SEO з іншими стратегіями, наприклад, активністю в соціальних мережах, платними рекламними кампаніями.

Етапи робіт із просування сайту у Вінниці

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Аналіз сайту

Виконується для оцінки технічного стану ресурсу. На цьому етапі відслідковуються помилки, які заважають просуванню, визначаються точки зростання, які потім використовуються при розробці стратегії розкрутки.

Опрацювання технічних параметрів

На цій стадії виправляються всі знайдені помилки, усуваються дублі сторінок. Іншими словами, прибираються фактори, які перешкоджають успішному просуванню. Після опрацювання технічних параметрів сайт стає повністю готовим до оптимізації і подальшої розкрутки.

Створення семантичного ядра

На цьому етапі визначаються популярні в регіоні пошукові запити і під них підбираються Ключі. Після чого вони поділяються на категорії по частотності і пріоритету на 3 групи: високо-, середньо - і низькочастотні.

Внутрішня оптимізація

На цій стадії формується структура сайту і створюються посадочні сторінки, він наповнюється контентом з введенням ключових слів, виконується перелінковка, розставляння метатегів, проводиться робота з юзабіліті і швидкістю завантаження.

Зовнішня оптимізація

Дані роботи спрямовані на нарощування посилальної маси. Для цього підбираються майданчики-донори, на яких публікуються інформаційні тексти з посиланнями на сайт, що просувається. Важливо уточнити, що платформи вибираються авторитетні, з активною і живою аудиторією, високими показниками відвідуваності і відповідної бізнесу тематики.

Web-аналітика сайту

Даний етап проводиться для оцінки досягнутих результатів. В ході аналітики ми порівнюємо вихідні показники з досягнутими. Цей етап дозволяє продемонструвати зміни в відвідуваності, відстежити взаємодію відвідувачів з сайтом. Також на підставі даних можна визначити слабкі місця для їх доопрацювання.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Просування веб-сайту Вінниця — Ціна 2023

Тип пакету послуг

Ціна (на місяць)

Seo консультація

безкоштовно

Seo просування

Від $800

SEO з оплатою за результат

Від $1200

відповідаємо на найпоширеніші питання

ЧАСТІ ПИТАННЯ

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ?
У вартість послуги просування входить повний комплекс робіт з оптимізації сайту: його технічний аудит, створення семантики, написання текстів для наповнення сторінок, закупівля посилань для формування посилального профілю та ін.

02.
ЯК ДОВГО ПОТРІБНО ЗАЙМАТИСЯ ПРОСУВАННЯМ?
Процес виведення сайту в топ займає від 5 до 10 місяців (в середньому). Терміни залежать від стану ресурсу, щільності конкуренції в ніші. Однак важливо не тільки вивести сайт в топ, але і забезпечити супровід для утримання позицій.

03.
ВИ НАДАЄТЕ ЗВІТИ?
Так. Ми працюємо за системою прозорого ціноутворення, розписуємо кошторис і формуємо звіти по витраті коштів. Також одним з етапів робіт над просуванням є веб-аналітика, яка спрямована на відстеження досягнутих результатів, які ми демонструємо клієнту.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.